Телеканал Україна не покаже матч Росія - Бельгія


У сітці трансляцій відбулися зміни

Телеканал Україна не покаже матч Росія - Бельгія


Телеканал "Україна" не покаже в прямому ефірі матч Євро-2020 Росія - Бельгія (12 червня, 22:00).

Спочатку в сітці каналу стояв саме цей поєдинок, проте потім в програмі каналу відбулися зміни - замість нього буде транслюватися матч Уельс - Швейцарія, який стартує о 16.00.

Матч Росія - Бельгія буде доступний тільки на "Футбол 1".

Увечері суботи (з 21:00) в сітці каналу стоїть серіал "Сашина справа".

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ТК Украина
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
Kolibri (Киев. Новая Англия.)
А как же пивас???
Відповісти
2
0
Повернутись до новин
Коментарі 34
avatar
Kolibri (Киев. Новая Англия.)
А как же пивас???
Відповісти
2
0
shtrunc (Донецк-Хайфа)
Не понятно: я хочу посмотреть Бельгию, а меня лишают законного права.
Відповісти
6
1
Skotparker
Плати и смотри
Відповісти
2
6
shtrunc (Донецк-Хайфа)
Прикинь, я так и делаю. Ф1 вчера тормозил
 
4
0
ukatan (Харьковская обл.)
Ахметову денег мало?
 
0
2
Саша AS80 (Харків)
Організатори фан-зони у місті Лева будуть безкоштовно наливати пиво за голи Бельгії у ворота росії в матчі Євро-2020. За кожний гол бельгійців вболівальникам будуть безкоштовно наливати по 100 бокалів. Вхід до фан-зони буде коштувати від 50 грн . Чудова акція!!!!!!!!!!!!!!!!!! У ватноголових уже палає
Відповісти
3
4
ukatan (Харьковская обл.)
Кожному вболівальнику по сто бокалів?
Відповісти
1
1
oleg.m.3972 (Харьков)
Сколько унесёт...
 
0
0
avatar
Spokoyno (Киев)
Так Бельгія наразі добре виглядає Утім рашистів дивитися - себе не поважати!
Відповісти
4
3
avatar
Водитель трамвая (Бухарест)
Лишили бельгийцев поддержки миллионов болельщиков :)
Відповісти
4
5
krakow (Херсон)
Абсолютно,верное решение.Зачем 90 минут легитимизировать мордор с его символами,на вседоступном украинском телересурсе.
Відповісти
9
8
Poligraf P ( Івано-Франківськ)
Ідіотське рішення. Саме в цьому матчі Україна точно знала за кого вболівати. Дебіли!
Відповісти
5
6
Анатолий Шпильцман (Брюссель )
Allez les diables !!!
Відповісти
1
0
TarasLviv2019 (LVIV)
Як шкода)))))
Відповісти
4
3
haymov18 (Днепр )
Как уже зае...а уже эта политика.....
Відповісти
9
9
vadikk (Odessa)
Ну и как теперь за бельгийцев болеть?
Відповісти
16
5
vadikk (Odessa)
Ну и как теперь за бельгийцев болеть?)
Відповісти
10
7
Acsakal (Kharkov)
Футболи в мене є в кабельному пакеті. Та навіть якби не було, то без Бельгії можна було би обійтися, а рф - то взагалі до дупи.
Відповісти
8
9
DesnaUA (Чернигов)
"сашино дело"")))
Відповісти
2
1
Запорізьке Торпедо (zp)
намек на лукашеску
Відповісти
3
1
Smooth da Hustler (Львів)
Или Денисова)
 
3
1
vladpolt (Полтава)
Або на стоматолога. Дістали ці Сашики.
 
3
1
Green4223 (Светлодарск)
Бред,потом скажут что футбол вне политики, я к примеру поставил что Ромелу Лукаку станет лучшим бомбардиром и в этой игре должен был положить начало своему пути.Придется смотреть в Интернете.
Відповісти
12
4
Dimka26 (Чернигов)
цензура. очень странно. что именно этот матч из всех.которые будут в 22.00 не покажут.
Відповісти
7
7
Запорізьке Торпедо (zp)
а шо ж такое, ахметка? жаба давит бесплатно показать избиение мальчиков в трусиках?
Відповісти
12
10
Hanter44 (Baburka)
А по "ПЕРШОМУ" не показывают?
Відповісти
4
4
c99baf (Харьков)
По "Интеру",и "Прямому".
 
0
0
Trinidat (Хмельницький)
Здесь я еще могу понять что Ахметову обидно показывать как "братья" будут позориться и в принципе имет право, но сборную Украины показать в пповторе через три часа то это абсурд полный, и я очен доволный что Лигу Чемпионов и Лигу Европы будут показыать не футболы 123
Відповісти
14
6
Запорізьке Торпедо (zp)
о чем ты? по трк сборную будут показывать в записи?
Відповісти
2
3
янковский ян (Запорожье)
Он Кипр имел ввиду
 
11
1
dimonxman again (London)
И не только Кипр! Перед этим уже показывали тоже матч в повторе.
 
1
1
Джин Тоник (R)
Что за бред?
Відповісти
5
7
Камонплей
пєнісовці зрозуміли шо занадто рейтинговий матч аби транслювати на безкоштовному каналі?
Відповісти
15
9
Litb@rski (Кёльн)
Скорее обосрались от возможного гнева ....В это я больше поверю
Відповісти