Олег Протасов: "Юридичні питання Сергія Реброва відтягують підписання контракту"


Упевненості в рішенні проблем з Ребровим в УАФ немає

Олег Протасов: "Юридичні питання Сергія Реброва відтягують підписання контракту"

Фото: footboom / Автор: неизвестен


Олег Протасов, перший віце-президент Української футбольної асоціації, дав коментар програмі "Футбол news" після виконкому УАФ. Крім іншого, він підтвердив розгляд кількох кандидатур на пост головного тренера збірної.

"В останній момент деякі обставини змінилися. Дійсно, ми говорили, що все пройде гладко, але юридичні питання з розірванням контракту Реброва з його командою, схоже, відтягують підписання контракту.

Сподіваємося, так як Ребров є прерогативною фігурою на пост головного тренера. Ми, як асоціація, повинні бути готові до будь-якої ситуації. Звичайно ж, будемо розглядати й інших кандидатів".

Можемо говорити, що 12 серпня буде поставлено крапку, Ребров приїде на виконком?

"Віримо в це. Ми вважаємо, що, звичайно ж, потрібно бути готовими. Найближчий матч, як то кажуть, на носі в Казахстані, вдома з Францією. Нам треба вже мати тренера, постараємося все для цього зробити", - сказав Протасов.

Нагадаємо, що в середу в Реброва відбудеться зустріч з керівництвом "Аль-Айна", на якій повинно вирішитися зможе він розірвати контракт чи ні.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
footballua
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
balamyt (Boston)
В этом цырке виноваты три стороны...Они как Лебедь, Рак и Щука ..думали только о себе а не о СБУ.. Тот же Ребров ..перед) тем как подписывать контракт с арабами (если уж очень хотел трен. СБУ обязан был выяснить планы Шевы на будущее после ЕВРО , УАФ же еще перед ЕВРО обязано было иметь приемника Шевы..Я , как и многие ,был уверен что он свалит..т.к. понимал что с этой СБУ он добился болше того на . А что расчитывал он и его штаб . А Павелко всем поет о Карлсоне..который улетел но когда-нибуль вернется... Дятлы..бестолковые в УАФ ..Почему всплыл Ребров ..если он не был приемником...Какие то гнилые подковерные игры.. Я ожидал именно Маркевича..Остальные все мелкие сошки..Но тут они в УАФ вспомнили что он без динамовского сердца ..как же так..А караул устал ждать..Я бы предложил Скрипнику совмещать..А потом подрисать полноценный контракт..Луческу серьезно болен .я не уверен что сможет полноценно и с ДинамоК работать (.как и Блохин )..СБУ не для их нервов..
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 36
balamyt (Boston)
В этом цырке виноваты три стороны...Они как Лебедь, Рак и Щука ..думали только о себе а не о СБУ.. Тот же Ребров ..перед) тем как подписывать контракт с арабами (если уж очень хотел трен. СБУ обязан был выяснить планы Шевы на будущее после ЕВРО , УАФ же еще перед ЕВРО обязано было иметь приемника Шевы..Я , как и многие ,был уверен что он свалит..т.к. понимал что с этой СБУ он добился болше того на . А что расчитывал он и его штаб . А Павелко всем поет о Карлсоне..который улетел но когда-нибуль вернется... Дятлы..бестолковые в УАФ ..Почему всплыл Ребров ..если он не был приемником...Какие то гнилые подковерные игры.. Я ожидал именно Маркевича..Остальные все мелкие сошки..Но тут они в УАФ вспомнили что он без динамовского сердца ..как же так..А караул устал ждать..Я бы предложил Скрипнику совмещать..А потом подрисать полноценный контракт..Луческу серьезно болен .я не уверен что сможет полноценно и с ДинамоК работать (.как и Блохин )..СБУ не для их нервов..
Відповісти
0
0
oda1979 (Запорожье)
Юридические вопросы ? Именно так по мнению УАФ нужно называть действующий контракт Реброва???
Відповісти
0
0
armik (Киев)
Тупое упорство, с которым уаф впихивает в сборные разных дебилов настораживает
Відповісти
3
0
Andriy Mironyuk
а хто по вашому не дебіл?
Відповісти
0
0
armik (Киев)
За гонорар в размере трех зарплат Павелко могу поделиться
 
