Волочай: Нашим коментаторам потрібно взагалі викинути з голови таке поняття, як радянська школа коментування


Ми відстаємо від європейських колег

Волочай: Нашим коментаторам потрібно взагалі викинути з голови таке поняття, як радянська школа коментування

vk.com/v1latko/Автор невідомий


Комментатор Віталій v1lat Волочай поділився думкою на рахунок сучасних українських коментаторів:

- Ви згадали, що багато українських спортивних коментаторів орієнтуються на російських колег. Як це виправити і куди взагалі рухатися?

- У нас дуже цінують досвід в коментаторстві, молодому пробитися непросто. Хоча серед молоді багато талановитих. Макс Діденко, який працював на Олімпійських іграх, коментує бокс. Йому 22 роки, здається.

Це геніальна людина, він настільки круто передає атмосферу, ти сам переносишся на ринг. І не важливо, що бій зімбабвійця і мадагаскарця. Тобі капець як цікаво.

Таким треба більше давати шанси. З нуля ми можемо мати легенд. Як умовний Влад Шалота, якого рік тому ніхто не знав, а тепер він коментує фінал Євро. Нашому цеху потрібно омолоджуватися, а керівникам не боятися запрошувати недосвідчену молодь.

Нашим коментаторам потрібно взагалі викинути з голови таке поняття, як радянська школа коментування. Вася Уткін і всіх цих людей. Це застій, вже років 20 туди не треба рухатися.

Слухайте поляків, іспанців, американців, британців - ось це різниця. Вася Уткін як був найпопулярніший 30 років тому, так і є. Це не те, що нам треба.

- А в чому принципова різниця між радянською школою коментування та західною?

- Вона в тому, що радянські коментатори працюють як друзі спортсменів. У наших коментаторів теж є така проблема. В радянській школі коментування вам завжди будуть говорити: “Наш спортсмен виклався по повній. Наша команда - молодці, у них був важкий тиждень. На жаль, вони програли “Боруссії Менхенгладбах” 0:6. Але вони дуже сильно працювали, їм потрібно зібратися”.

У той час як польська, англійська, іспанська преса перемиє повністю кістки, зверне увагу на фактаж, не боятиметься лізти за словом в кишеню. Це їхня робота - доносити до публіки що було конкретно, що було не так в цьому матчі або у цього спортсмена.

Так, є така штука, що коментатор вболіває за свого спортсмена. І в мене також. Це абсолютно ясно. Але коли українські спортсмени показують жахливі результати, я це і називаю.

Через це, до речі, на цій Олімпіаді до мене були претензії у деяких уболівальників. Я назвав результат нашої жіночої четвірки на байдарці жахливим, бо це був найгірший результат в історії. А мені написали, що у мене немає поваги до спортсменів. Я поважаю спортсменів, але не маю поваги до цього результату. Не треба обманювати людей”, - сказав Волочай.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
tribuna.com
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
Просто Квашин (Харьков)
Где же столько мрази совковой набралось....???
Відповісти
2
1
Повернутись до новин
Коментарі 22
avatar
Просто Квашин (Харьков)
Где же столько мрази совковой набралось....???
Відповісти
2
1
prostors (Вольногорск)
Відповісти
0
0
avatar
Serega1111 (Киев)
Сегодня у них явно - рейд. Так кайфово было последние пару недель, совсем их не было заметно. Но судя по всему отпуска закончились, ники поменялись и снова ринулись зас.ирать окрестности
Відповісти
1
0
tamerlan58 (Львов)
Не знаю, произойдет ли при моей жизни услышать КВАЛИФИЦИРОВАННЫЙ комментарий к матчу. На всех каналах. Выключаю звук. Жаль,что нет шума стадиона отдельно.
Відповісти
2
1
Соколов (Никополь)
Ты оленя кусок, вам до Озерова и Коте Махарадзе как до луны......вас бы при советском союзе даже в цирк номера на пустили бы объявлять
Відповісти
5
8
Лекарь (село Дарница)
Озеров был хорош, когда хоккей коментил, а футбол он комментировал плохо. Котэ Махарадзе кроме харизматичного красивого грузинского акцента не имел ничего, по сути.
Відповісти
4
2
Соколов (Никополь)
Не знаю помните ли вы, на один матч его позвали комментировать матч лиги чемпионов Динамо с кем играло не помню..вроде или Реал или Бавария...он с кем то в паре коментировал
 
