Алієв отримав попередження від УАФ за свій кліп


Екс-футболіст відреагував на лист

Алієв отримав попередження від УАФ за свій кліп

Фото: 1927.kiev.ua


Комітет з етики та чесної гри УАФ направив Олександру Алієву лист, проінформувавши, що розгляне текст його пісні "КЕНТ - футбол в моїй крові" на найближчому засіданні.

Текст розглядатимуть на наявність можливих збитків іміджу українського футболу і прояви неповаги до колег, суперників. Алієва попросили надіслати письмові пояснення у цій справі.

Колишній гравець збірної України Олександр Алієв відреагував на лист з попередженням від УАФ за свій дебютний кліп.

"Мені незрозуміло, чим займаються наші футбольні чиновники. Я почитав (лист з УАФ), мені приємно, що чиновники футбольні дивляться мій канал. Їм не сподобалося, як я заспівав свою дебютну пісню. Не можу зрозуміти, ви сидите в Федерації футболу і будете розбирати реп, мої слова і те, що я співаю? Думаю, що вам є, чим займатися. Це, напевно, футболом. Тим, що наш футбол трохи знаходиться на дні. Ви там займайтеся і розбирайтеся ", - сказав Алієв.

Алієв отримав попередження від УАФ за свій кліп - изображение 1

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Кент
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
янковский ян (Запорожье)
Нет все таки наша страна страна непуганых идиотов. Вам какая разница что он там поет. Оскорбляет идите в суд. И ведь там же вроде сидят юристы.
Відповісти
5
2
Повернутись до новин
Коментарі 17
янковский ян (Запорожье)
Нет все таки наша страна страна непуганых идиотов. Вам какая разница что он там поет. Оскорбляет идите в суд. И ведь там же вроде сидят юристы.
Відповісти
5
2
ещё не специалист (Кривой Рог)
я клип не видел, но этот УАФ дал мне понять: необхідно переглянути цей музичний твір
Відповісти
2
4
download1 (huyersk)
Безкоштовна реклама Алієву, не все так просто ) Він ще має занести, якщо не заніс в УАФ
Відповісти
2
0
ещё не специалист (Кривой Рог)
таки так !
Відповісти
0
2
androma (Вересневе)
Точно-точно. Я як побачив цей кліп відразу відчув як імідж українського футболу почав падати.
Відповісти
6
0
avatar
rubizhansky (Рубежное)
Конфликт можно решить только на баттле. Акапелло, 2 раунда, классика. Судьи - представители ФИФА.
Відповісти
4
0
Dnepr-75 (Днiпро)
УАФ пытается Ютуб контролировать, заняться больше нечем, пусть поёт, играет на балалайке, кто не хочет тот не смотрит, свобода и демократия.
Відповісти
7
0
avatar
Kolibri (Киевоград)
Реально ненормальные. Что они ему могут сделать?
Відповісти
8
1
янковский ян (Запорожье)
Ничего. От слова ничего.
Відповісти
1
0
viajador (с. Печихвости)
Но он же никого не бил...
Відповісти
1
2
avatar
Kolibri (Киевоград)
Очень известный репер!
Відповісти
4
1
Віктор Бокасса (Betwmount)
За що? Хіба можна карати ідіота за ідіотизм?
Відповісти
12
5
simply_the_best (Львов)
Цей " ідіот" заробляв і заробляє дуже хороший кеш. Може, Ви заздрите його фінансовому положенню?
Відповісти
5
12
Dozenko (NewYork)
А вы степень идиотизма оцениваете умением заработать "кеш" ? Ох, у меня для вас есть оооочень не приятные новости
 
7
3
simply_the_best (Львов)
Актёры в фильмах и шоу играют больных, маньяков... и за это получают оч хороший кеш. И Алиев делает шоу, зарабатывая и при этом не надо ходить на работу. Он живёт и веселится)
 
1
5
Cerega15 (Kherson)
Это обещает стать эпичной битвой - стороны достойны друг друга.
Відповісти
12
1
Poligraf P ( Івано-Франківськ)
Як цю фігню можна назвати піснею? Схоже, в УАФ дійсно дебіли сидять.
Відповісти