Шахтар готовий вислати в Ухань літак за українкою, яка відмовилася евакуюватися через свою собачку


Клуб готовий надати допомогу

Шахтар готовий вислати в Ухань літак за українкою, яка відмовилася евакуюватися через свою собачку

instagram.com/nastyazinchenko


Донецький "Шахтар" готовий вислати літак за українкою Настею Зінченко, яка не змогла евакуюватися з епіцентру коронавірусу через її собачку, яка не мала необхідних документів.

Про це повідомляв капітан "гірників" Андрій Пятов.

- Вчора вся Україна стежила не тільки за футболом, а й за поверненням українців із Китаю. Відчувалося це в команді?

- Так звичайно. Вчора був важкий день, але ми стежили за новинами, за тим, як наші громадяни поверталися з Китаю, з центру епідемії. Тим більше вони прилетіли до Харкова на борту літака SkyUp. Ви знаєте, що ця авіакомпанія - наш партнер, і ми вдячні керівництву і пілотам за їх самовідданий вчинок. Також хочу від імені всієї команди підтримати тих, хто повернувся з Китаю і знаходиться зараз в Нових Санжарах. Ми говорили з генеральним директором клубу Сергієм Палкіним і вирішили, що готові всі гроші, виручені від продажу квитків на матч з "Бенфікою", направити на забезпечення комфортних побутових умов для тих, хто змушений перебувати ці 14 днів в карантині в Нових Санжарах.

- Чули про історію українки, що залишилася в Ухані через собаку?

- Так, після матчу дізналися. "Бенфіці" вирішальний гол забив Вітя Коваленко - він же з Херсона, як і ця дівчина - Настя Зінченко. Після поєдинку вдалося поспілкуватися з Рінатом Ахметовим. Обговорили гру, і президент виступив з ініціативою відправити клубний літак, щоб забрати Настю і інших українців з Китаю. Домовилися, що якщо в цьому буде необхідність, то клуб готовий відправити наш клубний літак за українцями, які ще залишилися в Ухані.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ФК Шахтер
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
Fata Morgana (Запорожье)
Я не думаю, что только за одной маленькой "дамой с собачкой" полетит самолёт. Наверняка ещё кого-нибудь с собой прихватят (из здоровых естессно)! Вот потом и поговорим...
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 48
avatar
Fata Morgana (Запорожье)
Я не думаю, что только за одной маленькой "дамой с собачкой" полетит самолёт. Наверняка ещё кого-нибудь с собой прихватят (из здоровых естессно)! Вот потом и поговорим...
Відповісти
0
0
satellite (Харьков)
БРАВО,слов больше нет.
Відповісти
3
2
СашаXM (Хмельницкий)
поднимет цены на свет газ и т.д. и Ахметка за каждой собачкой сможет посылать самолёты причем новые )
Відповісти
5
5
Віктор Бокасса (Betwmount)
І в донецьк на донарену, точніше те, що від неї залишилося.
Відповісти
4
6
Донецкий легион (Ugledar)
та она в поряде.в отличие от тебя
Відповісти
1
2
Hanter44 (Baburka)
Пиар-не пиар.!! А что мешает и другим олигархам так пиарится ? Тем более,что есть где и есть в чем.
Відповісти
7
5
avatar
ascent (Луксор)
А потом евроукраинцы камнями расхренячат и самолет из Уханя...
Відповісти
7
6
avatar
vr250278 (Цветково.Черкасская)
Просто пісєц ...
Відповісти
4
2
avatar
Сумчанин (Сумы)
Великая сила пиарА почему не помогли доправить домой тела погибших в ДТП под Псковом закарпатцев? Они тоже украинцы. Или они не такие украинцы? Своих же не бросаем или как двуликие
Відповісти
5
5
Віктор Бокасса (Betwmount)
ті, що загинули на заробітках у окупанта не зовсім українці, скоріше малороси.
Відповісти
1
5
oleg.m.3972 (Харьков)
Задай тот же вопрос Суркису.
Відповісти
1
3
oda1979 (Запорожье)
Нужно послать два самолета. Один за девочкой, один за собачкой!
Відповісти
9
9
Hanter44 (Baburka)
Ну как был ты общественным унитазом-так им и остался
Відповісти
8
8
avatar
pantaras (Київ)
Та ні, хлопці, залиштe. Я нe раз був на пeрeдовій, нe як вояка, а як вeдучий, актор-шоумeн, піднімав дух, організовували концeрти. Однe до іншого нe має відношeння. Крок благородний, нeхай піар, алe після вчорашньоі ганьби санжар і рeшти такі кроки потрібні. Війна йдe нe тільки на пeрeдовій, на всіх фронтах, включаючи інформаційний. Я вболівальник Динамо, алe за такий крок ріспeктую... А допомога ЗСУ була поза клубом і від Пятова, і Стeпанeнка, я напeвнe знаю. Он моє ДК взагалі має відношeння до опзж і кума х-ла, тому мовчімо. А ультраси що з Києва, що з Донeцька, що з Луганська, вони всі патріотично налаштовані, нeхай і радикали... я і сам колись був одним із них. Війна зар
Відповісти
16
3
Русланбай (Рівне)
Ніколи не міг уявити що побачу тебе тут.
Відповісти
1
1
avatar
trust in LFC1892 (Киев)
Пиар-ход, разумеется. Но пусть лучше заберут девченку, чем она будет там находиться и далее. Пиар, не пиар - второстепенно, в данном случае. Не та ситуация где можно медлить.
Відповісти
15
5
avatar
pantaras (Київ)
В точку, это как гречка перед выборами - бери у всех, кто дает, но голосуй за других. Да ладно, не гречка, молдчаги. Если вылечат пару тяжело больных детей вылечат- я только за такой пиар.
Відповісти
16
2
avatar
trust in LFC1892 (Киев)
Всё так. Хотя "гречку" не беру :)
 
