Головред UA-Футбол щодо скандалу з Трухіним: Ми незалежний сайт, який не продає свою репутацію


Сергій Швець пояснює позицію сайту в історії з ДТП

Головред UA-Футбол щодо скандалу з Трухіним: Ми незалежний сайт, який не продає свою репутацію

фото - Фейсбук-сторінка Костянтина Андріюка

Сергій Швець Автор UA-Футбол

На днях в українському інформпросторі виникла ситуація, яка ставить під сумнів об’єктивність та професіоналізм роботи багатьох ЗМІ. Мова, звісно, про ДТП за участю нардепа Олександра Трухіна, в якому постраждав голова суддівського корпусу УАФ Лучано Лучі. На превеликий жаль, в списку засобів масової інформації фігурує і UA-Футбол, головним редактором якого я є. Переповідати історію немає сенсу – її вже висвітлили з усіма подробиця. Однак є бажання роз’яснити позицію UA-Футбол.

На сайті 23-го серпня з посиланням на інші джерела з’явилась новина про те, що Лучано Лучі перебував у автомобілі народного депутата і потрапив у ДТП. Це виявилось неправдою - автомобіль Трухіна протаранив авто, в якому перебував голова суддівського корпусу. Наступного дня УАФ дала офіційну заяву, де жодним словом не згадувався відповідний нардеп. Ще через день почали помічати, що відповідні новини на інших сайтах почали зникати. Порадившись, вирішили, що новина сформульована некоректно і у випадку не підтвердження інформації це загрожує судовими розглядами.

Відповідно було вирішено зняти з сайту новину про те, що Лучі перебував в авто з Трухіним. Але при цьому на сайті залишилась новина з цитуванням журналіста Костянтина Андріюка про ДТП, який і уточнив і про Трухіна, і про Лучі.

27-го серпня до мене звернулись з піар-агенції з пропозицією прибрати прізвище нардепа зі сторінок сайту, на що отримали відмову. Власне, на цьому участь UA-Футбол в цій історії завершена. Вже в суботу, 28 серпня на сайті публікувалась новина від Костянтина Андріюка про те, що інформація про Трухіна зникає на інших ресурсах, і так далі.

Так, визнаємо, що на початковому етапі цієї історії ми спрацювали далеко не найкращим чином. UA-Футбол надалі буде ще ретельніше перевіряти інформацію перед подачею читачам. Але при цьому підкреслюємо, що UA-Футбол є незалежним та незаангажованим ЗМІ, яке не продає свою репутацію.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
fanat_football (Херсон)
Дякую за пояснення. А сайт класний. Особливо коли пише про поребриковців. Продовжуйте, хлопці .
Відповісти
4
3
Повернутись до новин
Коментарі 40
fanat_football (Херсон)
Дякую за пояснення. А сайт класний. Особливо коли пише про поребриковців. Продовжуйте, хлопці .
Відповісти
4
3
fanat_football (Херсон)
Яка потвора мінусує?
Відповісти
4
4
rjhxb61@ukr.net (киев)
Те створіння, яке зразу після короткої відповіді мені головним редактором, развел здесь "бурную деятельность".
 
0
3
Alex_ForzaMilan (Київ)
Оцей тип rjhxb61 (проплачений троль)
 
0
0
Alex_ForzaMilan (Київ)
Почекайте шановні і нешановні, це, для мене найкращий укр.сайт про футбол. Назвіть мені сайт кращий за цей? Якщо назвете - тоді питання: чому Ви тут?
Відповісти
5
3
Alex_ForzaMilan (Київ)
Я знайшов: в 2013 році Курченко купив медіахолдинг UMH group, куди входить і в т.ч. сайт football.ua (Франков гол.ред.), а не цей сайт. Так що нешановний, якщо ти не в бані, то перестань брехати.
Відповісти
6
3
Alex_ForzaMilan (Київ)
Брехун-дезінформатор чого мовчиш? Мову відібрало?
Відповісти
2
3
rjhxb61@ukr.net (киев)
Що ти знайшов, додік? Як Ложкін у 2013 році свої медіа активи Курченко продав?
 
1
1
Alex_ForzaMilan (Київ)
А ти що знайшов? Кидай ссилку? І я не працюю на цьому сайті.
 
2
3
rjhxb61@ukr.net (киев)
Ти , додік, забув, що вже років 5 на цьому сайті ссилки "поза законом"?
 
3
2
Alex_ForzaMilan (Київ)
Назви сайт де це вказано. Я прочитав на Вікіпедії.
 
0
3
rjhxb61@ukr.net (киев)
Як Ложкін на посаді голови держадміністрації ( сьогодні Офіс ) президента Януковича Курченку "бізнес продавав"? Я тебе правильно зрозумів, ботяра?
 
