Арені Львів пропонують присвоїти ім’я Степана Бандери


Депутати Львівської облради вирішили не відставати від тернопільських колег

Арені Львів пропонують присвоїти ім’я Степана Бандери


Депутати Львівської обласної ради звернулись до Кабінету міністрів України та Міністерства молоді та спорту України щодо присвоєння стадіону "Арена Львів" імені Степана Бандери.

Про це написала на своїй сторінці у Фейсбук депутатка Львівської обласної ради Ольга Березюк.

"Від ЄС запропонували звернення на сесії облради щодо перейменування Стадіону "Арена Львів" на стадіон "імені Степана Бандери", - йдеться у повідомленні.

Звернення підтримали 68 депутатів, не голосувало 7.

"Арена Львів" була побудована до Євро-2012. На стадіоні раніше грали "Карпати", певний час донецький "Шахтар", нині це домашня арена "Руху" та ФК "Львів". Також тут проводить матчі збірна України. Зокрема, в березні тут планують грати поєдинки відбору до ЧС-2022, щоправда, активно ходять чутки, що матчі буде перенесено до Києва через загострення епідеміологічної ситуації.

Степан Бандера – відомий український політичний діяч, один з ідеологів та лідерів Організації українських націоналістів. Саме він був автором Акту проголошення незалежної Української Держави під час Другої світової війни після вступу німецьких військ до Львова і відступу військ СССР. Щоправда, був арештований німецькими окупантами і до 1944-го року перебував в концтаборі Заксенгаузен. На пропозицію нацистів вести спільну боротьбу з комуністами відмовився. Після війни залишився в Німеччині, де в 1959-му був вбитий агентом КДБ. Нині Степан Бандера – один з символів, який російська пропаганда використовує у війні проти України.

