Андріюк: Сайтам пропонують від 200$ за видалення новин про ДТП з Лучі


Самі ж будують систему

Андріюк: Сайтам пропонують від 200$ за видалення новин про ДТП з Лучі

Фото: dynamomania.com


23 серпня куратор арбітрів УАФ Лучано Лучі разом із депутатом від партії “Слуга народу” Олександром Трухіном потрапили в ДТП у Києві. Новина розлетілася по всіх Засобах масової інформації, проте учасники аварії вирішили виправити ситуацію.

Як повідомляє колишній спортивний журналіст і теперішній ведучий програми “ЗупиниЛося” Констянтин Андріюк, сайтам було запропоновано винагороду за видалення новин із ресурсів. Суми котируються від 200$ і вище.

Уже два засоби масової інформації піддалися впливу: УНІАН та Footbal.ua.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
A.l.e.x. (Київ)
Щось заглохла ця справа. Вже, мабуть, і записи з поліцейських відеокамер повидаляли, де було видно, що саме Трухін був за кермом.
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 22
A.l.e.x. (Київ)
Щось заглохла ця справа. Вже, мабуть, і записи з поліцейських відеокамер повидаляли, де було видно, що саме Трухін був за кермом.
Відповісти
0
0
avatar
Динамо-машина (Киев)
Этот сайт, юа-футбол, не пишет, что Трухин пьяный догнал Форд, в котором был Лучи, а пишет, что Лучи вместе с Трухиным попали в ДТП! Позорники!!! Получили сами бабки, а теперь типа не причём! Фу!
Відповісти
0
0
Цап-царап (Харків)
Понад 30 медіа спочатку розмістили, а потім видалили інформацію про те, що нардеп від партії "слуга народу" Олександр Трухін потрапив у ДТП під Києвом. Як повідомляє Цензор.НЕТ, новини почали зникати 26 серпня - через три дні після публікацій. За даними деяких ЗМІ, новину видалили УНІАН, Футбол 24, UA-Football, Isport, Meta-Ratings, 1927.kiev.ua, Динамо Київ від Шурика (прибрали ім'я депутата), Sport.ua (прибрали ім'я депутата), Football.ua, Сьогодні, ТСН, Антикор, Главком, УНН, Аргументи і Факти, Comments.ua, Depo.ua, Вести, Факти, Обозреватель, Телеграф, Гордон, Прямий, Фраза, NewsWeek, Вести-UA, Bigmir, Аргумент, Українські новини, Комсомольська правда в Україні, Голос.UA, Главк, Резонанс, Судово-юридична газета.
Відповісти
0
0
янковский ян (Запорожье)
Кто то умный поверит этой новости? Во первых сумма. Это смешно. Во вторых это интернет. Тут либо все знают либо нет. Удалить эту новость можно только отключить всем интереюнет
Відповісти
2
4
pyvovarchyk (Львів)
ага, тільки з УаФутбол також пропала новина про бухого трухіна))) але та, хто в це повірить?
Відповісти
3
0
kravaserega (Kyiv)
Неплохая попытка юа-футбол можно ещё пару статей накидать и забрать сразу 1000 баксов
Відповісти
1
1
avatar
Водитель трамвая (Бухарест)
Депутат отмазывается, на месте Лучи мог бы быть любой из нас. И рано или поздно будет, если в стране все же не наведут порядок.
Відповісти
5
4
oda1979 (Запорожье)
Прошу увеличить вознаграждение!!
Відповісти
1
2
Dardolis (Первомайск)
То чувство, когда ЮА Футбол не скинули 200$)
Відповісти
7
0
chyvak1831 (Харків)
так прикол в тому що скинули! Вони також видалили))))
Відповісти
2
0
Черноморчик (Одесса )
А в чем проблема ? Ну попал человек в дтп и попал . Вроде не бухой был не под наркотой . Так чего нервничать
Відповісти
3
3
pyvovarchyk (Львів)
«Слуга» ніби був бухий.А уніан це зливний бачок Коломойського. Думаю їх, редактора який цю новину пропустив, вже відшльопали.
Відповісти
5
1
pilips111 (Чернигов)
То, что очередной слуга бухой - это уже в порядке вещей. Или бухой или обдолбанный
 
4
0
avatar
Просто Толик (Одесса)
Я уверен, что этот честнейший депутат выпил литр водки, вынюхал пять дорог кокаина, уколол два чека героина и потом сел за руль. Хорошо, что он врезался в старого недоноска лучи и никто из людей не пострадал.
Відповісти
3
0
royalstas (Вінниця)
Буде весело якщо і цей пост пропаде))) І взагалі можливо хто це написав знає розцінки і хоче шматочок!))))
Відповісти
8
1
royalstas (Вінниця)
Божечки а чому тут дивуватись? В нас 73% голосують за Зеленського! Дивуватись що ЗМІ продажні? Чи нардепи святі? Чи те що на кожному тендері хочуть всунути своїх щоб нагрітись? Вкрасти у своєї ж держави у своїх людей...... Так то в нас навіть зек (шапочнік) президентом був.... це Україна дєтка!
Відповісти
9
7
Медведь с балалайкой (Харьков)
И что тебе 73% ? Зато 8% ные дегенераты прям илита ... иди убейся в своей шоколадной виннице ...
Відповісти
6
11
pilips111 (Чернигов)
А что Шарий?
 
2
1
FC Energy (Новая Каховка)
причем тут Зеленский? у тебя комплексы?
Відповісти