Прем’єр-міністр України Гончарук запропонував Шовковському посаду міністра спорту


Легендарний воротар піде з тренерського штабу збірної?

Прем’єр-міністр України Гончарук запропонував Шовковському посаду міністра спорту


Екс-голкіпер київського "Динамо" Олександр Шовковський може змінити футбольну кар'єру на політичну.

Кандидатура 45-річного Шовковського розглядається на посаду міністра молоді та спорту. Цю інформацію повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Голова уряду заявив, що він запропонував кандидатуру колишнього воротаря збірної України на посаду міністра молоді та спорту. Проте, Гончарук додав, що "серйозно цю ідею в Кабміні ще не обговорювали".

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ICTV
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
Yarik-11 (Кіровоград не Кропив)
То что Шовковский достаточно умный что б поднять наш спорт в этом нет сомнений. Но вот умеет ли он красиво врать в глаза? В этом есть сомнение! А какая к черту политика если не умеешь самое главное
Відповісти
2
0
Повернутись до новин
Коментарі 16
avatar
Yarik-11 (Кіровоград не Кропив)
То что Шовковский достаточно умный что б поднять наш спорт в этом нет сомнений. Но вот умеет ли он красиво врать в глаза? В этом есть сомнение! А какая к черту политика если не умеешь самое главное
Відповісти
2
0
avatar
v.grischuk (Винница)
Рассмеши смешного)))
Відповісти
3
1
avatar
RockNRoLLa (IF)
Хай потерплять трохи і після олімпійських ігор запропонують посаду Беленюку
Відповісти
2
0
avatar
vr250278 (Цветково.Черкасская)
Треш !
Відповісти
2
0
Komendor (Запорожье)
Интересная постановка вопроса:Кандидатуру не обсуждали-а он ПРЕДЛОЖИЛ.!!!!!
Відповісти
3
1
тутти-10 (Сумська область)
Шовковський видається занадто освіченим серед цих малохольних. Для чого це зеленим? Та і сам він чи захоче? Зрозуміло, що вони країну занапастять, інакше просто не зможуть. Чи треба це Олександру, так замаратися? Бути в середині команди безграмотних, гвалтівників, ворюг, і просто ЗЕ нелоха ОМАНського... Компашка сумнівна м'яко кажучи
Відповісти
6
5
Shelly (Львів)
А який ВНЗ Шовковський закінчував? Нехай хоча б авакова звільнить, а не популізмом займається.
Відповісти
5
0
TIRAN (Донецк (Украина!))
журналюх
Відповісти
2
1
Shelly (Львів)
Що серйозно?
 
1
0
TIRAN (Донецк (Украина!))
институт журналистики столичного университета имени Тараса Шевченко
 
3
1
avatar
Ринатбандитыч (Santa Cruz )
Водители рыжего уголовника в Раде бешенцев юзовских не смущали , а тут вонь подняли
 
2
3
тутти-10 (Сумська область)
А який ВНЗ Гончарук закінчував? А що толку з того, що наш дурко-през закінчив ВНЗ? Зараз у нас це не актуально. Головне говорити, як гопарь, грати на роялі, брехати, красти, уміти путлєру лизнути, нічого не розуміти в тому де працюєш... А краще все в купі
Відповісти
4
3
Romerik (YNWA)
С одной стороны это клоунада давать человеку без опыта должность министра спорта (и как мы знаем в принципе, что футболисты не отличаются особым складом ума). Но с другой посудите сами, а кому давать? Ну явно же не старому пердуну какому то на подобии Чахонелидзе в ДК, так сказать за былые заслуги. Ту я считаю нужно искать золотую середину, так как своими силами такие ребята как Шовковский наворотят дел, точнее ничего не наворотят , а будет только "деньги крутятся, лавэха мутится". Пример Ротаня в действии...
Відповісти
3
4
TIRAN (Донецк (Украина!))
бугага
Відповісти
3
0
alex.belogubko (одесса)
Ротаню предложите у него нет совести зато полно нахальства а портфель будет ему носить эксперт Шевчук
sticker
Відповісти
9
1
avatar
simargl (Чернигов)
Це шо ? Еще Блохину предложите )))... он хоть верхнее образование имеет ???
Відповісти