Юрій Береза: Відродити той Металіст неможливо, як і Дніпро


Він вважає, що певна історія закінчилася

Юрій Береза: Відродити той Металіст неможливо, як і Дніпро

Фото: dynamomania.com


Почесний президент "Дніпра-1" Юрій Береза поділився думкою про бажання Олександра Ярославського відродити "Металіст".

"Відродити той" Металіст", який був колись, неможливо. Як і" Дніпро"." Дніпро"- це історія. Ми ніколи не намагалися повторювати" Дніпро", ми - інша історія.

Хочу побажати Ярославському успіхів, але те, що він говорить, є досить суперечливо. А що робити з "Металом" і "Металістом-1 925"? Що робити Стороженко? Треба прийняти, що певна історія закінчилася ", - сказав Береза.

Читайте також Ярославський: Коли ситуація піддавилася політично, я розумів, що Металіст разом зі мною знищать

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ПРОФУТБОЛ Digital
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
usovvictor (Kharkov)
...вот просмотрел интервью, но вопросы остались. Очень бы конечно хотелось, чтобы Ярославский поднял клуб, неважно откуда начнет -главное имя и лицо сохранить, а болельщики при "любой" погоде будут - очень надеюсь, раз появилась возможность...
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 14
avatar
usovvictor (Kharkov)
...вот просмотрел интервью, но вопросы остались. Очень бы конечно хотелось, чтобы Ярославский поднял клуб, неважно откуда начнет -главное имя и лицо сохранить, а болельщики при "любой" погоде будут - очень надеюсь, раз появилась возможность...
Відповісти
0
0
Stihl Kindermann (Gonduras)
Если ты не можешь,то это не значит что Ярославский не сможет,а он сможет...
Відповісти
2
0
IhorSt (Львів)
Думаю ця історія скоро закінчиться. Просто в Харкові вибори мера... І, як в нас часто буває, для цього не гребують нічим. Обіцяти перед такими подіями - це ж святе. Ні проти Металу, ні проти Ярославського не маю нічого, швидше, навпаки навіть, завжди ставився з певною симпатією. Але тут чисто по Станіславському....
Відповісти
5
2
avatar
usovvictor (Kharkov)
...время нельзя повернуть назад, ...кажется Владленович поспешил с призывами, сыграв в "медные трубы". Футбол - это сейчас бизнес, который делаться должен в тишине. Подготовка, потом решение, потом обьявление - логическая цепочка любого, мало мальского бизнесмена. Вопрос - что хотел Ярославский, ...с ответами, ну просто беда..., особенно за чужой счет. Так что все же, что хотел Ярославский???... Любой грамотный с "хотелками" справится, но как быть с неподьемным "телом" данного мероприятия... Да, кстати , ...не надо забывать ситуацию с возрождением Металлиста на фоне наступающего Евро...
Відповісти
0
1
Сергей1987 (Киев)
Береза не прав!1) Метал делался под возрождение металиста - єто даже никто не скрывает2) Команда метал на первом месте во второй лиге и в следующем сезоне будет в первой лиге. 3) Ярославский милиардер, он и сейчас может погасить долги и выкупить клуб - просто не хочет4) Ярославский с помощью власти напросто хочет сьекономить, но не забывайте о том что когда клуб "отжымали" заставили продать, то он получил за него приличную сумму и явно больше той суммы задолженности которая есть, Ради интереса открыл трансфер маркет и посмотрел стоимость футболистов : Дишленкович 1млн, Папа Гуе 6 млн, Торсельери 4 млн, пшеничний березовчук обрадович вместе 3 млн, Вильягра 6.5 млн, Асаведо 4 млн, торес 4,5 млн, хосе соса 9 млн, клейтон хавьер 9 млн, тайсон 15 лямов продали в шахту, марлос 7,5 млн, девич 6 млн, кристальдо и вилиан 10 млн, жажа коелье и тот полторя ляма,Итого всех футболистов больше чем 100 лямов. Это стоимость активов на момент продажи без учета стадиона и инфраструктуры. и логичный вопрос за сколько Ярославский продал клуб и в чем проблема его прямо сейчас выкупить без торгов...?
Відповісти
5
0
avatar
vovaldo (Бровари)
В історії з "воскресінням" металіста далеко не все так однозначно,як переконує Ярик. Тому гадаю поки ранувато вболівальникам радіти поверненню старого Металіста. Дані в інеті кажуть ,що на 2017 рік боргів у Металіста було майже на 900 млн грн, і навіть,якщо уявити,що тереично Ярославський домовиться з кимось у кого борги по ЗП були зменшити їх,сума все рівно буде чимала (сімома нулями баксів) . Тому Береза швидше за все правий - хтось на популізмі хоче собі дивідентиків зрубати політичних чи фінансових...
Відповісти
3
3
kvna (кременчуг)
у меня пока тоже недоверия больше , больше похоже на пиар перед выборами мэра Харькова .. но время покажет
Відповісти
0
1
III (Lviv) (Львів)
Ну чого ж можливо, якщо "патріот харькавскага футбола" захоче взяти на себе 60 млн.дол. боргів. А такі схеми як хоче цей харківський кац - "бренд візьмем а борги залишим кредиторам" з УЕФА не проканає.
Відповісти
5
2
Сергей1987 (Киев)
900 млн гривен это плюс минус 30 млн долларов, а не 60
Відповісти
0
1
metall5291 (Kharkiv)
А ми подивимось. та побачимо без львіських ніби-то "патріотів", а насправді звичайних неосвічених крикунів.
Відповісти
0
0
emart57 (Киев)
Смешно. Завхозы свое хозяйство окучить не в состоянии, и даже почесать. А других оценивают)
Відповісти
3
1
Olegyurchak (Хмельницький )
Все можливо. Але одного бажання замало. Потрібні чималі кошти. Все залежить від гаманця Ярославського і його прибічників.
Відповісти
2
1
ZLATOGOR (Луганск)
На жаль у нас ще достатньо таких президентів, які зовсім нічого не тямлять у футболі. "Метал" - це майбутній "Металіст" і Ярославський про це заявив вже давно. А "Металіст 1925" ? Хай про нього дбають ті хто його створював. Навряд чи вони зможуть конкурувати х "Металистом" Ярославського.
Відповісти
5
1
satellite (Харьков)
Время покажет!!!
Відповісти