Нагадаємо, що на днях Центральному стадіону Тернополя було присвоєно ім’я іншого борця за незалежність України, командира УПА Романа Шухевича. У відповідь Ізраїль та Польща зробили різкі заяви на адресу України, в цих державах Шухевича звинувачують у співпраці з нацистами.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Високий Замок
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
Очманілий Заєць (Odessa)
У Києві є бульвар Шевченка. Поруч - парк Шевченка (там, де пам'ятник Шевченку) і університет Шевченка. Неподалік - театр Шевченка. Поруч - вулиця Антоновича, на якій знаходиться трамвайно-тролейбусне депо імені великого вагоновожатого Тараса Григоровича Шевченка. А ще є станція метро Тараса Шевченка. Музей Шевченка. Але, бляха! Чому досі немає стадіона Шевченка?!!
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 84
avatar
Очманілий Заєць (Odessa)
У Києві є бульвар Шевченка. Поруч - парк Шевченка (там, де пам'ятник Шевченку) і університет Шевченка. Неподалік - театр Шевченка. Поруч - вулиця Антоновича, на якій знаходиться трамвайно-тролейбусне депо імені великого вагоновожатого Тараса Григоровича Шевченка. А ще є станція метро Тараса Шевченка. Музей Шевченка. Але, бляха! Чому досі немає стадіона Шевченка?!!
Відповісти
1
0
IhorSt (Львів)
Юей футбол перетворився на помийку... Ви можете бути проти ( хоча не знаю проти чого, бо поки що нічого не відбулося, крім пропозиції одного з депутатів облради), может радіти так, що штани мокрими стануть - але порядний футбольний сайт не буде розміщати в себе новини такої тематики. Яке відношення це має до футболу??? Відповім - рівно таке ж, як редактори юей мають до журналістики. Дуже жаль, все-таки я вас роки читав:(
Відповісти
1
4
max_lugansk (Луганск)
Ну есть же противостояние Шахтера и Карпат ну пусть будет Бандера - Сталин. Хрень полная. Решение должна принимать громада. На вкус и цвет все фломастеры разные:)
Відповісти
1
1
avatar
palmotron (Бровари)
Чесно кажучи, від цього не буде холодно ні жарко... Так само як і було б від того, якби наприклад в Харкові, стадіон назвали в честь Кернеса. (Хоча він ще той скотиняка-українофоб). Але, не може не тішити, як рвуться ватні пукани у носіїв українського паспорту, від таких новин))
Відповісти
2
3
max_lugansk (Луганск)
Погоджуюсь (согласен) :)
Відповісти
3
0
Исследователь
Живу далеко от Львова, поэтому мне все равно как там у них будет называться стадион Бандера, Петлюра,Жуков,Стецько,Львов, Свобода, лишь бы местным жителям нравилось. Ну а реакция соседей это уже другой вопрос о котором они сами должны задумываться и если им все равно то не стоит лезть в их огород.
Відповісти
4
0
ZXCVBNM (Місто на Дніпрі)
Мені здається, ті повстанці, хто за Україну життя віддав у ті жахливі часи, зробили це точно не заради нагород, вшанувань, медалей, почесних звань героїв, перейменувань вулиць та стадіонів на свою честь. Чомусь мені здається, був би живий зараз Степан Бандера - або посміявся б з такої ідеї, або навіть розсердився. Не треба копіювати радянський кретинизм, коли майже все що можна називалося ім'ям однієї "святої" людини, муміфікованого напівбожества.
Відповісти
5
2
v_chanas@wp.pl (Warszawa)
Не дивуюсь нашим "руцкаізічним" гражданам. Для них Степан Бандера - ворог, лєнін і сталін їх кумири. Але коли таке пишуть львів"яни це встид. Хоть я тепер зрозумів - це напевно вболівальники ФеКалу, це ж сєпарня тільки україномовна, бо не розмовляти у Львові українською не дасться...
Відповісти
5
4
Sarmat 2019 (Донецк/Одесса)
Какой Бандера, какой Сталин???? Вы больны!!!
Відповісти
3
7
pvgsdid@ua.fm (Павлоград)
Ну началось! То Тернополь, теперь Львов каким краем бендера к футболу? То Лениным Сталиным Кировым называли теперь шухевичем бендером пипец полный ИДИОТЫ!!!
Відповісти
3
12
Dnepr-75 (Днiпро)
Святое дело, только за. Все що неподобаеться москалям нам пiдходе, на пшеков чхать.
Відповісти
13
8
krakow (Херсон)
"Пшеки"...От вы гниды. Смотри,чтобы они на нас не чихнули.Тогда урод,останешься один на один с москалями, и без гроша в кармане.
Відповісти
3
18
Besedin
...............Дно пробито!
Відповісти
6
20
Запорізьке Торпедо (zp)
поздравляю, пробивай следующие!
Відповісти
16
2
Besedin
Запорожье?? А какая связь с футболом.? А Зоря Луганск........
 
1
11
ZXCVBNM (Місто на Дніпрі)
Besedin?? А какая связь с футболом? А...никакой.....
 
3
1
diaigor (Львів)
На мій погляд Дурна ідея...
Відповісти
8
13
FC Energy (Новая Каховка)
"аби було". Ладно бы уровень жизни повышали, коррупция уходила, города становились чище и приятнее.. не, давайте просто переименуем всё и вся.
Відповісти
3
6
diaigor (Львів)
100 % Хочуть перекидувати пусте в порожнє, краще дійсно якийсь косметичний ремонт там організувати, зверніть увагу колись на сидіння на яких сидять тренери і запасні, вони протерті і порвані аж до гупки
 
2
5
avatar
Динамо-машина (Киев)
Нормальная идея, мне нравится.
Відповісти
5
3
ElvisSuperStar007 (Хуст)
согласен , вообще подобные структуры желательно избегать от названий которые вызывают у кого-то конфликтные реакции , футбол должен быть на поле а не драки на стадионе
Відповісти
0
0
Джан Мурадов (Придеснянськ)
А яке має відношення Гагарін до стадіону в Чернігові?)
Відповісти
19
2
Yurget (Чернигов)
Ну, Ю.Гагарін був на тому стадіоні)))
Відповісти
1
11
Джан Мурадов (Придеснянськ)
А Бандера був у Львові...
 
