Апеляційний комітет УАФ довічно відсторонив Севідова від футболу


Рішення може бути оскаржене в CAS

Апеляційний комітет УАФ довічно відсторонив Севідова від футболу


Апеляційний комітет УАФ довічно відсторонив тренера Олександра Севідова від футболу.

Раніше Севідову заборонили будь-яку діяльність терміном на 5 років через організацію договірних матчів в ФК "Суми".

Комітет з етики та чесної гри і сам тренер оскаржили це рішення: комітет просив довічну дискваліфікацію, а Севідов - її повне скасування.

У підсумку, розглянувши справу, Апеляційний комітет підтримав позов Комітету з етики та чесної гри і довічно відсторонив тренера від футболу.

Дане рішення може бути оскаржене в Спортивному арбітражному суді в Лозанні.

Нагадаємо, що останні пару місяців Севідов працював тренером-консультантом в "Минаї".

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Dmitriy Ponomarchuk (Kyiv)
пусть идет к Пенисову экспертом на пару с Леоненко )))
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 23
Dmitriy Ponomarchuk (Kyiv)
пусть идет к Пенисову экспертом на пару с Леоненко )))
Відповісти
1
0
Dmitriy Ponomarchuk (Kyiv)
уже тот факт что он в Минае из-за ширмы работал говорит о том какой он сраный профессионал или другими словами случайный человек в футболе.Я поддерживаю на все 100% такое решение. Посмотрим пойдет ли он в Лозану, если он такой "чистый" тогда обязан туда пойти, иначе подтвердит свою репутацию барыги.
Відповісти
1
0
Acsakal (Kharkov)
ВІн працював "з-за ширми" саме тому, що був під санкціями.
Відповісти
0
0
FMykolka (Kиев)
тепер може працювати доктором Комаровським
Відповісти
1
0
avatar
simargl (Чернигов)
Теперь только в париматч прогнозистом и рассыльщиком смс .. ))))
Відповісти
2
1
vabo84
Бетс2К. к о м ( Ввести в Гугле ) - Вот на этом сайте я уже второй месяц в плюсе. Прогнозы (Бесплатные) у них просто супер и много разной информации.
Відповісти
0
2
alex.belogubko (одесса)
много языком работал и получил -кто на него держит зло и подсерает
Відповісти
1
0
Broterhood
Козёл отпущения.
Відповісти
3
1
kamorka2000 (Запорожье)
У нас как что то происходит, во всем виноват Севидов. Он что сам все организовует? Cам ставит, сам играет, сам сдает. Где остальные участники? Или все повесим на Севидова?
Відповісти
8
3
Dmitriy Ponomarchuk (Kyiv)
он не один, конечно, но скорее всего играл ключевую роль, как Медведчук
Відповісти
2
2
Acsakal (Kharkov)
У нашій країні, якщо ти вкрав 300 грв. (або навіть не крав, а просто комусь заважаєш), то тебе посадять, а якщо ти дійсно вкрав, але 300 млн., то ти або депутат, або міністр. Висновок: не треба було Севідову розмінюватися на дрібниці, а треба було дружити з тими, хто краде мільонами.
Відповісти
0
0
avatar
jnp49 (ОДЕССА)
Как специалист футбола - наверное он совсем не плохой тренер, но - жизнь расставляет свои коррективы
Відповісти
3
1
Джан Мурадов (Придеснянськ)
Чеснейша людина, добрєйшей душі чєловєк.
Відповісти
5
1
aleks68
как и сЦуркис?
Відповісти
2
8
5ata4ok (Харьков)
як вы кажэтэ?
Відповісти
1
3
Shilov 2020 (Кировоград )
Кому то Севидов явно курган под двери навалил!
Відповісти
6
3
avatar
fcchauka (Днепр)
почему бы не посадить? почему так мягко?
Відповісти
3
0
янковский ян (Запорожье)
Будет консультантом на фавбете. Угадывать точный счёт матча
Відповісти
6
0
Cerega15 (Kherson)
шо, опять?
Відповісти
5
0
avatar
usovvictor (Kharkov)
...доигрался..., а ведь для первой неплохой тренер вполне...
Відповісти
4
1
avatar
usovvictor (Kharkov)
...в эксперты и пойдет, куда еще...
Відповісти
3
0
avatar
usovvictor (Kharkov)
...в школу любую физруком...
Відповісти