Віктор Вацко повертається до роботи на ТК Футбол


Коментатор повертається

Віктор Вацко повертається до роботи на ТК Футбол

instagram.com/v.vatsko


Український коментатор Віктор Вацко відновлює свою кар'єру та ТБ.

Телеканал "Футбол" анонсував повернення коментатора в свою команду. На яких матчах або проектах буде працювати фахівець, поки що не повідомляється.

Нагадаємо, що Віктор Вацко залишив "Футболи" в липні минулого року, зосередившись на роботі і розкрутці свого YouTube-каналу. Він працював на цих телеканалах з 2010-го по 2012-й роки, а також з 2013-го по 2019-й.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
alex69 (Париж)
бабло закончилось
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 14
alex69 (Париж)
бабло закончилось
Відповісти
0
0
avatar
Инспектор ( )
Возвращение блудного
Відповісти
1
0
avatar
Просто Квашин (Харьков)
С Вацка комментатор, как с Зеленского --президент....Лузер полнейший...
Відповісти
1
7
avatar
Rezerf (Чернігів)
... Нє долго фраєр танцевал.
Відповісти
3
2
мы за динамо (киев)
нічого собі яка довготривала реабілітація(десь в дуже закритій дурці) після так званої роботи на кротоканалі. обережніше треба зі своїм здоровьям
Відповісти
1
3
Лекарь (село Дарница)
Терпеть не мог Вацка, как комментатора. Как эксперта да, он был на высоком уровне (сравнительно с лененками и пенисовыми), а вот как комментатор, то нет, простите... Но теперь мне пох, телекАналы футбол пропали из сетки вещания, так что если и услышу Вацка, то, наверное, только в эфире ТРК Украина
Відповісти
1
9
skopa (Харьков)
Возвращается Черный Дембель комментаторского цеха: со слюнями,нарочитой эйфорией , глазливостью и т.д. О победах, подобных ШД над Реалом иливыходах из группы с первого места и победах над Португалией можно будет забыть надолго...
Відповісти
2
9
Лекарь (село Дарница)
Вот насчет черноты - полностью согласен. Вацко был черноротый, это 100%. Нет, 300%.
Відповісти
1
10
Ten0N (Leopolis)
Быкота ты сельская у тебя какой рот? Желтый, да? Желчь так брызжет и отверстия или это понос?
 
8
0
avatar
alex 66 (Кременчуг)
Соскучился по комментатору Вацко если честно, один он может так эмоционально вести матчи. Если дано, то дано.
Відповісти
10
2
Romerik (YNWA)
Ну і хвала богам... Хоть один коментатор буде нормально коментувати збірну. А то ті унікуми таку ахінею несуть, шо слухати не хочеться...
Відповісти
10
3
gwer (LWIW)
Просрався
Відповісти
4
2
Не чесний президент (Полтава)
Не розкрутив...))
Відповісти
6
1
ts0y (Чернигов)
третье явление Вацка)
Відповісти