Національна рада дозволила телеканалу Setanta ретрансляцію в Україні


Анекдот. Заходить ірландський телеканал в український телевізор...

Національна рада дозволила телеканалу Setanta ретрансляцію в Україні


Нацрада з питань телебачення та радіомовлення включила телеканал Setanta до переліку тих іноземних каналів, що дозволені для ретрансляції на території нашої країни. Слова члена національної ради Сергія Костинського наводить Телекритика:

"Так, ми вивчили всі факти по даному питанню. На даний момент, у контрольно-ревізійного управління немає ніяких зауважень".

Зазначимо, раніше Нацрада перенесла питання отримання ліцензії телеканалу Setanta в Україні через трансляцію поєдинку російського бійця. Також звучала причина наявності в ефірі телеканалу неоплаченої реклами на території України. Спочатку планувалося, що Setanta почне роботу в Україні сьогодні, 1 серпня, та буде доступна кабельним, IPTV, DTH, ОТТ-платформам.

Як повідомлялося раніше, Setanta буде показувати в Україні матчі Англійської Прем'єр-ліги, НБА, НХЛ, UFC і Формулу 1.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Телекритика
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
СашаXM (Хмельницкий)
ну а сколько уток было от АНАЛОВ1/2 про оператора??? вот и думайте про пул и т.д.!!
Відповісти
3
1
Повернутись до новин
Коментарі 27
СашаXM (Хмельницкий)
ну а сколько уток было от АНАЛОВ1/2 про оператора??? вот и думайте про пул и т.д.!!
Відповісти
3
1
avatar
zloyded (Киев)
Багатьом хто не у темі і не розуміє, що і до чого, то у назві статті головне - право на ретрансляцію!!! Це не виготовлення продукту, а купівля прав на ретрансляцію вже готового у іншій країні! P.S. Права на УПЛ вони теж можуть купити на слідуючий сезон, но з умовою, що хтось зніме, надасть їм сигнал, вони за це заплатять і будуть володіти цими правами.
Відповісти
1
2
goodforyou (Полтава)
Где купить подписку? Желательно на отт платформе.
Відповісти
0
0
Xottabi4 (UKR Донбасс)
На Мегого будет в Оптимальной подписке за 100 грн
Відповісти
1
0
avatar
veles7 (Днепр)
На Диване тоже. И те же 100 гривен.
 
0
0
shura73 (угледар)
наши любители посмотреть на шару(кто нибудь заплатит)ещё взвоют.большинство ведь любит смотреть футбол даром(смотрите динамо,зарю,карпаты и прочие "суперклубы").посмотрим кто и за сколько покажет? и где?не подойдёт найдутся другие варианты.без футбола не останемся
Відповісти
2
8
Днепр-1 Днепр (Днепропетровск)
Я же писал ниже.Канал Сетанта в интернете можно смотреть бесплатно.Просто платите за интернет и все.Там еще и второй канал есть Сетанта плюс по моему.
Відповісти
5
2
shura73 (угледар)
в интернете смотрю бесплатно и футболы1,2 и футболы российские(если нужно)и прочее.только плачу за интернет. но у нас большинство привыкло всё смотреть бесплатно ни тратя ни копейки.даже нашу украинскую премьер-лигу.бесплатный сыр бывает только в мышеловке.рано или поздно это закончится.увы до многих в стране это не доходит
 
3
5
dav7dbecks (Днепропетровск)
это не та сетанта
 
1
2
СашаXM (Хмельницкий)
кто говорит смотрю бесплатно! сразу дайте где откуда как им т.д. иначе балаболы!!!!
 
0
2
kernozzz
Ну если у тебя не хвватает ума нагуглить трансляции в помойке то это твои проблмы, а не балаболов
 
0
0
leonov1 (Днепропетровск)
что ты мелешь? Украина покрыта инетом 73 % населения пользуются сетью))))в инете можно посмотреть и в хорошем качестве все топ лиги.. какие нах карпаты?в угледаре походу инета нет еси таково твое мнение)
Відповісти
5
1
oleg dynamo (львівська)
shura73 (угледар) прошу пана та ви такий халявщик як і ми всі тут,то чого ви не купити окремо пакет Ф1,2 а дивитесь в інеті?В інеті трансляція не до ТВ,разь показує,раз підвисає,то інет пропаде і т.д,а по телевізорі інша справа,без глюків.І тому народ проти оплати регіональному тв тай ще 100грн,а інет тут мають всі,я так думаю
Відповісти
1
0
Днепр-1 Днепр (Днепропетровск)
Отлично.Это супер канал.Показывает Национальную хоккейную Лигу.Нац.баскетбольную ассоциацию.И многое другое.И перевод на русском языке. В он лайне можно смотреть через Айс плеер бесплатно.
Відповісти
3
2
Mikelanjelo (Горішні Плавні)
Якщо все буде так, як заявлялося раніше: трансляції матчів АПЛ українською мовою, а весь решта контент московинською - то на хрін такий канал потрібен???!!! Якщо хочуть працювати в Україні, мають весь контент для українського телеглядача формувати українською мовою! Вистачає вже москворотих експертів-колишніх футболістів на існуючих каналах. А от трансляції та інші програми московинською - це вже занадто, це вже будь-які рамки розумного переходить!!!
Відповісти
9
11
avatar
Gulácsi (Припять)
Гадаю, що це тимчасово, у майбутньому перейдуть повністю на українську
Відповісти
7
10
avatar
zloyded (Киев)
То йди це питання задай ТРК Україні, Інтеру, 112-му, News One... а то доколупався, знаток пля... Сиди і дивись те, що дають, а то і того мати не будеш і залишиться в тебе лише "Катрусин кінозал" на рідній... :)))
Відповісти
6
10
avatar
zloyded (Киев)
Маркіян-Микола Маслюк (Mikelanjelo (Горішні Плавні) - ти свій шлак не втомився по всіх футбольних сайтах під цією темою розкидати? :)))
Відповісти
5
4
Igor Vasylovych (Червоноград)
немає трансляції Апл, на данний момент,чи буде взагалі....
Відповісти
1
1
neutral fan (White Church)
Чудовенько, а з наступного сезону заберуть пул
Відповісти
11
5
TonyAdams (Донецк)
Нi
Відповісти
2
7
Днепр-1 Днепр (Днепропетровск)
 
9
3
avatar
zloyded (Киев)
Яким чином? Ви хоч уявляєте, що це і як - пул? Видно що ні, бо не писали б такого :) В них є студія, кількість камер, ПТС, щоб це все забезпечити і транслювати? Вивчить матчастину спочатку і не смішіть людей пулознавці :)))
Відповісти