Фінська сауна для уболівальників Фінляндії! Фан-зона Львова влаштує чергову акцію на матчі Росії


У Львові продовжують заманювати вболівальників на матчі збірної Росії

Фінська сауна для уболівальників Фінляндії! Фан-зона Львова влаштує чергову акцію на матчі Росії

instagram.com/lvivfanfestival


Організатори львівської фан-зони продовжать заманювати вболівальників цікавими маркетинговими ходами.

Так, на матчі Фінляндія - Росія організатори обіцяють розіграти 50 сертифікатів на похід у фінську сауну.

"Фінська сауна для уболівальників Фінляндії!

Приходь на Lviv Fan Festival підтримати збірну Фінляндії в матчі проти Росії, а ми розіграємо 50 сертифікатів на похід у фінську сауну серед гостей", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, що матч Фінляндія - Росія відбудеться в середу 16 червня, початок - о 16:00.

Також відзначимо, що в минулий раз організатори роздали по 100 келихів пива за кожен гол збірної Бельгії в ворота Росії (3:0).

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
c99baf (Харьков)
Пиво,сауна, а не лучше лишнее бабло отдать в дом малютки или на благородные цели?
Відповісти
1
1
Повернутись до новин
Коментарі 12
c99baf (Харьков)
Пиво,сауна, а не лучше лишнее бабло отдать в дом малютки или на благородные цели?
Відповісти
1
1
sebekkiril (Dm.roslo)
Кепкують просто над раисиєй, я посміхаюсь.Клас. А у пєтухов підгорає.
Відповісти
32
7
avatar
Tolyn77 (Донецк )
Кто кепкуе? Кучка галичан! Да всем по... Варитесь сами в своем ов не!!!
Відповісти
7
21
мы за динамо (киев)
галичани кепкують. доречі безсумнівео українці. а ось дамба сятина без роду і племені так реально бовтається в омні. ще й намагається шось звідти поквакувать.
 
20
6
avatar
Serega1111 (Киев)
Tolyn77 Кому пох, му.ди.ла? Тебе и еще десяти ка.ца.пским подсосиновикам, что здесь трутся? Кули ж ты со своего навоза сюда лезешь, если здесь тебе не так?
 
18
6
sebekkiril (Dm.roslo)
Tolyn77 Ти мені подобаєшся, побачимось у фінських банях, не забудь мило з собою взяти.
 
6
2
avatar
Serega1111 (Киев)
sebekkiril (Dm.roslo) Что ты с ним там собираешься делать - твое личное дело), но ты уверен, что в лугандонии есть мыло?
 
5
3
sebekkiril (Dm.roslo)
Serega1111 Їм роздають соціальні пакети, гречка, цукор, мило. Друге діло, що я не впевнений щодо фінських саун місцевих, є вони чи нє.
Відповісти
5
1
Lion Killer (Львів)
окупанти і наша 5а колона (напр. шарій і подібні тварини) дивуються чого їх ненавидять: "Ми окуповуємо, воюємо з сусідом - чого нас ненавидять, як так?". Наглий скотно блювотний народ разом з своєю збірною по тенісному футболу на траві - заслуговують одне одного.
Відповісти
34
14
Olegyurchak (Хмельницький )
Финны им за морозы 39-го сами сауну устроят. Отогреют.
Відповісти
31
13
avatar
Michael-K (Івано-Франківськ)
Креативно! Молодці!
Відповісти
33
13
trafalgar (Запорожье)
молодцы,львовяне
Відповісти