Прийма: Збірна Росії до Львова б не приїхала. Вони ж бояться, бо тут бандери їдять дітей


До Росії грати захисник також їхати не збирається

Прийма: Збірна Росії до Львова б не приїхала. Вони ж бояться, бо тут бандери їдять дітей

fckarpaty.com


Колишній захисник львівських "Карпат" Василь Прийма розповів, чому він не погодився свого часу перейти в "Кубань".

– Раніше ти не погодився перейти в “Кубань”. Зараз би поїхав грати до Росії?

– Ні, не поїхав би, однозначно, через те, що далі йде війна, через те, що деяких хлопців немає в живих, які вчились у моїй школі. Хоча в мене мого тата рідний брат в Росії живе, друзі там теж є, але їхати туди грати футбол, то якось не до душі. Тут хлопці помирають, а ти їдеш туди, щоб заробляти гроші, то це якось не по мені.

– Що буде творитись, коли відбудеться матч між збірними України та Росії і чи взагалі він буде?

– Думаю, що такий матч відбудеться, але не скоро, однак буде дуже гаряче. Я собі уявляю, якщо там допустять ультрас, то взагалі, напевно, треба десь в якійсь іншій країні грати. Росія би до Львова не приїхала, я думаю, вони ж бояться, бо тут бандери, їдять дітей (сміється – прим.).

Слідкуйте за нами:


Оцініть цей матеріал:
Поділитися з друзями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Коментарі (22)
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Просто какашин епт (Город)
а лэмки бы поехали в Москву поддерживать сбу с флагами красно черными и портретами лысого сифилитика?))) не смеши , вася))) скаклы только в нете смелые)
Ответить
0
-8
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
А нафига портреты лысого сифилитика? Все лишнехромосомные мокшане его могут лицезреть в мавзолее и так, и при чём здесь красно- черные флаги Милана? И зачем вольным горцам столица паРаши? Вообще, Шариков, ты конченный
Ответить
+5
0
ua_fan (south ukraine)
Его скоро выкинут на свалку и занесут вместо него лысого педофила. Непонятно только, будут ли выкачивать из деда скрепный ботокс
+3
0
Просто какашин епт (Город)
так сбродная усраины в Москву не поехала бы) бояться что там убивают))) лооооол!!
Ответить
0
-7
YuraYK (Мельбурн)
А то нічого , що Васі батько разом з братами заробив гроші в Росіії , щоб Вася міг грати у великому футболі .
Ответить
+1
-8
avatar
dimonxman again (London)
Нет, ничего. Прощаем!
Ответить
+2
-4
avatar
Віктор Бокасса (Betwmount)
Участь коцапів - як у тих псковських десантників у серпні 2014 - бути закопаними вночі на цвинтарі таємно, як ті бездомні собаки.
Ответить
+8
-2
Просто какашин епт (Город)
не, как те что на ИЛ76 в аэропорту в Луганске))) красиво ж падал, не? или как те котелки в илловайске и дебальцево))) да и эти ,которые не защитили ДАП и свалили)) та тебе то шо, сидишь дома и сиди)) пусть другие дохнуть))
Ответить
0
-7
avatar
smelyj (Киев)
Там действительно проживает большое количество бендеровской мрази и продолжателей делов Гитлера.Если и ехать,то вооружённым.
Ответить
+3
-14
avatar
Віктор Бокасса (Betwmount)
россіян в Донбассє нєт. Так сказав їх прєзідент. Достаємо кулемет. Це якісь безродні тварі. І ми робимо їм файєр.
Ответить
+8
-2
Просто какашин епт (Город)
ты только *уй достать можешь на толчке..на большее не способеН)) маня блин
0
-7
Dr. House (Подолье)
Мразь - это ты, лишнехромосомец пуйловский
Ответить
+8
-1
Просто какашин епт (Город)
а ты видимо недохромосомный зелепупский?)))
0
-6
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Зелепупец лаптеногий как раз ты, Шариков анэнцефальный
+3
0
oleg dynamo (львівська)
а в Києві не боїшся,може до тебе самому підійти щоб ти нікуди не їздив,,,?я бачу що вже пора поодному за ногу і назад в обригаловку....
Ответить
+5
0
мы за динамо (киев)
я впевнений що і в києві їх не краще зустрінуть.
Ответить
+9
0
Olegyurchak (Хмельницький )
Якщо у Львові, то наші хлопці на полі їх би точно "розіп'яли" і "з' їли".
Ответить
+12
-2
ZXCVBNM (Місто на Дніпрі)
Вася, скинь пару рецептів, як їх готувати правильно. Бо в мене вже печія та нудота від тих "распятих мальчіков", забив здуру повну морозилку.
Ответить
+12
-5
ukatan (Харьковская обл.)
Детей не едят, но и хлебом-солью явно бы не встретили.
Ответить
+5
-1
Ten0N (Leopolis)
П13дюлинами бы встретили.
Ответить
+11
-3
avatar
dimonxman again (London)
И правильно. Учитывая нынешнюю ситуацию так и надо :)Но перед этим предупредить, чтоб нормальные знали и зря не попали под раздачу :)
+4
-1
avatar
trafalgar (Запорожье)
У Васи с чувством юмора все в поряде.
Ответить