Шовковський: У моєму житті після гри завжди був присутній алкоголь


Головне - не перестаратися

Шовковський: У моєму житті після гри завжди був присутній алкоголь


Екс-воротар "Динамо" і збірної України Олександр Шовковський розповів про те, що після матчів міг дозволити собі розслабитися з певною кількістю алкоголю.

"У моєму житті після гри завжди був присутній алкоголь. Але в певних дозах. Ця доза завжди була різною. Все залежало від того, коли наступна гра.

Якщо вихідний - міг дозволити собі трішечки більше. Якщо наступна гра через три дні на четвертий - це був келих вина або не більше літра пива.

Це дуже гарний додатковий засіб для швидкого перезавантаження. У мене чудові стосунки з алкоголем. Я по собі відчував свій максимум. Ліки від отрути відрізняються кількістю: якщо ти багато вип'єш того, що може тебе вилікувати, воно може тебе і вбити. Це потрібно розуміти", - сказав Шовковський.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Romb_DK (Київ)
Хто глузує над літром пива після гри Шовковського, згадайте як "розслаблявся" Шуховцев чи Вірт, якого погнав А.Саккі з команди
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 22
Romb_DK (Київ)
Хто глузує над літром пива після гри Шовковського, згадайте як "розслаблявся" Шуховцев чи Вірт, якого погнав А.Саккі з команди
Відповісти
0
0
tolina-ystas (Краматорск)
С алкоголем надо по Маршаку-если выпил хорошо значит утром плохо.Если утром хорошо значит выпил плохо.
Відповісти
2
0
avatar
Печник (Бабаи Харьковская об)
Не мало знаю футболистов того времени и все они крепко выпивали. Так что про "традиции" Динамо мимо, бухали все и в Шахтёре тоже
Відповісти
2
0
Усе буде добре (Київ)
Молодець. Чесно сказано і правильно. "Коментаторам" нагадаю випадок, описаний Валерієм Брумелем (олімпійський чемпіон, 6 світових рекордів зі стрибків у висоту) у своїх спогадах. До олімпіади 1964 року світовий рекордсмен підійшов у поганій формі. Ледве пройшов кваліфікацію. Ввечері перед фіналом не міг заснути. Пішов до лікаря. Той налив йому півстакана медичного спирту, який Брумель випив не закушуючи. Швидко заснув. На другий день став олімпійським чемпіоном - першим олімпійським чемпіоном зі стрибків у висоту не американцем. А тут дві кружки пива після гри!
Відповісти
2
0
oleg.m.3972 (Харьков)
Тогда на допинг ещё не проверяли...
Відповісти
3
0
Salming (Полтава)
Це Брумель, якого американці в 61-63рр носили буквально на руках. Його рейтинг був вище рейтингу Кеннеді.
Відповісти
0
0
sergio07 (Запоріжжя)
Тим більше, воротар! Йому навіть бігати не треба!
Відповісти
1
0
Andre 1972 (Харьков)
Сашо человек с динамовским сердцем!!!!!!!!!
Відповісти
0
2
Andre 1972 (Харьков)
НЕ вам быдло судить САШО !!! Он профессионал уберите от него ублюдки свои грязные рученки!!! Человек играл до 42 лет , а вы упыри чего достигли в жизни??? Шовковский следующий кандидат на должность старшого в ДИНАМО !!!
Відповісти
1
3
FC SD CLUB (Кривой Рог)
Во как! Так это,оказывается,динамовская традиция-бухать
Відповісти
4
7
avatar
simargl (Чернигов)
Ну это много объясняет... ))) отличная реклама алкоголя для молодых динамовцев... энотерапия продолжается !!
Відповісти
7
10
absurdlight (Kiev)
Сколько ж выпил после голов с центра поля? - ЧЕ 2000 Словения - Украина и пушку от Эффенберга в полуфинале ЛЧ. Дырка. Помним.
Відповісти
7
14
bikr632002 (mississauga)
Назви хоча б одного воротника, хто не пропускав таких голів?
Відповісти
10
6
can (Торонто, Львов)
Назвать Шовковского дыркой может или троль или ид.иот. Что выберешь?
Відповісти
11
7
absurdlight (Kiev)
Видимо, вы, ребята, не переживали мною перечисленные моменты)
 
4
3
vlotko (Броди)
Яке було розчарування і скільки було випито з горя пива і горілки (сьогодні в нас алкогольна тема). Помним!
Відповісти
0
0
Mexxxxx (Просяная)
Поняла футбольная молодежь. Спорт больших достижений это вам не режим и упорные тренировки, Сыграл матч-выпил-домой, сыграл матч-выпил-домой, романтика....
Відповісти
9
11
C_Ballack (Днепр)
Да хоть пьяным на игру выходи, главное отработал по полной
Відповісти
6
4
Mexxxxx (Просяная)
А пусть все пьяные на работу ходят, главное отработать. Ну как спортсмен может отработать по полной пьяным. Может наши последнее время так и играют, начинают мучить смутные сомнения) Они просто не застали времен когда люди на поле по полной играли. А им еще такая удобная философия - главное чтоб ты был профессионалом, за своей формой следил, а что ты там себе позволяешь это ничего. Оно может и ничего, только ты сначала стань этим профессионалом, а то и двадцати нет, а уже весь набит наколками и с клубов не вылазит. Наверное это неправильно. Профессионализм сначала в голове строится, а потом он всем и управляет, а не наоборот.
 
7
9
avatar
uprise (Минск)
Mexxxxx (Просяная), зачем откровенно врать, где он написал ,что выходил играть пьяным? В германии все игроки могут позволить после игры бокал другой пива. Или по себе судим, если дорвались до алкоголя так остановить нельзя?
 
4
0
alex.belogubko (одесса)
а что делают сейчас выиграл или проиграл идут в ночные клубы нажираються а потом не играют а ходят по полю сдыхают
Відповісти
9
1
TIRAN (Донецк (Украина!))
некоторые и не играют, а ходят по клубам (херсон родрих.ес) )))
Відповісти