Ярославський: Я ридав всі 9 років в очікуванні того часу, коли повернуся в футбол


Екс-президент харківського клубу - про період життя без роботи у футбольній сфері

Ярославський: Я ридав всі 9 років в очікуванні того часу, коли повернуся в футбол


Колишній президент харківського "Металіста" Олександр Ярославський в інтерв'ю telegraf.com.ua розповів про період життя без роботи у футбольній сфері.

"Я ридав всі 9 років в очікуванні того часу, коли повернуся в футбол. Я залізно знав, що рано чи пізно повернуся. Я всім це говорив.

Подивіться всі мої інтерв'ю протягом 9 років. Я завжди говорив, що не займатимуся "Челсі", "Манчестер Юнайтед", клубом з будь-якою назвою. Ні умовним "Кривбасом", ні будь-ким ще.

Читайте також29 травня Метал зіграє свій останній матч під нинішньою назвою

Я можу займатися тільки харківським "Металістом". Я ніколи уболівальників не обманював. Футбольні люди ніколи не обманюють.

Тому що футбол - це настільки публічне заняття, що тут нещирість відразу видно. Тут відразу видно, чи дійсно ти переживаєш, чи ти хочеш заробити піар-дивіденди, політичні дивіденди, ще якісь дивіденди.

Всю фальш видно моментально, все на футбольному полі ", - сказав Ярославський.

Читайте такожПавелко: УАФ і УЄФА підтримують відродження Металіста

Нагадаємо, що Олександр Ярославський був президентом харківського клубу з 2005 по 2012 роки. Пізніше власником став Сергій Курченко, і в 2016-му році клуб припинив існування.

Раніше, Ярославський заявив, що замість "Металу", який достроково забезпечив собі підвищення в класі, в Першій лізі виступатиме відроджений "Металіст".

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Telegraf
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Astor Astor (Одесса)
Ярославский молодец. Сначала неплохо наварил на Металлисте (в т.ч. на строительстве стадиона), потом продал его за очень приличные деньги (причем продал очень вовремя - как раз перед дисквалификацией в Еврокубках и началом развала всего и вся). А теперь он хочет за пару копеек вернуть клуб, получить базу, возможно - еще и стадион, причем по долгам платить даже не собирается :).
Відповісти
4
1
Повернутись до новин
Коментарі 25
Astor Astor (Одесса)
Ярославский молодец. Сначала неплохо наварил на Металлисте (в т.ч. на строительстве стадиона), потом продал его за очень приличные деньги (причем продал очень вовремя - как раз перед дисквалификацией в Еврокубках и началом развала всего и вся). А теперь он хочет за пару копеек вернуть клуб, получить базу, возможно - еще и стадион, причем по долгам платить даже не собирается :).
Відповісти
4
1
Romb_DK (Київ)
Может кто в курсе кто обидел Александра Виленовича 26 мая 2012 г.??? В каком состоянии фундамент Премьер-Паласа после 9 лет рыданий.
Відповісти
2
1
Acsakal (Kharkov)
Щось я не памятаю, щоби він всім говорив, що "обов'язково повернеться", принаймні в інтервью такого не було. Говорив: "ніколи не говори "ніколи"". А ще раніше говорив, що "ноги його більше у футболі не буде", що "він їм наївся доситу". Тож інакше, як передвиборчий піар для Тєрехова, я всю цю шуміху не сприймаю.
Відповісти
4
1
avatar
Печник (Бабаи Харьковская об)
Так контракт же был с курочкой
Відповісти
0
0
viajador (то є Кошмари City)
Цей мажор-альфонс-скоробагатько, звичайно, виглядає дилетантом у Футболі, але перший його захід у Футбол перетворив Металіст в топ-клуб України і грозу європейських середнячків. Хай буде, тоді, Ярославський і Футбол у Харкові.
Відповісти
2
1
avatar
Я так думаю... (КиЇв)
Ой не знаю, харьковчане! Я конечно хотел бы, чтобы Металлист выступал в Премьер лиге, но как-то это смахивает, на большую аферу, которую хотят сделать за Ваш счёт.В своё время 300 млн. долларов получил,а теперь за счёт города и с помощью городских властей хочет всё вернуть себе за бесплатно. Выгода всем - властям пиар для выборов, а ему - всё вернуть да ещё и при деньгах остаться. Бренд получу, а долги эти типо - я ни причём. Металлист это как бы тот же, а долги это не этого Металлиста. (Я Вас продам, куплю и опять продам, но уже дороже!) (Паниковский).
Відповісти
11
1
avatar
Stuntriding (Киев)
Вот 101% прав!!!А если представить, ну так, а вдруг, завтра сменится власть, в том же Харькове, у людей будут другие взгляды и куда потратить деньги и кому *крышу* предоставить. Что он запоёт?Посмотрим короче, что это за пиар ходы?)
Відповісти
5
2
Черноморчик (Одесса )
Извиняюсь . Хотел плюсануть но промазал
 
