Ломаченко - Накатані. Повернення Ломи. Аналіз боксерів і прогноз на бій


Буде нелегко, але перемагати потрібно

Ломаченко - Накатані. Повернення Ломи. Аналіз боксерів і прогноз на бій

Георгій Грошев Автор UA-Футбол
Андрій Хижняк Автор UA-Футбол
Олександр Риженко Автор UA-Футбол

Василь Ломаченко повертається на боксерський ринг уперше після своєї поразки Теофімо Лопесу. Цієї неділі він зустрінеться з японцем Масайосі Накатані.

Читайте такожЛомаченко – Накатані: Офіційне промо поєдинку. Відео

UA-Футбол підготував спеціальний випуск, присвячений даному поєдинку. Ми розібрали останній бій Ломи, його майбутнього опонента, а також дали свій прогноз.

Експерти: Андрій Хижняк, Георгій Грошев

Режисер: Олександр Риженко

Тайм-коди:

  • 00:00 - Початок
  • 01:47 - Ломаченко програв свій останній бій. Що трапилося?
  • 05:30 - Наскільки травма плеча могла перешкодити Ломаченку
  • 09:52 - Чому Ломаченко став проводити бої так рідко
  • 13:16 - Масайосі Накатані - обговорюємо майбутнього суперника Ломи
  • 17:19 - Згадуємо останні бої Накатані
  • 22:45 - Як буде боксувати Ломаченко
  • 25:36 - Прогноз на бій Ломаченко - Накатані
  • 32:18 - Коли пройде бій Ломаченко - Накатані

Поєдинок Василь Ломаченко - Масайосі Накатани пройде в неділю. Боксери вийдуть на ринг 27 червня не раніше 5:00 за київським часом.

Читайте такожЛомаченко – Накатані: де і коли дивитися бій
Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Джан Мурадов (Придеснянськ)
Бальшая Побєда скрєпнага бокса.
Відповісти
2
1
Повернутись до новин
Коментарі 47
Джан Мурадов (Придеснянськ)
Бальшая Побєда скрєпнага бокса.
Відповісти
2
1
5ata4ok (Харьков)
нйе бальшая, а вэлыка
Відповісти
0
0
pilips111 (Чернигов)
Супер
Відповісти
1
4
avatar
Динамiт (Василькiв)
Набий Накатані скрєпну рожу !!! Відправ ворога на пенсію !
Відповісти
7
5
5ata4ok (Харьков)
самые большие враги для нашей страны- это такие особи как ты...
Відповісти
4
6
pilips111 (Чернигов)
Динамит .уйло
Відповісти
5
5
Footballers (Умань)
Накатані розкатає малароса
Відповісти
8
4
5ata4ok (Харьков)
раскатал?
Відповісти
2
2
5ata4ok (Харьков)
раскатал?
Відповісти
2
2
Джан Мурадов (Придеснянськ)
Удачі Масайосі проти коцапа!
Відповісти
10
3
avatar
Prach13 (Дрогобич)
Розумно це просто ігнор,не розумію тих хто обливає його брудом!не опускайте себе,він свій вибір зробив!поміняйте йому прапор,хай немає нічого спільного з нами.А судити буде Боженька!
Відповісти
10
4
avatar
Kolibri (Киев. Новая Англия.)
В защиту их!
Відповісти
0
5
avatar
djeff2015 (Запорожье)
пусть "братья" за него болеют...не наш он.....
Відповісти
14
6
Roman2021 (Kyiv)
Це бій не українця і японця, а бій представника "русского мира" і японця. Я вважаю що і Ломаченко и Усик ніякого відношення до України не мають. Тому якщо і вболівати в даному в бою то тільки за японця. 7 травня 2020 Усік і Ломаченко потрапили в базу "Миротворця"
Відповісти
12
8
5ata4ok (Харьков)
а кто ты такой чтобы решать ?
Відповісти
4
5
Roman2021 (Kyiv)
Ломаченко сам зробив свій вибір, його не змушували зніматися в російському фільмі про прославляння руського міра, він вибрав Путіна. Підтримувати ломаченка це означає підтримка рускага міра.
 
0
0
pilips111 (Чернигов)
Ещё одно .уйло. И перестань писать, что ты с Киева, пиши правду - Львивська область.
Відповісти
2
6
Черноморчик (Одесса )
я с Одессы и полностью согласен с мнением товарища из Киева . они представители русского мира а не Украины .
 
5
2
Roman2021 (Kyiv)
pilips111=Путін=.уйло. Чернігів, Львів Київ, Сімферополь, Донецьк це Україна. Україна в серці кожного, і не важливо де ти живеш. Можеш жити у Львові і бути ватніком а можеш в Чернігові бути героєм України.
 
