Маркевич: Якщо Луческу в 75 років повернувся до роботи, то мені сам бог велів


Мирону Богдановичу - 70

Маркевич: Якщо Луческу в 75 років повернувся до роботи, то мені сам бог велів


Екс-тренер "Дніпра", "Металіста" і збірної України Мирон Маркевич, який сьогодні святкує своє 70-річчя, розповів про бажання знову повернутися до тренерської роботи. За його словами, він хотів би керувати командою, яка націлена на єврокубки.

"Я чекаю, що хтось щось запропонує. Хотілося б, щоб була пропозиція з України. Але я дійсно готовий до якогось серйозного проекту. Скучив за роботою. Якщо Луческу в 75 років повернувся до роботи, то мені сам Бог велів. Із задоволенням ще попрацюю, але це повинно бути серйозно, щоб команда ставила завдання грати в єврокубках і під єврокубки були потрібні футболісти. Коли ти і в фіналі грав єврокубка, і з "Металістом" кроку не вистачило, то вже хочеш тільки екстриму. Хочеться знову зробити щось подібне

Але хтось повинен психанути і витратитися фінансово, без цього неможливо. Середній бюджет клубу повинен бути 30 або 40 мільйонів доларів. А коли команди їздять тільки на автобусах - складно проводити нормальний тренувальний процес. Це має бути великий проект. Раптом хтось прокинеться в Харкові, у Львові, в Запоріжжі, в Одесі... тому що великі міста сплять. Немає серйозних команд", - розповів Маркевич.

Нагадаємо, що після припинення тренерської діяльності Мирон Маркевич обіймає посаду голови Комітету національних збірних УАФ.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Sport Arena
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
myakovs (одесса)
полез в политику пошел по пути зозули вот и остался и все ждеш что кто то подберет
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 20
myakovs (одесса)
полез в политику пошел по пути зозули вот и остался и все ждеш что кто то подберет
Відповісти
1
0
Запорізьке Торпедо (zp)
ппц, сколько черноротых всезнаек в каментах. Богданыч пали, ты свое еще не дотренировал
Відповісти
0
0
Байкал (Lviv)
70 років як для тренера,який пару років вже не тренує,то забагато. Ні один власник не буде витрачати великі кошти на футболістів і дати тренувати їх Маркевичу з великою ймовірністю провалу. Він ,як завжди ,звинуватить всіх навколо ,а сам як Рафік ніколи не винен. Специфіка Маркевича,що 50% людей його сприймають як тренера,а інші 50% як скупердяя,для якого на першому місці гроші.
Відповісти
0
0
alex.belogubko (одесса)
иди отдыхай всех денег не заработаешь а жизнь одна --уступи место Ротаню а то опять угробит молодёжку
Відповісти
2
2
c99baf (Харьков)
Тебе шо,мало 700 т. грн. в м-ц? Сиди и не рыпайся!
Відповісти
3
1
Лекарь (село Дарница)
С языка снял. Мирон Богданыч, Вы берегите себя, Вы у нас один такой в ФФУ, на ставке в 700 тыщ.
Відповісти
3
0
avatar
vr250278 (Цвіткове.Черкаська)
Вся надія на обленерго і облгази , може й потягнуть забаганки Мирона .
Відповісти
1
0
Лузанов (Харьков)
С юбилеем, Мирон Богданович. Здоровья Вам и Вашим близким.
Відповісти
3
2
avatar
xo66it (Оболонский Рейх)
Поважаючи Мирона Богдановича хочеться зазначити, що з бюджетом 30-40 лямів в єврокубках будуть грати дуже багато команд та тренерів. Питання, як це зробити без таких бюджетів
Відповісти
4
0
Дрюон (Одесса)
Згоден. Богдановича з ювілеєм. А без таких бюджетів є приклад - Григорчук Роман Йосипович з Чорноморцем. Може й не фінал ЛЄ, але з тим бюджетом виглядали дуже пристойно.
Відповісти
1
0
Запорізьке Торпедо (zp)
так же, как ДД без зарплаты вышел в финал ЛЕ
Відповісти
0
1
avatar
genpet (Николаев)
А стоит? Дважды в одну реку.... Мирон так далеко, уже много лет , от практической деятельности тренера, что врядли он дееспособен
Відповісти
3
0
kapkan (Луганск)
Можно и за 7000000 грн в месяц спокойно сидеть без команды)))) Лучше бы на эти деньги каждый месяц открывали новую спортплощадку для детей!!! А не этому же мэтру нужнее, он же жертвует по 20000 грн в месяц))(
Відповісти
1
0
avatar
Kolibri (Киевоград)
Мирон, давай!
Відповісти
1
7
avatar
AndrewKruk (Київ)
Оно ему надо? Он лучше 3а 700к грн будет гавкать в сторону ДК.
Відповісти
9
1
oleg.m.3972 (Харьков)
Похоже Маркевич тонко намекает на харьковский Металл, которому по силам через 2-3 года выйти в УПЛ. Но без Ярославского тут точно не обойдётся... На меньшее Маркевич не согласится.
Відповісти
2
7
avatar
AndrewKruk (Київ)
oleg.m.3972. ты сцыкливая и брехливая шмара, открывай свою пасть, когда отсасывать будешь
Відповісти
5
7
avatar
anonimus (Київ)
AndrewKruk
 
6
1
oleg.m.3972 (Харьков)
Два брата - акробата ! Можете на пару заняться своим любимым голубым делом. В этом у AndrewKruk (Київ) большие познания. Он знает, когда пасть нужно открывать...
 
0
0
янковский ян (Запорожье)
К сожалению будущее за агрохолдингами. Крупные города будут спать. У нас никто из заводов не хочет вкладывать в металлург и ближайшее время никого не будет. Как правило у заводов один два хозяина и все они далеко не местные
Відповісти