8
1
Po4eson (Одесса)
Юрий Гагарин был гражданин мира. Аполитичный
Відповісти
0
2
ElvisSuperStar007 (Хуст)
как бы Гагарин это имя нарицательное изначально , он покорил космос! Таким культовым имееем можно все назвать , при этом он реально был апполитичкен потому что он ддаже ездил по миру и тому же сша , желая всем покорения космоса
Відповісти
0
2
dimonxman again (London)
Ахахах, ждем теперь матчей во Львове с поляками и москалями... Интересно будет посмотреть, сколько их сюда приедут. :)))
Відповісти
4
12
Віктор Бокасса (Betwmount)
Особливо москалів...
Відповісти
16
4
dimonxman again (London)
Москали сцут и так сюда ехать, а вот поляку приехать на такой стадион как плюнуть в лицо своим предкам.
 
2
4
pofig 50 (Олександрія)
Депутати від ЄС начолі з кнурякою сивочолим за 5 років свого правління зробили з укаїнців старців..А тепер тварюки стали такі патріоти що аж нудить від них..
Відповісти
7
18
Віктор Бокасса (Betwmount)
Якщо ти став старцем, то хто тобі суддя, мабут ьтаким уродився? Зате зебіли довели до "процвітання" за 2 роки.
Відповісти
16
6
FC Energy (Новая Каховка)
Дурила, ты серьезно считаешь шоколадного барона нормальным президентом? Разгребаем его "работу" и разгребать будем ещё долго
 
7
13
pofig 50 (Олександрія)
Це не я став старцем а 80% українців,з яких знущався твій "криголам" 5 років,знищивши все живе в Україні.. За даними ООН Україна зарахована до голодаючих країн при царюванні твого хряка..А нелох продовжує його політику,бо петя виштовхнув його на трон щоб не сісти за грати...Чи ти може теж з їхнього кубла,коли тобі добре живеться..
 
3
12
avatar
Динамо-машина (Киев)
Порох был лучшим президентом из всех, что были. А свои личные проблемы решай сам.
 
12
6
avatar
palmotron (Бровари)
pofig 50 (Олександрія) 16.03.2021 в 18:01Оце у чувака інформація))) Дивно, що з такими інсайдерськими знаннями він дописує на футбольному форумі)) Хоча напевне, краще живеться з багатою уявою))
Відповісти
0
0
DOMENICO (Lviv)
Краще б фасад Львів Арени довели до завершення! Там по проекту вишиванка повинна була бути!
Відповісти
9
7
DOMENICO (Lviv)
...Не позорте славне місто Львів! До чого Степан Бандера і футбол??????
Відповісти
12
20
avatar
Динамо-машина (Киев)
А до чого твоя вишиванка до футболу?
Відповісти
4
2
ElvisSuperStar007 (Хуст)
шухефвич и бвандера я так понял любили футбол и выигрывали серебро на чемпионате мира и европы? только в нашей стране стадионы пытаются назвать именами не связанными вообще с футболом.. этим депутатам мозги лечить надо
Відповісти
15
23
FC Energy (Новая Каховка)
Ещё бы жизнь как-то изменилась в лучшую....
Відповісти
5
12
avatar
Stuntriding (Киев)
Ну что тут скажешь.....Фееричные талпаёпы
Відповісти
10
21
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Самокритично...)))
Відповісти
15
6
Sarmat 2019 (Донецк/Одесса)
Власть занимается первостепенными делами.... И самое главное, находятся те, кто аплодирует! Легко управляемое общество, люмпены с низким IQ! Пробиваем Дно, и это самое начало!
Відповісти
7
25
Камонплей
прям свою дынырию описал
Відповісти
12
2
Леонід Скачков (Рівне)
Правильно! А Лемберг перейменувати в Бандерштадт!))) Складається враження,що серед вуйків депутатів-дегенератів,поміркованих катма! Краще з сміттям розберіться!
Відповісти
8
26
avatar
simargl (Чернигов)
"Авангард" імені Леніна йди допомогай відбудовувати... Бо вже 10 років реконструюють волиняки-депутати ))))
Відповісти
13
5
Микко82 (Херсон)
Оскільки стадіон є державною власністю і належить Кабміну, то я думаю, що перейменування не буде. Одне діло - комунальна власність міста, як в Тернополі - можна місцевим депутатам називати як завгодно. А тут інший рівень, наближений до "спорт поза політикою" і "не будемо піднімати питання, які розколюють країну", тут і представникам Польщі, Расії та Ізраїлю легше буде своє "фе" виставити - "фашизм став офіційною ідеологією України", чи щось в тому роді. От коли "Арена Львів" буде на балансі Львова - тоді і можна перейменувати на власний розсуд. І пох на вищевказаних персонажів...
Відповісти
10
12
avatar
Динамо-машина (Киев)
Ты просто капитан Очевидность, это и так понятно, если бы был в городской собственности, то никто бы не обращался в КабМин.
Відповісти
1
4
Віктор Бокасса (Betwmount)
Смерть коцапо-фашистам!
Відповісти
19
7
Запорізьке Торпедо (zp)
я за Бандеру. во-первых, это красиво, во-вторых, надоели эти "арены" по всей стране
Відповісти
30
18
ElvisSuperStar007 (Хуст)
бендера был футболистом знаменитым?
Відповісти
5
20
Запорізьке Торпедо (zp)
что такое "бендера"?
 
