Воробей балотується в депутати місцевих рад від партії Слуга народу


Андрій Олексійович хоче допомогти місту Курахове

Воробей балотується в депутати місцевих рад від партії Слуга народу

1927.kiev.ua


Екс-форвард "Шахтаря" і збірної України Андрій Воробей вирішив піти в депутати.

Андрій Олексійович буде балотуватися до місцевих рад Курахове (18-тисячний райцентр в Донецькій області) від провладної партії "Слуга народу".


Про це тренер і телеексперт повідомив на своїй сторінці в Instagram.

Нагадаємо, що Воробей, який є уродженцем Донецька, входить в десятку кращих бомбардирів чемпіонату України. На клубному рівні форвард забив 105 голів і займає 4-е місце в історичному списку після Сергія Реброва та Максима Шацьких (по 123 голи) і Євгена Селезньова (111 голів).

Воробей балотується в депутати місцевих рад від партії Слуга народу - изображение 1
Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Инстаграм
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Footballhead (м. Чернігів)
Як же ви затрахали, дармоїди кончені. Шо ви всі туда лізете? Що, спокуса нас грабувати велика? Так ми вас самі до трусів роздінемо, коли виб'ємо двері з ноги у парламент.
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 17
Footballhead (м. Чернігів)
Як же ви затрахали, дармоїди кончені. Шо ви всі туда лізете? Що, спокуса нас грабувати велика? Так ми вас самі до трусів роздінемо, коли виб'ємо двері з ноги у парламент.
Відповісти
0
0
oda1979 (Запорожье)
Отличное решение. уверен, свои лидерские качества Андрей Алексеевич сможет реализовать на благо страны и всех кураховчан!
Відповісти
1
0
Footballhead (м. Чернігів)
Андрюша, у тебя лицо скучное. Тебе никто денег не даст!
Відповісти
0
0
velbag (Полтава)
скоро,всім ЗЕлупням,будуть ставити штамп на лобі
Відповісти
1
1
ещё не специалист (Кривой Рог)
для alktus Хмельницкий : Херсонская область
Відповісти
0
0
ещё не специалист (Кривой Рог)
..
Відповісти
0
0
avatar
Maldini (Киев)
Зачем лезть в политику.пацаны ждут футбола?!
Відповісти
0
2
Віктор Бокасса (Betwmount)
Неочікувано. Хоча зараз що опезажопу, що зелебобіки - одна хрінь (підкаца-пська).
Відповісти
6
4
ещё не специалист (Кривой Рог)
Уже одна великая звезда Украинского футбола (ныне тренер) вступал в одну партию, хотел в Верховную Раду, даже деньги перечислял в фонд партии, но вздулся...
Відповісти
8
4
Odindoma (Dm.roslo)
А яким ти боком до Шевченка? Твій през виліз вже на верхівку політиканства і більшого тупизма я ще не бачив, так що помовч, і дихай криворізьким свіжим повітрям.
Відповісти
4
3
ещё не специалист (Кривой Рог)
по перше: я написав те що було; по друге: для особливо досвідченого Odindoma - Кривий Ріг є не тільки в Дніпропетровській області; хоча і невеликий населений пункт, але є. так що нюхай свою дупу
 
2
0
alktus (Хмельницкий)
А вы не могли бы сказать где? Не нашёл другого кривого рога. Просто интересно.
 
3
0
ещё не специалист (Кривой Рог)
для alktus Хмельницкий : Херсонская область
Відповісти
0
0
alktus (Хмельницкий)
Спасибо. Буду знать
 
0
0
avatar
Карикатурист (Білозерське)
Елізабет Суонн: "Я - капітан" Капітан Джек - Воробєй: "Нинчє назначают кого ни попадя"
Відповісти
5
1
Ди (Киев)
А деньги то пахнут...губа не дура
Відповісти
7
1
avatar
looking07 (Bonn)
Ещё один умный, нет чтоб детей тренировать по футболу, а он ту даже, -- одним словом халявщик --- БЛИН...
Відповісти