2
3
avatar
Serega1111 (Киев)
Комментировал, еще за Деметрадзе и Каладзе очень сильно болел, ну и что? Если бы кто-то из молодых комментировал так же - его бы и слушать никто не стал
 
2
1
Yarik1978 (Саджівка)
Соколов (Никополь), коментував разом з О. Гливинським. Я тоді зауважив, що коментар ніякий. Гливинський ні в чому не програвав. Це все ностальгія: смачний пломбір, щасливе дитинство - це все з тієї опери.
 
0
0
timofey (донецк/украина)
совковый дрочер
Відповісти
3
3
Arsenals (Днепр)
я б сказал совковый п*****ор!!!!!
 
2
1
prostors (Вольногорск)
Наши комментаторы рассказывают все, что взбрело им в голову, только не комментируют происходящие на поле. Иногда даже приходится выключать звук, что бы они не мешали смотреть ФУТБОЛ.
Відповісти
7
2
Соколов (Никополь)
Я так уже очень давно футбол смотрю, выключив звук. А для фона слушаю любимую музыку. Король и Шут,Кино, Агата Кристи, Ария...и очень кайфово
Відповісти
0
5
avatar
Просто Квашин (Харьков)
А наночь дрочишь под гимн СССР.....
 
1
1
avatar
Serega1111 (Киев)
Соколов А-я-яй, это же все рок-исполнители, поддавшиеся тлетворному влиянию загнивающего Запада. Тебя твоя рашисткая совесть не мучает?
 
0
0
avatar
atomek (Львов)
коментит он игрушки, ага, где призовой фонд турнира 40 лямов. А еще создал 2 крупнейшие киберспортивные студии в CIS, в которой сейчас вещают ЛЧ на мегого. А еще откомментил олимпиаду. А чего ж добился ты? Ага... написал тупой коммент, обосрал человека, ни на чем не основываясь
Відповісти
3
3
avatar
Stuntriding (Киев)
Кто это такое?Что оно такое ?А, ясно, ещё один балабол из инета, игрушки коментит.Какое отношение он имеет к спорту?То что у нас почти все комментаторы бараны, которые плетут всякую хрень, а не то что происходит на поле, это ясно. Но что может говорить тот, кто сидит в инете и виртуально считает себя спортсменом?!Дожили пля. Уже тот же спорт бокс, ставят в один ряд с инетным спортомА советская школа , это Махарадзе, Озеров, Щербачёв, Маслаченко.....Все остальные, это шлак. Современные полный бред!!!
Відповісти
3
7
royalstas (Вінниця)
Він гарний комментатор і добре розбирається в цьому. Він слідкує і коментує багато видів змагань. Те що він з Кіберспорту не зменшує його заслуг. Кіберспорт уже збирає більше призових ніж звичайні види спорту і за ним майбутнє. Якби це не хотілось таким олдскулам як Ви!
Відповісти
4
2
avatar
Stuntriding (Киев)
Ясно. То то я погляжу, что %80 подростющего поколения, одни *спортсмЭны* , физически подтянутые
 
0
2
Arsenals (Днепр)
не надоело др**чить на совок?Когда вы уже передо*****ите оле*****ни совковые
Відповісти
3
1
avatar
Stuntriding (Киев)
Питарок малолетний, ты хоть сначала пойми смысл написанного, а потом тявкай.Или каникулы догуливай.
 
0
3
Весела Дача (Кривий Ріг)
Всєх етіх озєрових
sticker
Відповісти