Міськрада Львова просить у Павелка докази недоліків стадіону Україна


Ситуація зі стадіоном триває

Міськрада Львова просить у Павелка докази недоліків стадіону Україна

/fcrukh.com


Секретар Львівської міської ради Маркіян Лопачак звернувся з листом до президента УАФ Андрія Павелка, щоб дізнатися причини позбавлення стадіону "Україна" 3-ї категорії атестації.

"Дивними виглядають обставини, через які стадіон позбавили 3-ї категорії та заборонили проводити на ньому матчі УПЛ.

Всього 4 місяці тому стадіон "Україна" рішенням комітету з питань стадіонів УАФ, затвердженим виконкомом УАФ 14 лютого 2021 року отримав 3-ю категорію.

Просимо надати супровідні документи, належним способом оформлення актів огляду стадіону "Україна" і перелік недоліків у порівнянні з іншими стадіонами, через які стадіон "Україна" був позбавлений 3-ї категорії", - сказано у листі.

Читайте такожТрибуни, туалети і освітлення. В УАФ пояснили, чому забрали 3-ю категорію у стадіону Україна

Також у листі наголошується, що Львівська міська рада готова оперативно докласти всіх зусиль, щоб усунути недоліки для повернення "України" 3-ї категорії.

Міськрада Львова просить у Павелка докази недоліків стадіону Україна - изображение 1
Фото: Tribuna
Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Tribuna
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
karpatoman (Львів)
Какіє ваши даказатєльства!!!
Відповісти
2
1
Повернутись до новин
Коментарі 17
karpatoman (Львів)
Какіє ваши даказатєльства!!!
Відповісти
2
1
grassion (Харьков)
Найми адвоката)))))
Відповісти
0
1
avatar
FCLviv (Львів)
А де ви депутати були ці всі останні роки, що навіть парашу побілити вапном не змогли ? Хоча збоку Павелка тут реально гон. Понизити львівський стадіон і небачити гів@на на інших стадіонах. Це реально Павелко обдристався.
Відповісти
7
4
grassion (Харьков)
Он просто ткнул лицом.....Вас... А куда Ваши деньги уходят- то такэ.....
Відповісти
0
1
ещё не специалист (Кривой Рог)
возможно в УАФ нашли по стадиону какие-то незначимые обоснования лишить категории 3. А может главная причина "ПОТОМУ ЧТО" ???
Відповісти
3
1
grassion (Харьков)
Гадайте... Кофе заварить?
Відповісти
1
0
grassion (Харьков)
ПРАЗДНИК, Ромшуст -Есть люди с головой.....
Відповісти
1
2
grassion (Харьков)
Тут т.ж. бред... Вот не допускают, что бы кого то протянуть ... Кого??? Волынь м.б. ? Будте реалистами! Уберите изъяны = скатертью дорога!!! Кто Вам мешает? Павелко? Вот су.. нашел туалеты,а мы до его приезда так хорошо ходили.....Смех!!!! Павелко крайний!))))
Відповісти
3
10
rjhxb61@ukr.net (киев)
Там Костюченко во главе всей коррупции. Павелко только бровями ему указывает)
Відповісти
7
1
Запорізьке Торпедо (zp)
будет забавно посмотреть, как павелки будут пытаться сказать в ответ что-то внятное
Відповісти
12
3
Джан Мурадов (Придеснянськ)
Тому що з оренди ЛьвівАрени павелки мають відкоти.
Відповісти
18
3
Olegyurchak (Хмельницький )
Запросить у Павелка наявність клепки в голові.
Відповісти
13
5
TarasLviv2019 (LVIV)
Ото злапали павелка за яйця! Так тримати!))
Відповісти
16
3
ПРАЗДНИК (ЧЕРНИГОВ)
Дурачек, это Павелко взял за яйки горсовет, и теперь город сделает ремонт.)))))
Відповісти