Батько Олександра Каплієнка пропав безвісти в Криму


На окупованому Росією півострові це далеко не перший випадок зникнення людей

Батько Олександра Каплієнка пропав безвісти в Криму


Гравець тбіліського "Динамо" український легіонер Олександр Каплієнко повідомив, що його батько пропав в Криму.

"Пропав мій тато Каплієнко Максим Володимирович 17.08.1976 року народження. Останній раз виходив на зв'язок 10.08.2019. Останні місце знаходження в Сімферополі - місце його роботи.

Він поїхав до Севастополя, але після закінчення декількох днів ми не могли до нього додзвонитися. Подзвонили на його роботу, напарник сказав, що на роботі його немає. Подзвонили в Севастополь там його теж немає. На дзвінки не відповідає", - написав Каплієнко в Інстаграм.

Каплієнко попросив розповсюдити це повідомлення, особливо тих, хто проживає в Криму.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
Red_Cat (Харків - це Україна!)
ка-цап Perfectooo - сдохни!
Відповісти
5
1
Повернутись до новин
Коментарі 12
avatar
Red_Cat (Харків - це Україна!)
ка-цап Perfectooo - сдохни!
Відповісти
5
1
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Лишнехромосомное, сгинь отсюда. Ты, духоскрепное, так и не ответило, чего ты с дыры назад в Украину вернулося, которую ненавидишь и срешь здесь. Радует, что таких быков как ты, урод, всё меньше стает в Украине
Відповісти
7
2
Вано (Lviv)
Троляко іди втопись під кримськом мостом, зробиш краще і собі і планеті взагалі
Відповісти
13
1
gloryhunter
Шо тут скажешь? Желание заработать перевешивает все риски такого заработка.
Відповісти
2
0
Запорізьке Торпедо (zp)
сколько раз уже говорилось - некер там делать, ни на Рашке, ни в Крыму. Никто не знает, когда чекистам может понадобиться новый "правосек-террорист", и не важно кто будет играть его роль
Відповісти
8
1
Toni (Львiв)
Скучили за р у ss кім мі ром. Жеріть не обляпайтесь, б л я ді ват аго лові.
Відповісти
5
1
avatar
smelyj00005 (киев)
anestezio,ты просто тупое и безмозглое животное.настоящая мразь и фашист.урод.
Відповісти
4
5
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Тупое безмозглое животное, настоящая мразь, фашистами и урод, это как раз ты и тебе подобные существа, готовые за похлебку щей и новые Дарьи продать всё : и Родину, и мать и себя самого
Відповісти
5
1
Gazovychok (Кременчук)
Тут у декого "моск" зовсім відсутній! Отаку єресь писати. Ну воно і не дивно. Що може написати таке безграмотне створіння? А хлопцю бажаю лише чекати хороших новин! Дасть Бог, все буде добре!!!
Відповісти
3
2
Віктор Бокасса (Betwmount)
А що він там робив, у криму?
Відповісти
5
3
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Диверсантом був, водокачку хотів взірвати...
Відповісти