14
4
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Все вірно! Нехай лишньохромосомні Бабуїни палають!!!)))
Відповісти
28
12
avatar
таврия19752009 (симферополь)
А потом говорят что это пропаганда России и не кто тут про Бандеру не говорит
Відповісти
12
29
Запорізьке Торпедо (zp)
а потом говорят "ой а мы же думали что нас за предательство завалят деньгами и ништяками, а нам сегодня даже попить нечего"
Відповісти
21
8
avatar
_Hell_Cat_ (Днепр)
У меня только один вопрос - ЗАЧЕМ??...подразнить соседей?...каким боком футбол тут причастен?....
Відповісти
19
21
Dr. House (Поділля)
Затем, что в Украине своя История,и она не должна зависеть от стенаний лишнехромосомных бабуинов или злорадчиво- улыбчивых пшеков!
Відповісти
25
12
ElvisSuperStar007 (Хуст)
история чего? ты знаешь как обычено стадионы называют? спортивными названиями или же именами тех людей кто был связан с этим спортом всей жизнью.. ну ты и лол
 
5
14
avatar
Динамо-машина (Киев)
А ты сильно знаешь, кем называют стадионы в мире? Хочешь обломаю?
 
5
2
dimonxman again (London)
Тут вопрос не зачем, а почему. Видать у Украины проблем нет с соседями, все дружно живем, в золоте купаемся, надо б вспомнить историю и на нервах поиграть кому-то. Есть национализм, но в Украине уже началась стадия маразма.
Відповісти
4
7
avatar
Alex7Chapman (Кропивницький)
КЛАС!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ УКРАЇНИ УПА СЛАВА!!! СТЕПАН БАНДЕРА - ПРОВІДНИК УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ! СЛАВА НАЦІЇ!!! УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!!!
Відповісти
26
14
avatar
Cannabis Sativa (Луцк)
1. Нахіба взагалі перейменовувати? Арена Львів — найвлучніша назва зі всіх можливих. 2. Якщо вже так кортить перейменувати — назвіть на честь короля Данила. Він куди більш вагома постать в історії Львова, ніж усі ОУНівці разом узяті.
Відповісти
16
11
Камонплей
За Данилом вже аеропорт
Відповісти
7
1
Віктор Бокасса (Betwmount)
Ах, Бандеро, український апостол, Ах, Бандеро, тобі жилось не просто, Ах, Бандеро, - народний наш герой, Веди, Бандеро, ізнову нас у бой. Підтримую...
Відповісти
23
22
avatar
simargl (Чернигов)
Шо не скажет людоед , а звучит в ответ лишь нет...))) потому, что выходит клоунада и как итог минусы. Сила имиджа )))
Відповісти
5
7
avatar
Tolyn17 ( FCSD. Донецк:))
Ну будут на нем потом Ж.К.О., против бани играть!
sticker
Відповісти
10
27
Dr. House (Поділля)
Захарченковец лишнехромосомный, ты лучше пАсМатри, кто на ДАнбаСС арене сейчас играет? Её , кстати, в КАбзДон Арену ещё не переименовали?
Відповісти
23
6
Algrab (Костопiль)
кобздун...
 