0
0
ДимаSv (Одесса)
Складывается впечатление, что лучше Реброва тренера просто не существует, прямо агония: готовы терпеть и ждать. Ребров еще не стал тренером сборной, а зрелище уже печальное.
Відповісти
3
0
янковский ян (Запорожье)
Оттянуть можно только конец. Подписание контракта можно перенести или отложить. Маркевич уже точно не согласится. А на иностранца денег нет.
Відповісти
2
0
avatar
wolf_enstein (Кот Тангенс)
Про всяких Павелок молчу, тут вообще обсуждать нечего - любая организация по организации чего-либо в Украине - чиряк.
Відповісти
5
0
avatar
wolf_enstein (Кот Тангенс)
Вот теперь понимаешь какой Шева мудень), чёта задолбали эти бывшие звЬОзды. Совести у людей нет совсем.
Відповісти
3
0
oda1979 (Запорожье)
Я вот Реброва не понимаю. Зачем ему сборная??? Есть отличный контракт с арабами.. в добрый путь только.
Відповісти
0
1
ZSTV1223 (Черкаси)
Патріотизм
Відповісти
2
1
Алекс1955 (Донецк)
У меня такое впечатление, что судьба сборной больше интересует болельщиков, чем чиновников. Вообще, чем они там занимаются? Ни чемпионат организовать, ни работу сборной. Может, оставить там в штате уборщиц, чтобы в Доме футбола порядок наводили и типа секретарш, чтобы документы печатали и на звонки отвечали, а всех остальных - на общественных началах, пока минимум ДВА клуба не выйдут ДВА еврокубковых сезона подряд в евровесну, а сборная не попадет на ЧМ или ЧЕ с ПЕРВОГО места в группе в отборе?
Відповісти
4
0
Andriy Mironyuk
Може вас, на "апсчественних" призначити з такими завданнями? й грати в футбол замість футболістів, тренувати замість тренерів, фінансувати клуби замість власників, ходити на стадіони замість вболівальників?
Відповісти
0
2
avatar
vr250278 (Цвіткове.Черкаська)
А в тебе є пропозиції , крім срачу на коменти ? Чи ти погоджуєшся недолугою політикою упл ?
 
1
0
Алекс1955 (Донецк)
А что КОНКРЕТНО СДЕЛАЛИ РУКОВОДСТВО УАФ (президент и ШЕСТЬ ПЕРВЫХ вице-президентов, ВОСЕМЬ простых вице-пезидентов) для сборной. Если любой работник не выполняет свою работу качественно и в срок, то работодатель имеет полное право не платить зарплату. Как я понимаю в плане сборной вначале ЕДИНСТВЕННАЯ ЗАДАЧА УАФ - найти главного тренера сборной и обеспечить в ДАЛЬНЕЙШЕМ выполнение его предложений (решить вопросы с клубами в вопросе вызова игроков в сборную, договориться с другими федерациями о спарингах, найти деньги для финансирования сборной). И этк ЕДИНСТВЕННУЮ задачу президент, 6 первых вице-президентов, 8 простых не выполнили, секретарши, дворники, уборщицы не виноваты. И, кстати, Вы уверены, что 12 числа вопрос будет решен? Уже ж обещали, что все будет решено вчера.
 
1
0
Andriy Mironyuk
Весь парадокс ситуації в тому, що її критичність дуже роздули. Різниці в тому коли буде призначений тренер ЗБУ 1, 10 чи 20 серпня на даний момент вже нема. Аргументую чому.1) Незалежно чи був би тренером Шевченко далі, чи федерація призначила б когось іншого відразу після закінчення його контракту, найближчі півроку все одно грав би кістяк команди Шеви - на переправі коней не міняють. Тому такий аспект роботи тренера збірної як перегляд перспективних гравців, майже відпадає.2) На мою суб'єктивну думку. краще хай потягнуть час, але призначать Реброва, ніж відразу дали порулити ЗБУ Маркевичу, який як тренер не показував результату саме з українськими гравцями. Або взагалі когось з когорти Михайличенко, Баль чи Фоменко.
 
