Не стало Сергія Ателькіна – екс-гравця Шахтаря, з яким команда вперше виходила в групу ЛЧ


Дуже сумна новина

Не стало Сергія Ателькіна – екс-гравця Шахтаря, з яким команда вперше виходила в групу ЛЧ


Цієї ночі на 48 році життя перестало битись серце легендарного півзахисника донецького "Шахтаря" і національної збірної України Сергія Ателькіна.

Помер Сергій Ателькін. Сьогоднішня ніч. Серце. Чудова, яскрава особистість. Легенда. Вічна пам'ять, - написав у Фейсбуці телеведучий і директор телеканалів "Футбол" Олександр Денисов.

Його футбольна кар'єра тривала з 1990 по 2003 роки. Він пограв за "Кремінь", "Металург" Донецьк, за кордоном – італійський "Лечче" і португальська "Боавішта", у 1997 році провів 2 матчі за "синьо-жовтих". Але найбільшу кількість поєдинків Сергій відіграв за донецький "Шахтар" – 203.

Ателькін разом із командою, де були Геннадій Зубов, Юрій Вірт, Андрій Воробей, Сергій Попов, Валерій Кривенцов, виходив до групового етапу Ліги чемпіонів у сезоні 2000/2001. Ателькін забивав празькій "Славії", лондонському "Арсеналу".

Після завершення кар’єри працював тренером-селекціонером "Шахтаря". У липні з'явилася інформація про те, що Ателькін очолив селекційну службу ПФК "Львів".

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Joyce (Donetsk)
Земля пухом. Помним, ценим, уважаем!
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 22
Joyce (Donetsk)
Земля пухом. Помним, ценим, уважаем!
Відповісти
0
0
Alexs22 (Киев)
Вічна пам'ять. Дуже шкода..
Відповісти
1
0
Віктор Бокасса (Betwmount)
Вічна пам'ять!
Відповісти
3
0
avatar
DynamoKiyv (Київ)
Светлая память
Відповісти
3
0
shtrunc (Донецк-Хайфа)
Капец! Вечная память!!!
Відповісти
1
0
alktus (Хмельницкий)
соболезнования родственникам. а что случилось?
Відповісти
1
0
dovguj (lviv)
Теж пам'ятаю його як сильного гравця! Пам'ятаю, як вперше вийшли в груповий турнір ЛЧ і він там одним з лідерів того гарного Шахтаря. Вічна пам'ять...
Відповісти
4
0
Запорізьке Торпедо (zp)
ужасно. помню, был одним из первых украинских легионеров в Европе, легенда Шахты. такой молодой еще. светлая память
Відповісти
2
0
avatar
Saturn (Киев)
Печально
Відповісти
1
0
TIRAN (Донецк (Украина!))
очень жаль...так рано...соболезнования родным, близким, друзьям
Відповісти
2
0
аалекс ( Крым)
Очень прилично играл за горняков. Помним, сожалеем...
Відповісти
3
0
Veresen (Київ)
Серце. В нього вже був інфаркт років 10 тому...
Відповісти
3
0
dimetradze (Кременчуг)
Помню его в Кременчуге-отличный игрок ...Жаль((...Вечная память
Відповісти
3
0
metall5291 (Kharkiv)
очень, очень сожалею.
Відповісти
2
1
Металлист Харьков
Очень большая смертность среди бывших футболистов ((((Люди в этом виде спорта выкладывают нечеловеческие силы на поле ! Потому и высоко оценивается эта работа !И многие кто смеет заглядывать в карман футболиста - просто задумайтесь об этом !Царствие ему небесное .....
Відповісти
2
5
FC SD CLUB (Кривой Рог)
Светлая память...Мне посчастливилось видеть его игры на стаде....эх...
Відповісти
3
0
avatar
Ринатбандитыч (Santa Cruz )
Ужас какой... Молодой же такой :( соболезнования семье и заклятым :(
Відповісти
4
0
avatar
scorpius (Ck)
2020-й, что же ты делаешь? ((( R. I. P., Ателя!
Відповісти
0
0
avatar
hardcorepwnz (Украина)
Пз.дц, вот как бывает. Один из символов того Шахтера, который начинал показывать себя на евроарене в начале нулевых. Вечная память.
Відповісти
9
1
octavi4 (Warszawa)
Аж странно как-то читать такое... печальная новость.
Відповісти
4
0
Alex.696 (Немирів)
Сумна новина, хай Бог його прийме до себе(((
Відповісти
5
1
Лекарь (село Дарница)
Печальная новость.. Совсем молодой мужик еще был. Мои соболезнования семье и близким.
Відповісти