Цар і майже найкращий бомбардир УПЛ торжествує: сьогодні Євгену Селезньову виповнюється 36 років


Вже ветеран

Цар і майже найкращий бомбардир УПЛ торжествує: сьогодні Євгену Селезньову виповнюється 36 років

fc-dnipro.com.ua


Євген Олександрович Селезньов народився 20 липня 1985 року в Макіївці. На даний момент український футболіст тренується із клубом "Минай". Відомо, що форвард прагне побити рекорд Реброва і стати найкращим бомбардиром в історії чемпіонату України (у Євгена 116 голів, у Сергія – 123).

Читайте такожКобін: Можливості Селезньова я добре знаю

Селезньов зіграв 58 матчів та забив 11 голів за національну збірну України. Євген вигравав чемпіонат України, Кубок країни та Кубок УЄФА у футболці донецького "Шахтаря", виходив у фінал Ліги Європи у складі "Дніпра".

Також Селезньов захищав кольори "Колоса", київського "Арсеналу", іспанської "Малаги", "Карабюкспору" і "Бурсаспору". Граючи за столичну команду під керівництвом Заварова, він ставав найкращим бомбардиром чемпіонату України (2010/11, 17 голів).

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
alex69 (Париж)
Вот интересно, только что читал новость, что рекорд УПЛ принадлежит Шацких в 124 мяча, кому верить?
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 24
alex69 (Париж)
Вот интересно, только что читал новость, что рекорд УПЛ принадлежит Шацких в 124 мяча, кому верить?
Відповісти
0
0
Бокерон (Івано-Фр/Malaga)
З днюхою "почті лучший".врахуйте йому голи за малагу і буде лучший.
Відповісти
0
2
Hanter44 (Baburka)
Повилазили вилупки!
Відповісти
0
6
avatar
Stuntriding (Киев)
беженка, ты бы залезла назад в нору, чепуха нищебродная.
Відповісти
3
1
Hanter44 (Baburka)
Недолеченные в своем репертуаре!
 
0
2
avatar
Serega1111 (Киев)
Бабурик, это ты о себе уже во множественном числе или кто-то там еще с тобой вылез?
Відповісти
2
0
Запорізьке Торпедо (zp)
сцарь кормильский. дорогая редукция, мож хватит уже новостей о петухове?
Відповісти
6
3
avatar
Stuntriding (Киев)
....а царь то ,не настоящий! (Иван Васильевич меняет профессию)Да и бомбардир он никакой.А уж лучший.....да нет, до Реброва и Шацкого ему не подняться никогда!!!Сколько бы оно пеналей не било, будет вечно голодающим!!!Нормальный болельщик не воспримет его рекорды!
Відповісти
8
2
avatar
djeff2015 (Запорожье)
царь лаптевиков-кормильцев теприл. за...бал он уже и новости о нем.
Відповісти
12
1
avatar
Serega1111 (Киев)
Кормилец осточертел до печенок... Лучше бы он снова свалил на заработки в ка.ца.пию. Я его за этот вояж даже не ругал бы...
Відповісти
10
1
Pianist (Киев)
Алкаш. Человек без принципов. Как и все алкаши. «Царь», блин… Семью выкормил уже?
Відповісти
15
2
storm_ua (Николаев)
Скажи водке нет.
Відповісти
9
1
Dortmund 09 (Киев)
С Днем Рождения! Спасибо за голы в ворота Наполи!
Відповісти
4
11
avatar
genpet (Николаев)
С днём рождения, бомбардир! Не увлекайся там, помни, что тебе дали последний шанс
Відповісти
1
11
TIRAN (Донецк (Украина!))
царь?!?!?! АЛЕНЬ!)))
Відповісти
15
1
avatar
2.dc (Николаев)
С днюхой, Ваше Величество! ... ну и, держать планочку на уровне - шутка ли, 36, а уже Царь ... ;)
Відповісти
0
10
Olegyurchak (Хмельницький )
"Ну дайте попісяти..."
Відповісти
9
0
avatar
Просто Толик (Одесса)
Береги печень, дядя.
Відповісти
9
1
Vantala (Kharkiv)
Сцарь, более известный в широких кругах как Тунец и Кормилец.
Відповісти
18
3
Микко82 (Херсон)
Царь Кормілєц І
Відповісти
14
1
Джин Тоник (R)
С Днюхой Царь!!!
Відповісти
3
20
avatar
Просто Квашин (Харьков)
ты его любовница ???
Відповісти