0
1
avatar
okolegko (Київ)
to Andriy Mironyuk. Мабуть в Дніпрі були одні неукраїнці, що аж у фінал ЛЕ пройшли. Крім того, він реанімував величезну кількість "збитих льотчиків", включаючи Рикуна. Аби щось ляпнути
 
0
0
avatar
Сэло юзовка (Santa Cruz de Teneri)
Паделка с Шевой - ещё те два успешных менеджера
Відповісти
2
0
krakow (Херсон)
Реброву надо молиться,на разрыв контракта. Иначе, его жизнь превратится в ад,со всеми удобствами.
Відповісти
1
5
avatar
Сэло юзовка (Santa Cruz de Teneri)
Ох уж эти аграрные ыгсперды с безапелляционными высказываниями
Відповісти
1
1
Caballero (Fale town Fale state)
Живі трупи в УАФ.
Відповісти
6
0
Григорий Листопадов
Дурдом и в футболе! В УАФ сидит человек 100 ничего не делающих и никому не нужных "работников".Уже год идут слухи,что Шева уйдет. Почему никто не рассматривал вариант с заменой тренера? Если бы намекнули Реброву,он бы не уходил к арабам(а в соцсетях его кандидатура обсуждалась,даже у него интервью брали).А теперь,морду ящиком-ой,скоро сборной играть. Берии сам тренируй.Проснулась п.когда х. в ж.
Відповісти
9
0
Footballers (Умань)
Вони розглядають інші кандидатури...Серйозно?Та Ребров ваше фсьо.У Павелки солодкі сни з ним сняться.
Відповісти
3
2
avatar
Сэло юзовка (Santa Cruz de Teneri)
А чем Ребров не угодил?
Відповісти
2
1
nivroku (Odessa)
Вам, козлы, осталось только коллективный суицид совершить.
Відповісти
5
0
avatar
Сэло юзовка (Santa Cruz de Teneri)
Да конечно… они , обосрамшись и на воровстве попавшись, не собираются уходить, а тут суицид…
Відповісти
1
1
Фанат Українського Футболу (Київ)
Павелько налажав двічі. По-перше не дотримав слова перед Маркевичем, якому обіцяв посаду головного тренера збірної у разі припинення контракту із Шевченко. По-друге налажав із Ребровим у якого жорсткий контракт, або тренуй, або плати відкупні, якщо з'явиться інший роботодавець. Відповідно Павелько балабол для Маркевича й негідник для Реброва
Відповісти
5
2
sokolovskiy-golitsyn (Utrecht)
а звідки Ви знаєте, що Павелко обіцяв Маркевичу посаду головного тренера збірної?
Відповісти
2
1
Acsakal (Kharkov)
Коли Шева розпочинав тренувати в якості головного, про це говорили всі, в тому числі і сам Маркевич, що якщо у Шеви будуть проблеми, то він його замінить. Але ж тепер Павелко може сказати, що то було давно і "не правда".
 
0
1
Fishing 555 (Rivne)
Зато в арабів є.
Відповісти
2
2
vlad920 (I-F)
"будинки з Францією")))
Відповісти
6
0
TarasLviv2019 (LVIV)
російськомовний контент перекладений абияк на українську... таке не перший раз! відписуюсь від юа-футбол!
Відповісти
6
3
Фанат Українського Футболу (Київ)
Та їм чхати на мову, це кодло сепарів, яке використовує дослівний перекладач Гугл. Хоча, певно вони сидять на російському шпигунському ПЗ з перекладу на кшталт Promo або Abbyy Lingvo
 
5
4
Зритель (Харьков)
Не абияк, а гугл-перекладачем
 
4
0
ZSTV1223 (Черкаси)
Ох ці будинки з Францією, мабуть найбільша проблема нашої збірної. Здавалось би треба в футбол з французами грати, а тепер ще й з будинками треба щось робити.
Відповісти
4
0
Acsakal (Kharkov)
А може то хтось в УАФ мріє про "хатинку" на Лазурному узбережжі, яка може втілитися в життя після виплати еміратським відступних за Реброва...
Відповісти