0
0
Acsakal (Kharkov)
Хоч я і вболівальник Металіста, і хотів би бачити його на пєдесталі УПЛ та в єврокубках, але змушений визнати, що ви маєте рацію. Минулі 9 років і крах МХ змусили переглянути своє ставлення до олігархічного футболу. Наразі в Україні є лише 2 олігархи, які дійсно люблять футбол, як гру. Це Ахмєтов та Суркіс (якщо вважати 2-х братів одним олігархом). Усі інші (каломойський, жеваго, ярославський...) легко кинуть свій клуб, коли це буде відповідати їхнім бізнес-інтересам.
Відповісти
4
0
avatar
Stuntriding (Киев)
Дерьмом он уже фанов полил,сделал виноватыми во всех его *бедах*.Ультра Харькова поддерживает М1925.Вот и посмотрим, какие фаны принципиальные или забудут всё и побегут к еврею за печеньками?)))Ну и ждём нытика. Но это если большое бабло еврей ему предложит)
Відповісти
7
0
hedlinser (Харьков)
чушь мелишь, фанаты с этого года уже не ходят на 1925
Відповісти
0
3
ZSTV1223 (Черкаси)
А може то і не фанати зовсім, а так, ходять собі туди сюди ?
 
3
0
Весела Дача (Кривий Ріг)
вся суть этих "фанатов".
 
2
0
Весела Дача (Кривий Ріг)
Этот клоун уже начинает подкумаривать.
Відповісти
10
0
Черноморчик (Одесса )
А кто мешал в 14 году вернуться ? Почему ждал 7 лет ? Хотя последний вопрос , чисто риторический
Відповісти
4
1
Просто football фан (Рівне)
Подивіться його інтерв'ю Бурбасу. Там є відповіді на Ваші питання. І думаю, там ще в договорах були прописані санкції, якщо він вийде у публічну площину управління ФК в Україні...Ждем Металіст!
Відповісти
0
1
ZSTV1223 (Черкаси)
І шо він там таки сказав хто і чому заставив його продати клуб ?
 
3
0
Slavutic
Бедняга. 9 лет рыдал? Ему же за Металлист 300 млн. $ отстегнули! А он болельщиков обвинил. Теперь можно снова к кормушке. Главное быть лояльным к власти. Еврей он и в Африке еврей! Мыши плакали, кололись, но продолжали жрать кактус!)))
Відповісти
11
0
viajador (то є Кошмари City)
...їжачки плакали і кололись кактусом...
Відповісти
3
0
Olegyurchak (Хмельницький )
Крокодильи слезы лил.
Відповісти
9
1
sash_ok (Харьков)
Чепуха! Почувствовал, что может отбить хоть какую-то часть вложенного бабла - продал. Недавно в интервью Цыганыку обвинил болел, что они его типа не поддержали. А теперь рассказывает, что плакал-чвякал-куякал - "двуликий анус", короче. Одно слово - обхаэсэсник. Когда на болел начал валить - тупо противен стал этот чел.
Відповісти
16
1
avatar
Американец 2000
Такие люди подстраиваются под тех кто у власти (((( Сейчас он лёг под Терехова с Аваковым ((((( Это всё ради того чтобы легче было и свободней рубить бабло ((( А вы ходите кричите дурики - " Металлист "До одного места ему " Металлист " (((((Продал как только деньгами запахло ((((( И сейчас играет в героя (((((
sticker
Відповісти
12
1
sash_ok (Харьков)
Вот дурики пусть и кричат.
 
6
0
alexfc (Киев)
Для харкьовских фанов хорошая новость. В пердиве уже официально будет Металлист вместо Металла. А с Днепром и Карпатами все глухо на жаль.
Відповісти
2
1
football_soccer (Украина)
тут должен быть картинка-мем , где Вуди Харрельсон лежа на полу, плачет и вытирает глаза....пачками долларов ))
Відповісти