0
0
Limpus (Александрия)
Жду не дождусь уже поединок! Вася лучший! Большой пример и мотиватор для меня!
Відповісти
7
13
avatar
Динамiт (Василькiв)
Вломить би тобі свинособака в хрюнділь !!!
Відповісти
3
2
pilips111 (Чернигов)
Ошибочно минусанул. От меня плюс
Відповісти
0
0
venom5506 (Львів)
Не пхайте рекламу цього напівкацапа на свою сторінку. Проте вам можна, бо ви маланці.
Відповісти
14
7
velbag (Полтава)
воно не напівкацап. воно ніщо
Відповісти
14
6
5ata4ok (Харьков)
это вы ничто и ниочем вообще, кому интересно ваше ущербное мнение ..
 
0
1
avatar
Artem-south (Херсон)
при чем тут бокс к сайту про футбол?
Відповісти
7
0
krakow (Херсон)
За православнутого Васятку-удальца! Не забудем,не простим порванного супостатом заморским васькиного братушку, саньку- витязя. Расия уперод!
Відповісти
8
4
velbag (Полтава)
удачі японському козаку. то лі казламордому то лі малоросу - реанімацію і пенсію (бажано в денере або ленере)
Відповісти
15
9
5ata4ok (Харьков)
жизнь- бумеранг, убогий...
Відповісти
8
16
velbag (Полтава)
похожє,ти ужє нє раз получал бумєрангом,лаптєногоє
 
14
7
avatar
Serega1111 (Киев)
Это верно, Васюне бумеранг прилетел сразу же, в виде плюх от Теофимо Лопеса
 
7
3
5ata4ok (Харьков)
та ни: схожэ цэ ты ным щэ неодноразово получиш, так як ты бажаеш нэприйемностэй для здоровйа людыни, так роблять тилькы недолуги люды...
Відповісти
3
11
velbag (Полтава)
я жєлаю нєпріятностєй нє чєловєку,а ватной мразі. а ти сіді на бутилкє і лєпі звєрюшєк із своїх фєкалій
 
7
3
Spivak63
Кiзяк хоче удачi японьському козаку)) )))) Як ви кумарите упоротi тiпа патрiоти! Пiнопласт в головi тобi заважае жити?)))
Відповісти
7
13
avatar
Динамiт (Василькiв)
Можеш відшпилити свого полового товариша 5ata4ok (Харьков) !!! А може він тебе ! Два скрепних гоміка !
 
2
2
5ata4ok (Харьков)
бутилка цэ тойэ крэдо... чучэло недолугэ, бильшэ мэни з тобойу РОГУЛЭМ тупым нэма про шо розмовляты...
Відповісти
2
7
avatar
Динамiт (Василькiв)
Так ти і є рагуль ! Тільки рагуль може вилизувати анус ворогу !
 
2
3
Олег Иванович (Киев)
Я думаю будет довольно интересно увидеть , как две разные школы бокса сойдутся в бою. После травмы Ломаченку будет нелегко победить. Никатани "домашний боксер" и если бы не травма Ломы, то боя бы не было(самоуверенность подвела). . Думаю ставку поставить, но не знаю на каком сайте больше бонусов за регистрацию. Если не сложно, пожалуйста, подскажите где лучше поставить? И как зарегистрироваться с большим профитом? Болею за Васю. Удачи ему!
Відповісти
3
10
avatar
Динамiт (Василькiв)
Продай квартиру та постав всі гроші на виграш Росією ЧЕ-2020 !!!!
Відповісти
3
1
Эдмон Дантес (Хмельницкий )
Нужно не просто выиграть, нужно выиграть убедительно. Потом пресса грамотно распишет более уверенную, в сравнении с Лопесом, победу Василия Анатольевича. И уже тогда требовать реванш у Лопесов. Это конечно мечты, но только этот сценарий поможет нашему боксёру провести второй бой с американцем, и вся боксёрская общественность будет на нашей стороне.Вангую… отказ угла японца в поздних раундах!
Відповісти
7
9
kalan-86 (Анкара)
Интересное мнение. Был бы рад чтоб все так и получилось. Реванш с Лопесом хотел бы увидеть весь мир.
Відповісти
9
7
5ata4ok (Харьков)
объективно, я думаю Васе год- другой и пора на покой, я думаю что лучшие его годы уже позади, хотя, по правде сказать хотелось бы ошибаться...
 
0
7
kalan-86 (Анкара)
Удачи Вася! Путь обратно на вершину будет не простым.
Відповісти
7
14
Ramses_ua (Запоріжжя)
Двуякое чувство.. вроде и наш а вроде и не.Эх Василий
Відповісти
13
4
5ata4ok (Харьков)
ну не ваш он так и не ваш как и полстраны по вашему мнению, болейте "за своих" и против чужих, кто мешает? это личное дело каждого...
Відповісти
3
15
avatar
Динамiт (Василькiв)
Поцілуй каца па в зад - будеш сєпар "очень рад" !
 
4
1
Daddygo (Харьков)
У Ломы впереди одни обломы
Відповісти