У Зеленського розглядають кандидатуру Шовковського на посаду голови нового держагентства


З питань спорту

У Зеленського розглядають кандидатуру Шовковського на посаду голови нового держагентства


В Офісі президента замислили розділити Мінкульт і Мінмолодьспорт, які зараз перебувають у віданні одного міністра Володимира Бородянського.

Йшлося про поновлення міністерства спорту, але зараз триває підготовка до Олімпіади-2020, а створення міністерства може завадити цьому.

Тому найбільш імовірним варіантом в Офісі президента вважають те, що у Володимира Бородянського заберуть питання спорту, але його закріплять не за міністерством, а за новим Держагентством спорту у сфері управління Мінкульту.

Очолити це відомство, як вважають у Зеленського, має хтось не тільки ефективний, але й медійний.

Читайте такожШовковський дав оцінку Зеленському-президенту й тезі "футбол поза політикою"

За даними Української правди, на Банковій розглядався навіть колишній голкіпер київського "Динамо" і збірної України Олександр Шовковський, який зараз працює тренером-асистентом у штабі Андрія Шевченка.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Paul Dano
О! Вот там ему и место.
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 17
Paul Dano
О! Вот там ему и место.
Відповісти
0
0
velbag (Полтава)
співпраця з ЗЕлупнями - це зашквар на все життя. дуже скоро,всім ЗЕбілам,будуть ставити тавро на лобі.
Відповісти
3
1
Acsakal (Kharkov)
З одного боку - так воно і є. Зебілізм - це важка і майже невиліковна хвороба мозку дорослої людини з розвитком дитини. Але Сашо - то справжній патріот України, наскільки мені відомо, тож якщо його місце в зебільній команді займе якийсь Дубінський-Бужанський-Бородянський, або інший ведмедчуківський адепт "руССкага мира", то чи буде від того краще українському спорту? Людей, люблячих Україну, і так в тому зеленому вареві весь час меншає.
Відповісти
2
0
FCZK-1922 (Кировоград)
Милевский более медийный) история с величайшим спортсменом,но при этом полудурком корупционером Кличком ни чем не научила?)
Відповісти
6
17
armik (Киев)
Ты не полудурок, а полный идиот.Посему, сиди в своей дыре и не порть воздух!
Відповісти
14
6
FCZK-1922 (Кировоград)
как там Шулявский мост поживает?
 
5
13
Суржику--бій (Краматорск)
Який бо ти бевзь!
Відповісти
8
3
avatar
trust in LFC1892 (Киев)
Ох ни..ера себе! Это столько людей (судя по минусам человеку из Кировограда) на этом сайте поддерживают деятельность Кличко-мэра (не говоря уже о бандитско-коррупционном шлейфе)??? Жеееесть... Интересно, вы все приезжие, которым до е..ени матери тот Киев... Или просто олухи рафинированные?? Хотя, допускаю, не все поняли иронию касательно Мили и сагрились на это. Хотелось бы верить во второе.
Відповісти
4
3
FCZK-1922 (Кировоград)
они просто не видели тот Киев, который я обожал, без застроек, мусора и много другого дерь_ма.
 
3
1
avatar
trust in LFC1892 (Киев)
Знаешь, мне кажется, они не то что Киева, а дальше своего носа не видели. Никогда.
 
1
1
lightning (Одесса)
ну фанаты мэра-кличка они такие...мягко скажем не одарённые умом
 
1
0
Vova Andrienko
Есть много людей которые считают что FCZK-1922 коррупционер который украл деньги для моста! А по сути, суд над Кличко был? Факт его коррупции доказан? Приговор вынесен? Не веришь нашим судам, подавай в Европейский, предъяви не оспоримые доказательства коррупции Виталика! Выиграй суд! А пока этого нет, FCZK-1922 такой же коррупционер...
Відповісти
4
5
avatar
trust in LFC1892 (Киев)
А ну-ка, FCZK-1922, признавайся, давно на гос.службе?
 
0
0
Мистер Блин (Хмельницкий)
ти теж цікавий, знайшов, на чиєму полі грати!.. тут же майже всі прихильники головних корупціонерів країни, не знав?)).. от згадаю мегафутбольну новину, коли Зеленський привітав молодіжку з перемогою на чемпіонаті світу, так оці дотепи в коментарях так почались плюватись, що вже і про футбол позабували!.. це тобі на майбутнє урок))
Відповісти
2
2
M&M (Lviv)
Леоненко, нє?
Відповісти
8
0
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Я вважаю, що СаШо достатньо розумний, щоб зв'язуватися із зебілами
Відповісти
14
4
rjhxb61@ukr.net (киев)
Попливе Сашо по хвилям, які він досконально знає.
Відповісти