1
1
Alex_ForzaMilan (Київ)
Ну ти і брехло. Ложкін не був головою офіса Януковича в 2013 році, а став займати цю посаду в 2014 році при Петі вже. І цей сайт ніколи не входив у той медіахолдинг (входив сайт football.ua).
 
1
0
Alex_ForzaMilan (Київ)
Як сарани набігло їх тут...
Відповісти
3
2
avatar
Печник (Бабаи Харьковская об)
Про "незалежним та незаангажованим ЗМІ" повеселило!))) Скажите это Игорьку Семйону
Відповісти
3
2
Alex_ForzaMilan (Київ)
Ще раз на кажу: навіщо на цей сайт заходити, щось читати і коментувати, якщо вам тут не подобається - це ж виглядає дуже підозріло і дивно.
Відповісти
4
3
rjhxb61@ukr.net (киев)
Повторяю еще раз) Почитай комментарии от 100+)) Модератор ты??
Відповісти
1
4
Alex_ForzaMilan (Київ)
Читаю такі коменти. Дивлюсь хто як себе веде: всі ведуть себе як завжди, а вчорашні сєпари і колаборанти починають вести себе трохи краще, чого і тобі бажаю.
 
1
4
rjhxb61@ukr.net (киев)
Alex_ForzaMilan ( Київ) : - зря я потратил свое время на тебя, ботяра курченковский)!
 
0
2
Alex_ForzaMilan (Київ)
Ну насмішив
 
1
2
avatar
Como estas (Santa-Pola)
Молодец!))))
Відповісти
1
1
rjhxb61@ukr.net (киев)
Сайт принадлежит убежавшему к агрессору Курченко. Главный редактор сайта уже очень давно человек подневольный)!
Відповісти
0
7
Alex_ForzaMilan (Київ)
Що ти мелеш? Ти хто такий взагалі? Аби ляпнуть якусь хрень
Відповісти
6
2
rjhxb61@ukr.net (киев)
Ви з редакції, нешановний? Якщо ні , то розповідай в коментарях після матчів кого банити!))
 
1
4
S_Shvets (Киев)
Ви плутаєте з холдингом УМХ, якому належить інший відомий футбольний сайт. Ми до Курченка абсолютно ніякого стосунки не маємо
Відповісти
7
1
Alex_ForzaMilan (Київ)
Я пропоную їх забанить. Відразу видно, що це не дописувачі, а "зальотні ребята". Всіх в бан : починаючи з камонплея і аж до цього хворого, що про Курченка все знає.
 
4
3
rjhxb61@ukr.net (киев)
До вересня місяця 2019 року хто володів сайтом ЮаФутбол? Тільки чесно!)
 
2
2
Alex_ForzaMilan (Київ)
Брешиш курва сепарська. Курченко цим сайтом ніколи не володів
 
3
4
kazimko. vasiliy (Київ)
Продажні журналюги--це вам клеймо на лобі на довгі роки.А ще і некомпетентність.
Відповісти
3
4
Дядько Петро (Волинь)
цей сайт вже двано продав свою репутацію., хоча би тому що тут на форумі дозволено писати все те що було заборонено 10 років назад , хоча ні, одна заборона осталась слово к..ца.п писати заборонено.
Відповісти
7
1
avatar
ascent (Луксор)
Заголовок, как из желтой прессы: мы будем пиариться на любой теме из которой можно извлечь выгоду...
Відповісти
4
2
Камонплей
чи той який висирає новини гуглоперекладачем і навіть не перевіряє?
Відповісти
2
0
Камонплей
"незалежний сайт який не продає свою репутацію" це той який продає гемблінг-кидалам не лише всі вільні простори а й окремі новини? чи той який розміщує відверту джинсу як у випадках "благих подвигів" ярославського та інших?
Відповісти
2
2
avatar
Serega1111 (Киев)
Похвально, похвально... Еще бы эту репутацию повышать уменьшением школярских ошибок в новостях и курсом на уменьшение "желтизны"...
Відповісти
12
1
Лекарь (село Дарница)
Зеленые сопли совсем обнаглели. Пьяное зеленое чмо чуть не убило людей!
Відповісти
11
0
Alex_ForzaMilan (Київ)
Ну що ж - молодці! Андріюк робить правильні речі, тож можна його сміливо цитувати. Не хвилюйтеся, ваші читачі з вами.... Тим кому не подобається цей сайт - валіть на інший сайт, виберіть собі до смаку).
Відповісти
14
1
Joyce (Donetsk)
А зачем снимать новость, если есть ссылка на источник?
Відповісти
8
0
fc_grepa (Херсон)
Відповісти
4
0
football_soccer (Украина)
если его действительно не было в машине, то почему же за удаление новости о том, что его не было настойчиво предлагают 200 баксов ? )))
Відповісти
12
0
armik (Киев)
Интересно, сколько платит папа Олейника за публикации о своем сыночке.
Відповісти