6
3
Algrab (Костопiль)
Лицеміри. Іде війна, а вони піаряться...
Відповісти
10
14
Paul Dano
Крім війни в голові є щось ще?
Відповісти
11
10
Algrab (Костопiль)
А голові кожен день робота з простими українцями...
 
6
6
avatar
trust in LFC1892 (Киев)
И что теперь? Своих граждан не эвакуировать? К абсолютно любой ситуации войну приплетать будем?
Відповісти
9
8
avatar
trust in LFC1892 (Киев)
А касательно лицемеров, это ты ко Львову и Тернополю переадресуй, патриотам и единостранцам тамошним. Ну и Санжарцам, само собой. Пещерные люди, если люди вообще.
Відповісти
12
6
Algrab (Костопiль)
А що ти зробив корисного, диванний патріот, крім говорільні?
 
5
11
avatar
trust in LFC1892 (Киев)
Давай-ка с темы не съезжай. Про пользу и себя лично, не перед тобой же отчитываться, правда?
 
11
5
Algrab (Костопiль)
Тоді не узагальнюй. На Львівщині та Тернопільщині патріотів достатньо. А дурні, на жаль, всюди є. І не тобі про це розмовляти. Я це бачив на власні очі.
 
5
10
avatar
trust in LFC1892 (Киев)
Я не считаю, что там все такие. Я знаю разных людей со Львова. Но, в сложившейся ситуации, край "достойно представили" именно упоротые прямоходящие. Причём, при поддержке местных властьимущих + представителей духовенста (недавно созданных, к слову). А про львовских эскулапов и гимн - туши свет.
 
10
7
oleg.m.3972 (Харьков)
А ты чего не в окопе ? Лицемер ?
Відповісти
2
2
Algrab (Костопiль)
не гавкай,сєпарок. На відміну від тебе я служив.
 
0
0
oleg.m.3972 (Харьков)
А что, война уже закончилась ? Ты дезертир ? Да, и с чего ты взял, что я не служил ?
 
0
1
маклауд (Украина)
Банальный популизм. Не удивлен.
Відповісти
6
9
Лекарь (село Дарница)
Я тоже за отправку клубного самолета в Китай. В Лиссабон потом на чартере полетите, но это мелочи.
Відповісти
5
7
sam (Дніпро)
А сколько вы, твари донецкие, отправили самолетов за раненными украинскими солдатами на Донбасс?
Відповісти
10
15
avatar
Mariner888 (Одесса)
Упаротый, не путай бакенбарды с яйцами.
Відповісти
13
10
Лекарь (село Дарница)
Дайте подумать.... Мммм... Ноль
Відповісти
9
6
филанкрот (donetsk)
100
 
0
0
avatar
Mariner888 (Одесса)
Respect.
Відповісти
7
12
Algrab (Костопiль)
В чому респект? Якби на ті гроші закупили ліки для ЗСУ- оце респект!.А так- простий та цинічний піар...
Відповісти