Чижевського звільняють з посади головного тренера Карпат - ЗМІ


Його про це вже попередили

Чижевського звільняють з посади головного тренера Карпат - ЗМІ


Телеведучий Ігор Циганик повідомив, що матч із "Десною" був останнім на посаді головного тренера для Олександра Чижевського.

Ведучий Профутбол зауважив, що це наразі неофіційна інформація, хоча самого Чижевського вже попередили про звільнення.

Все буде вирішуватись наступного тижня. Чесно кажучи, я вдячний Олександрові Чижевському, бо команда на старті сезону програла лише три матчі – "Динамо" (при непоганій грі), "Шахтарю" (без шансів) і "Зорі" (яка досить впевнено виступає на внутрішній арені).

В інших поєдинках команда виглядала дуже конкурентоздатною, заробила певні очки і оця зміна абсолютно неправильна. І новий тренер, хто б не прийшов, а називають різні прізвища, він повинен це розуміти. Бо Чижевський не заслужив на те, щоб його звільняли. Це моя особиста точка зору.

Сергій Нагорняк підтримав Ігоря Циганика і зауважив, що Чижевському не дають працювати. "Але для "Карпат" це звична ситуація", – підсумував Нагорняк.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Профутбол
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Віктор Бокасса (Betwmount)
Знову привезуть якого сеньора Леонсіо з пляжу?
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 17
Віктор Бокасса (Betwmount)
Знову привезуть якого сеньора Леонсіо з пляжу?
Відповісти
0
0
avatar
Drovko (Lviv)
Нічого дивного))..тільки от цікаво звільняють то за що?
Відповісти
1
1
Biluy2910 (Броди)
Може краще взагалі без тренера грати
Відповісти
3
0
Sandra777 (Львів)
Тільки Вернедуб !!!#
Відповісти
1
4
danikrom (Львів)
Карпати треба в книгу Гіннеса,за частоту змін тренерів....* керівництво клубу виглядає неадекватним!!!
Відповісти
3
0
eskobar (Львів)
Аденома простати і свіже гірське швейцарське повітря навіює папідиму геніальні ідеї. Геродот сраний від футболу.
Відповісти
4
0
Sandra777 (Львів)
Чекаєм на Вернедуба, думаю він за рік виведе нас на рівень Зорі
Відповісти
0
5
eskobar (Львів)
Ваш новий тренер Іван Сусанін, заведе куда треба)))
Відповісти
0
3
eskobar (Львів)
А забув. Ще крім Сусаніна до вас прийде чувак з Німеччини з Гамельна, теж всіх решта виведе куда треба))
 
1
1
Sandra777 (Львів)
Ти чого олень пишеш таку ярість ?знайду натагну троси на голову,Бренд Карпати знають всі хто входив до радіанського союзу і після перемоги Галатасараю і в Європі а хто знає про тепе ?сідай на очко і тихенько @рочи
 
0
0
avatar
Drovko (Lviv)
Вернидуб пишеться через "И"...
Відповісти
0
1
eskobar (Львів)
Вибач недалекий мій друже, я забув що ти дегенерат)) Трохи заскладно для птушника з турки розумію
Відповісти
0
0
eskobar (Львів)
Слухай дебіле в твоєму пості 23 помилки? ти вчися трохи, не можна бути таким тупим
Відповісти
1
0
Sandra777 (Львів)
Чиж сам виноватий почав грати в 5 захисників в 2 опорних кому така гра подобається? Нікому ?він не впевнений в собі тренер, треба вже готового і самостійного тренера який после всяких джунерів подальше
Відповісти
0
3
armik (Киев)
А михайличенко уже уволили?
Відповісти
1
1
Onside (Чернігів)
Якась дивна мода у львівських команд на постійну зміну тренерів. Львірус змінює тренерів які стрибнули вище голови, як у випадку з Віртом. В Карпатах я вже не пам’ятаю коли в останнє хтось протримався хоча б повний сезон...
Відповісти
1
0
vlotko (Броди)
Театр абсурду продовжується.
Відповісти