З фасаду Олімпійського зняли банери з фотографіями легенд Динамо


24 серпня на арені пройде великий концерт до Дня незалежності України

З фасаду Олімпійського зняли банери з фотографіями легенд Динамо

sport.ua


У Києві з фасаду НСК "Олімпійський" зняли банери з фотографіями легенд київського "Динамо".

Раніше на фасаді були представлені знамениті гравці і тренери клубу: Володимир Мунтян, Михайло Фоменко, Євген Рудаков, Валерій Лобановський, Леонід Буряк, Олег Блохін, Віктор Колотов, Володимир Веремєєв, Валерій Зуєв, Анатолій Коньков, Петро Слободян, Стефан Решко, Володимир Трошкін.

Судячи з усього, пов'язано це зі святковим концертом на День незалежності України, який пройде на НСК 24 серпня.

З фасаду Олімпійського зняли банери з фотографіями легенд Динамо - изображение 1З фасаду Олімпійського зняли банери з фотографіями легенд Динамо - изображение 2
Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Facebook
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
Крестоносец (Полтава)
Фотографии легенд клуба должны висеть на стадионе клуба. А НСК это стадион всей страны.
Відповісти
5
10
Повернутись до новин
Коментарі 36
avatar
Крестоносец (Полтава)
Фотографии легенд клуба должны висеть на стадионе клуба. А НСК это стадион всей страны.
Відповісти
5
10
Alex-696 (Немирів)
Чуєш, невмиваний, а на якому стадіоні здобували свої видатні перемоги легенди Динамо? Так, вірно, на НСК, тож фото мають бути там.
Відповісти
7
3
avatar
Водитель трамвая (Бухарест)
Так называемые легенды Динамо - это отрыжка Совка. Пора бы уже перестать дрочить на это. В независимой Украине другие герои!
 
0
1
Komendor (Запорожье)
Люди! Вот ,когда на дороге вам попадается дерьмо,вы его обходите? Или ,когда на улице клинический шизик сквернословит и хамит,вы вступаете с ним в полемику? Так почему вы продолжаете общаться с клиническим идиотом Nеxt-R (Киев),который все это уособливает в себе на этих страницах.
Відповісти
3
7
Komendor (Запорожье)
Или вот с еще таким как Джан Мурадов (Придеснянськ)?
Відповісти
3
6
avatar
Next-R (Киев)
Я хамлю тільки тупій ваті, якщо я і тебе відправив на ххх, то ти тупа ВАТА.
Відповісти
6
5
avatar
Next-R (Киев)
Komendor + hunter (baburka) = 1 лайно Ніяк воно не піддається лікуванню. Піди втопися, мурликало ватне.
Відповісти
3
5
Джан Мурадов (Придеснянськ)
Даунецький Чмохтар
Відповісти
6
4
Медведь с балалайкой (Харьков)
Странно, когда фанам бомжующего клуба - кажется, что они хоть что-то могут в чужом городе, довыебуетесь - и погонят поганой метлой как и из Харькова (Слава Богу)
Відповісти
10
5
Caballero (Fale town Fale state)
Київ це Донецьк.
Відповісти
1
14
avatar
Nеxt-R (Киев)
Не смій погано писати про Київ і Ігоря Михайловича! Завдяки таким як Суркіс і Медведчук ми змогли зняти Порошенка! Треба їм ДЯКУВАТИ!
Відповісти
3
14
avatar
Evgenariys (Чернигов)
вот это тоненько, мужик, орнул, и сразу пять дизлайкающих 73-х процентных обнаружилось
 
1
4
avatar
Next-R (Киев)
Пітар сцикливий, вийди з мого акаунту, та зайди під своїм та кажи що в тебе на думці, мурло ти сцикливе.
 
4
5
Zapp Brannigan (Київ)
А у Ахметова зараз цілий свій прем'єр-міністр - Шмигаль ж в ДТЕК працював!
 
5
0
Камонплей
кло теж легенда динамо?
Відповісти
4
7
avatar
Kolibri (Киев. Новая Англия.)
А Милевский там был?))))))
Відповісти
10
7
ВасяКулебяка (Козливка)
Правильно -это главная арена Шахтер Киев , вешайте на свое стадионе динамо
Відповісти
14
13
grassion (Харьков)
Нет, я Ув. Всех Легенд, но без этих одеял и стадион красивей! Если цените Легенд- Откройте музей что ли... а не тряпки(
Відповісти
9
13
Пришта Литин (Київ)
Команда-золото 1975г.
Відповісти
9
2
igor_ignat (Weimar)
зеленые УРОДЫ...
Відповісти
11
11
shtrunc (Донецк-Хайфа)
На Динамо пусть вешают, а это национальный стадион.
Відповісти
11
19
Igor1010 (Вінниця)
А як там в донецьку стадіон...
Відповісти
19
14
дЫркофан
так же как в виннице нива
 
6
15
Igor1010 (Вінниця)
Нива грає в Вінниці на своєму стадіоні, а не бомжує як шляхтьор
 
16
5
avatar
Next-R (Киев)
На ДА вішайте свої тряпки і не треба бішенцям розповідати що кому робити, по вам видно що ваші думки да дії безглузді.
Відповісти
5
5
avatar
Evgenariys (Чернигов)
шо там бамбац арена, коцлы много чего навешали?
Відповісти
7
1
donkrot (Донецк)
Надо повесить с легендами Шахтёра.
Відповісти
9
18
Igor1010 (Вінниця)
Так в шахтьорі легенди дуже чорні...
Відповісти
24
13
дЫркофан
сам сильно белый?на пальму залезь .....
 
2
17
avatar
Next-R (Киев)
На ДА вішайте свої тряпки
Відповісти
6
4
Медведь с балалайкой (Харьков)
Вешайте матузалема ...
Відповісти
7
0
avatar
Evgenariys (Чернигов)
хай вешают, обоссут и посрывают как банеры на улицах, пускай все видят, какой фк коцел "наРОТный" клуб
Відповісти
5
1
янковский ян (Запорожье)
Главное чтобы потом не забыли поцепить
Відповісти
12
2
Ramses_ua (Запоріжжя)
Легенд 95 квартала
Відповісти