Калініченко: Не існує ні "ДНР", ні "ЛНР". Що це таке?


Чи було що відповісти на це запитання росіянам?

Калініченко: Не існує ні "ДНР", ні "ЛНР". Що це таке?


Російські журналісти запитали екс-гравця національної збірної України Максима Калініченка, який мешкає у Москві, чи багато в нього знайомих, яких покалічила війна.

- Так, знаю багатьох людей, які були змушені виїхати [з України], хоча провели там практично все життя, залишили роботу, дім, сім'ї. Звичайно, є і ті, хто постраждав фізично.

Читайте такожКалиниченко: Мілевський відкритий і добрий хлопець, чим нерідко користувалися люди

Максима спитали про "ДНР" і "ЛНР".

Для мене немає ні "ДНР", ні "ЛНР". Що це таке?, - запитав у відповідь Калініченко росіян. – Не найрозумніших і найосвіченіших людей обдурили. Нахабно і цинічно. Додати нічого, для мене це болюча тема".

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Спорт 24
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Sashik (Baltimore)
Ісламська Держава Іраку і Лівану мало чим від ЛДНР відрізняються. Такі скрєпні фундаменталісти.
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 22
Sashik (Baltimore)
Ісламська Держава Іраку і Лівану мало чим від ЛДНР відрізняються. Такі скрєпні фундаменталісти.
Відповісти
0
0
avatar
таврия19752009 (симферополь)
Все патриоты живут в России и Польше)
Відповісти
2
8
ierophant (Одесса)
"Не самых умных и образованных людей обманули. Нагло и цинично. " - тоже самое можно сказать и про майданутых.
Відповісти
5
12
ysebe1970 (Бровары)
ну майданутые все живы.. а от про не майданутых так не скажешь..
Відповісти
3
4
Vova Andrienko
Да вот только на майдане все чисто и красиво и без комендантского часа, а в «стране чудес» под названием Дыра и Лугандон полная разруха обреченная прозябать... И как было смешно когда главная команда Донбасса да и многие его жители, поехали спасаться к «бендеровцам» во Львов против которых якобы ведётся война))) Не парадокс??? И вы до сих пор этого не заметили? Или просто делаете вид?
Відповісти
11
5
avatar
Просто Квашин (Харьков)
Браво Калина !
Відповісти
7
2
Alex.696 (Немирів)
Браво, Макс!
Відповісти
9
3
avatar
lulinha (Мадрид)
Ну хоть что-то Максим понимает. А это нормально.
Відповісти
9
2
oda1979 (Запорожье)
рассейские журналисты какого такого издания?
Відповісти
1
3
pacino (Калуш)
Калініченко мужик
Відповісти
14
2
York (Донецк)
Интересно, у Максима какое образование, спортивный интернат?! Умник ))
Відповісти
5
18
Acsakal (Kharkov)
Скільки тобі рочків, дитятко? Ти ще віриш у діда мороза?
Відповісти
10
6
York (Донецк)
Дитятку, 43 рочки! В деда Мороза, верю! )
 
6
5
TIRAN (Донецк (Украина!))
а ты что, не веришь??? )))))
 
3
4
avatar
Просто Квашин (Харьков)
Вот тебя отМорозки и нае*али....
 
5
3
avatar
Evgenariys (Чернигов)
ты сам много книг прочитал, или букварь и синюю, сепаренок?
Відповісти
6
6
Консєрв Елєктрік (Дніпро)
Якщо не побоявся на московії таке сказати - молодець!
Відповісти
18
3
TIRAN (Донецк (Украина!))
а шо, то шо живёт в мацкве, это уже не считается сепаратизмом?))))
Відповісти