Леоненко: Я взагалі не бачу проблем, що Шевченко пішов


Експерт поділився своєю думкою

Леоненко: Я взагалі не бачу проблем, що Шевченко пішов


Колишній нападаючий збірної України Віктор Леоненко висловився про потенційних кандидатів на посаду головного тренера національної команди.

Читайте такожЗінченко обійшов Леоненка за кількістю голів за збірну України

"Я взагалі не бачу проблем. Людина хоче працювати в клубі. Молодець, я тільки його підтримую. Маркевич - це справжнісінька кандидатура. У нас кандидатур "навалом", питання: Чи хоче хтось збірну очолювати або хоче в клубі працювати? Скрипник теж чудова кандидатура, він комунікабельний, як і Маркевич", - сказав Леоненко.

Слідкуйте за нами:


Оцініть цей матеріал:
Поділитися з друзями:
Джерело:
Футбол 1/2/3

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Коментарі (18)
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
chicago (chicago)
Найкраще підійшов би Скрипник.Має досвід і за кордоном.Маркевич вже старий лінивий кіт на теплому місці.
Ответить
0
0
vlapa (Киев)
Проблем в уходе Шевченка из сборной нет. Лишь бы Ротаня не поставили
Ответить
+3
0
avatar
alex.belogubko (одесса)
Леон много говоришь иди попробуй --это не языком болтать
Ответить
0
-2
avatar
Водитель трамвая (Бухарест)
Почему бы Милевского не попробовать?
Ответить
+2
-11
LEVgcUqs (Чернігів)
А чому Леоненка не попробувати?
Ответить
0
-2
avatar
Водитель трамвая (Бухарест)
Старый уже.
0
-3
football_soccer (Украина)
когда литрбол официально включат хоть в какие-то соревнования , Миля первый на очереди в главные тренера. Будет украинским Гвардиолой, только от мира литрбола
Ответить
+1
-2
Fishing 555 (Rivne)
Трактор Беларусь на Украине не подходит.
Ответить
+1
-1
avatar
Просто Квашин (Харьков)
Ты гомик олексин Милевского не трогай и глаз на него не ложи , он не с вашего гейского кружка...
Ответить
0
0
Olegyurchak (Хмельницький )
Кто решил что он эксперт?
Ответить
+4
-2
vgolovan (полтава)
в украине тренеров для сборной нет - нужно искать иностранцев
Ответить
0
-1
avatar
CRistiano7 (Ribeira Brava da Mad)
Для Адекватних справжніх вболівальників нагадаю жизу про леоненка (точніш леоненка+саленка) : "Вчора біля кіоску бачив саленка, який бухав а поряд леоненко шатався - другу пляшку відкривав...
Ответить
+10
-1
avatar
2.dc (Николаев)
У нас кандидатур настолько "навалом", что хоть бери, да вот этого Витю и назначай... Прям показушку Шева (нечаянно) устроил, насколько мы на таланты богатые - тренерских лицензий, так тьма-тьмущая, и крохи в сухом остатке...
Ответить
+2
-12
Tasha (Киев)
Головне хто прийде на зміну Шеві.
Ответить
+2
-1
pyvovarchyk (Львів)
та хто б не прийшов головне на скільки часу контракт. якщо до кінця року - то хто б не прийшов піде з підмоченою репутацією. і його ще на кожній пресусі будуть морально давати - як вам бути затичкою між Шевою і Ребровим. нормально було б знайти когось з переспективою на наступне євро і відразу "закрити" очі на невихід на ЧС. зате натренувати нові схеми, дати шанс тим кого кличуь на збори, а в заявку не включають... Лесик і Богданович то явно кандидатури під перший варіант. Їм втрачати нічого. Крім часу
Ответить