Павелко: Призначення Монзуль на матч відбору ЧС-2022 - визнання ефективної роботи Комітету арбітрів на чолі з Лучі


Катерина Монзуль отримала призначення на матч Австрія - Фарерські острови

Павелко: Призначення Монзуль на матч відбору ЧС-2022 - визнання ефективної роботи Комітету арбітрів на чолі з Лучі

facebook.com/andriy.pavelko


Президент УАФ Андрій Павелко прокоментував призначення Катерини Монзуль на матч відбору ЧС-2022 Австрія - Фарерські острови.

"Нове високе досягнення українського арбітражу. Катерина Монзуль стане однією з двох жінок-арбітрів, які судитимуть матчі відбору чемпіонату світу серед чоловічих збірних вперше в історії світового футболу.

Щиро радію за Монзуль. Це призначення - абсолютно закономірне визнання з боку ФІФА її високого професіоналізму та ефективної роботи Комітету арбітрів УАФ на чолі з Лучано Лучі.

Пишаємося Катериною. Бажаю нашому арбітру нових історичних досягнень в професійній кар'єрі", - написав Павелко в Фейсбук.

Нагадаємо, що матч Австрія - Фарерські острови відбудеться у Відні 28-го березня і розпочнеться о 21:45.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
facebook
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
can (Торонто, Львов)
Ну - не идиоты? Катруси это не касается.
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 16
can (Торонто, Львов)
Ну - не идиоты? Катруси это не касается.
Відповісти
0
0
мы за динамо (киев)
лучу залишилось ще тільки посцять комусь з презиків мезиочі. а павелка скаже дощ іде. пс доречі, суркіси ж йому, паведлику по штіфтам і копняків надавали на олімпійському. чого баранка мовчить. чого не дискваліфікував. довічно. теж засцяв. от шобла
Відповісти
1
0
Исследователь
Считал до этого перла Павелко адекватным человеком, теперь не знаю что и думать. Да с Монзуль всё понятно, но это не благодаря, а вопреки схем Лучи. Эй вы там на верху.... прозревайте быстрее и не транжирте наш бюджет на всяких гастролёров.
Відповісти
2
0
Тренерую (Столица)
" Ехай на ху... " вместе с Лучи!!!
Відповісти
2
0
Pianist (Киев)
Боже, какое же лицемерие!!!... Какой сволочизм!
Відповісти
4
0
avatar
usovvictor (Kharkov)
...с Лучи оказывается все дело в Павелко, с "комитетом" у нас совсем плохо (не обо всех), но Павелко (в кулуарах тоже) имеет решающий голос "последней" инстанции. Мда, докатились, "вождь" сказал - "партия" ответила "есть", плевать на истину. Бедная Фемида, она хоть и с повязкой, но слезы ручьем...
Відповісти
4
1
avatar
DynamoKiyv (Київ)
Нашли там нужного человека. Теперь можно оправдать старого итальянского пердуна.
Відповісти
5
2
LEVgcUqs (Чернігів)
Ні, ну ви представляєте, як можна повернути справу з Монзуль типу на користь і професіоналізм цього діда-макаронника, якому тільки на печі сидіти а не зелені з України вивозити.
Відповісти
9
1
Olegyurchak (Хмельницький )
Как это? Тут "банановая республика", а тут международное признание. Что-то у этого яйцечесателя не сходится.
Відповісти
9
2
ZXCVBNM (Місто на Дніпрі)
Додік, засунь язика ще глибше в зад своєму геніальному куратору суддівства. Нехай Катруся в цьому матчі спробує відмінити такий гол, що забив Олімпік кротам, і я з задоволенням подивлюся на оцінки та реакцію ФІФА.
Відповісти
7
2
avangardo (Lviv)
це не завдячуючи комусь, а навпаки вопрякиТа й чому радіти, матч, так би мовити між Давидом і ГоліафомКраще пояснив би чому наші арбітри не потрапили на юнацький Євро-2021, що якраз зараз розпочався, там навіть грузинська бригада арбітрів є
Відповісти
6
2
TarasLviv2019 (LVIV)
ОФІЦІЙНО, луччі можна далі гноби Україну. Браво!
Відповісти
10
2
Некр!т (Дзвонимісто)
Вауууу!!! А можна було б ще вчора стартануть у матчі Молдова - Фарери. А на Чехія-Бельгія, чи Сербія-Португалія слабо? ВАРу-наВАРу немає?
Відповісти
7
2
Запорізьке Торпедо (zp)
какие же они гнусная брехливая шайка - павелка, лучи, монзуль
Відповісти
7
3
avatar
Динамо-машина (Киев)
павелка, закрой свой гнилой и коррупционный рот! Если Монзуль чего-то и достигла, то только благодаря своему труду, а не твоему мерзкому старикашке...
Відповісти
11
2
tayler (Днепр)
Что ты несёшь?))
Відповісти