Коноплянка може повернутися в Україну


Обіцяє ді Марціо

Коноплянка може повернутися в Україну


Італійський трансферний експерт Джанлука ді Марціо повідомив, що Євген Коноплянка, швидше за все, перейде в донецький "Шахтар".

Права на футболіста належать німецькому "Шальке" – спортивний директор клубу із Гельзенкірхена якраз напередодні назвав трансфер українця малоймовірним.

Хоча напередодні йшлося про перехід Коноплянки до турецького "Бешикташа", навіть називали суму – 2 чи 2,5 мільйона євро.

На фоні чуток про ймовірний трансфер Тайсона до італійської "Роми" підсилення Коноплянкою гірникам дуже знадобилося б.

Нагадаємо, що про перехід Євгена з "Шальке" до донецької команди говорили і в січні 2018-го – тоді трансфер не відбувся.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Пришта Литин (Киев)
Будет шлюхой галимой, если перейдет в шлЮхтекр.
Відповісти
0
5
Повернутись до новин
Коментарі 16
Пришта Литин (Киев)
Будет шлюхой галимой, если перейдет в шлЮхтекр.
Відповісти
0
5
kantana (Днепр)
Бабло всегда побеждает..."С приездом, Нюра"
Відповісти
1
0
Astor Astor (Одесса)
Было бы интересно посмотреть на Коноплю в Шахтере. Ну и комменты на форумах заодно почитать на эту тему :)).
Відповісти
2
1
satellite (Харьков)
Скорее всего.....может перейти...... Эпопея с Коноплянкой уже порядком настала!!! Пока лично в составе какого нибудь клуба не увижу,до тех пор НЕ ПОВЕРЮ!!!
Відповісти
1
0
Sarmay (Донецк/Одесса)
Танунах. Даже для пенсионерского чемпа Турции не подошел! Досидит до конца контракта и в Казахстан!
Відповісти
3
2
oda1979 (Запорожье)
Да какая там Украина.. Баночник будет еще сезон отбывать номер в Шальке. А там можно и в Турцию завершать карьеру..
Відповісти
4
0
SD123 (Ясиноватая)
что происходит с нашими игроками, в 21-25 лет 99% супер перспективных игроков деградируют или останавливаются в росте
Відповісти
4
0
oda1979 (Запорожье)
Шальное бабло и нехватка воспитания.
Відповісти
6
1
Hanter44 (Baburka)
Я когда то писал: что сильно играть в Днепре Коноплянка мог только при поддержке СТРИНИЧА,который за него делал всю черновую работу .Стринич ушел и звезда Коноплянки стала угасать .Остался только МИФ
Відповісти
6
3
avatar
Ігор Холост (Львов)
З року в рік годують трансфером,хватить писати фігню всяку.Вже не залишилось жодного клубу в світі куди б не сватали...
Відповісти
4
0
alexfc (Киев)
Не Шахте он не нужен. Старый, слабый, с большой зарплатой. Три не . Моложе не станет, умнее тоже.
Відповісти
7
0
FC Energy (Новая Каховка)
Тайсон на несколько голов сильнее Коно. Но для ЧУ пойдёт.
Відповісти
7
1
zetzet1040 (Ужгород)
В Минай нехай переходить.
Відповісти
4
0
Пришта Литин (Киев)
..в Калуш)
Відповісти
0
0
avatar
Инспектор ( )
В страшном сне Коноплянка в Шахтере Да еще и с зп 4,5 млн
Відповісти
4
0
Hanter44 (Baburka)
Кому он нужен этот Васька?
Відповісти