10
2
ДВ (Одесса)
Самое главное ! Так же как и рэп от Алиева с мусором там решили всё уже ?
Відповісти
10
22
avatar
Cannabis Sativa (Луцк)
Сміття лежить тоннами на задніх дворах вздовж залізниці. Хто їде через Львів у Карпати поїздом — цілу годину насолоджується його спогляданням
Відповісти
7
14
ДВ (Одесса)
Печально..но ничего самое главное Слава Украине ! а остальное ...та и х.. с ним !
 
8
22
ffggpl (Харьков)
Пишаюся тим, що є свідком цих знаменних подій - відновлення історичної справедливості! Молодці!!!
Відповісти
28
16
alext1467 (Kiev)
Тогда уефа будет разводить Украину в жеребьёвке не только с Россией, но и с Польшей, Израилем, Венгрией и многими другими странами))))
Відповісти
23
9
мы за динамо (киев)
а польщу з росією вже розводять? чи там все гладенько? може досить спекулювати на давнішніх подіях, минулій ворожнечі. це в польщі зараз все гаразд. а у нас війна, якщо хто забув. на ідеологічному фронті вона ще й не закінчувалась ніколи. так само це стосується стосунків з ізраілем.
Відповісти
8
3
ffggpl (Харьков)
В яблучко! Але, завдячуючи тим хто ,,не розуміє" чому стадіони можно називати не тільки іменами спортивних діячів, ми ризикуємо втратити державність, а потім кац...пи і за Польщу візмуться.
 
2
4
satellite (Харьков)
Б Р Е Д !!!
Відповісти
20
23
TarasLviv2019 (LVIV)
наврятчи перейменують. нароблять хіба шуму, щоб відволікати увагу від того, як виділяються земля під ще одну забудову, як продаються за заниженою ціною комунальні приміщення чи здаються за копійки.
Відповісти
11
2
Prideman (Lviv)
Коли Карпатам місто за 1 гривню дало в оренду стадіон "Україна", то щось не пригадую, щоб хтось звернув увагу, що то оренда за копійки.
Відповісти
6
2
TarasLviv2019 (LVIV)
Бо утримування стадіону для міста без футбольної команди не має сенсу. Подумай сам. А от плата за оренду Винниківського ринку, скажімо, цілком би була доречною для поповнення міського бюджету. Але ні, місто не отримує за нього оренду. Чи та ж занижена вартість оренди приміщення "Правди" для міста і в рази вища за оренду частки ,яка належала приватному власнику.
 
2
2
avatar
Prach13 (Дрогобич)
Зрозумi що такi речi роблять не патрiоти а вороги,це приведе до того що в кiнцi кiнцiв люди зрозумiють що нас весь час розводять псевдо-патрiоти яким ми i нашi героi так глибоко в задi що нi один рентген не дiстане,фальш,пiдлiсть i аферисти з верху ними керують а не патрiотизм,де ви були коли Карпати добивали?
Відповісти
10
2
dimonxman again (London)
Скорее готовится ответ по КАСу.
Відповісти
0
1
Dortmund 09 (Киев)
Может лучше назвать именем какого то более футбольного человека) Футбол все таки не политика.
Відповісти
17
12
avatar
Prach13 (Дрогобич)
Футбол це завжди полiтика,але тут не полiтика а пiдлicть хитро-зроблених!
Відповісти