ZN.ua: Зеленський патронує розслідування ДТП за участю нардепа Трухіна, в якому постраждав Лучі


У поліції є запис, що саме нардеп був за кермом авто

ZN.ua: Зеленський патронує розслідування ДТП за участю нардепа Трухіна, в якому постраждав Лучі

OLEKSII BRATUSHCHAK/FACEBOOK


Народний депутат від партії Слуга Народу Олександр Трухін заявив, що не вважає себе винним в ДТП, учасником якої він став 23 серпня, в якій постраждали 6 людей, в тому числі і глава комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі. Також депутат заявив, що не був п'яний в момент аварії.

Проте, як повідомляє видання ZN.ua, Трухін поводився агресивно по відношенню до поліції, яка прибула на місце ДТП.

Видання наводить цитату неназваного джерела: "Олександр Трухін був в гостях у губернатора Полтавської області, і на зворотному шляху сів за кермо в дуже святковому настрої, змістивши водія, саме на Бориспільській трасі".

Також повідомляється, що у Нацполіціі є запис поведінки Трухина в зв'язку з ДТП. Ці матеріали підтверджують, що політик був за кермом автомобіля, який потрапив в пригоду.

Відзначається, що дане розслідування особисто патронує президент України Володимир Зеленський.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ZN.ua
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
A.l.e.x. (Київ)
ЗЕлені відмажуть цього наркомана так само, як нещодавно відмазали упоротого слугу Юрченка після ДТП
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 29
A.l.e.x. (Київ)
ЗЕлені відмажуть цього наркомана так само, як нещодавно відмазали упоротого слугу Юрченка після ДТП
Відповісти
0
0
avatar
kotigorok (Чернігів)
Зеленопадли вже зам'яли цю справу
Відповісти
5
1
DesnaUA (Чернигов)
Ска, зелёные мрази...Сам голобородько покрышку даёт, ёпта)))
Відповісти
6
0
football_soccer (Украина)
еще бы. Проследит, что бы отмазали... как полагается
Відповісти
7
0
тутти-10 (Сумська область)
Все одно прашенканадапасадіть
Відповісти
6
0
FC Energy (Новая Каховка)
Надо. Порох враг народа.
Відповісти
3
8
Mick Mars (Київ)
Дивно, а кращі представники народу - наукова та творча інтелігенція - вважають інакше... Чомусь ми бачимо купу знаних представників інтелігенції за Пороха (Роговцева, Сейтаблаєв, письменники Павличко, Забужко, Андрухович, засновник сучасної Могилянки Брюховецький, академік Юхновський, купа вчених і тд) і ЖОДНОГО відомого представника інтелігенції за Зе (Потап і Сивоха - не інтелігенція, якщо що) А ще ветерани АТО переважно проти Зе!
 
6
2
donkrot (Донецк)
Значит ни чего не будет...
Відповісти
7
1
Zapp Brannigan (Київ)
Тепер ясно, чому 30+ сайтів повидаляли новини про ДТП... І ясно, чому досі не опубліковано відео з камер!
Відповісти
7
0
Vantala (Kharkiv)
Зеленский мастер сдавать липовые анализы, мы уже в курсе. Под его "патронатом" и Трухин трезвым оказался, ага.
Відповісти
12
2
FC Energy (Новая Каховка)
Бред
Відповісти
1
8
Mick Mars (Київ)
Що там зі слугою Брагаром, який під кайфом їздив? Відмазали ж уже? До речі, це ж не порохоботи якісь злили відео з Брагаром, а колєга Дубінський!
 
8
0
Іван С (Луцьк)
Ого, персональна «криша» :)
Відповісти
10
0
Соколов (Никополь)
Он что ещё и следовать теперь ? Он страной не может управлять...куда он лезет....
Відповісти
8
2
FC Energy (Новая Каховка)
Нормально все. Помню доллар по 40 обещали, и где?
Відповісти
2
7
Zapp Brannigan (Київ)
А ще обіцяли 4000 баксів зарплати вчителям, 40% росту ВВП за 5 років, податок на виведений капітал, зниження удвічі вартості газу і опалення (Зе навіть у 2019 відеозвернення про це записав) і посадки корупціонерів!
 
7
0
FC Energy (Новая Каховка)
Где-то чепухи нагнал, но по факту жизнь не стала хуже. А я и изменения к лучшему вижу, новые дороги, мосты. Хватит ныть. При порохе вообще надежд на будущее не было.
 
1
9
тутти-10 (Сумська область)
Вова досить в чатах сидіти! Займися ділом! За два роки все гірше і гірше. А краще вали в свій квартал
 
9
2
FC Energy (Новая Каховка)
Тутти пробовал работать? А работал бы - жил бы нормально
 
1
8
тутти-10 (Сумська область)
ізбіратєль зє. Цим все сказано... Нажаль таких як ти у нас 72%. Ще довго країна так буде жити(
 
8
0
Zapp Brannigan (Київ)
FC Energy (Новая Каховка) Точно не стало хуже? В платіжки давно дивилися? Навіть при Пороху газ таким дорогим не був! І олія 60 грн не коштувала, і цукор 30 грн не коштував... Погугліть фотки з супермаркетів Польщі/Чехії де наша українська олія продається ДЕШЕВШЕ, ніж в Україні! Мені то терпимо, в мене зарплата адекватна (хоча при Пороху в баксах була більше), а що робити пенсіонерам? Моїй мамі за 2 роки останні пенсію ну може гривень на 300 підняли!
 
7
0
FC Energy (Новая Каховка)
Если бы вы хоть немного включали мозги кроме нытья, то понимали бы, к чему идёт страна после Пороха - все дорожает и дорожало бы, кто бы у власти не сидел. Долги надо отдавать. Корона ударила по экономике и бизнесу. Чуть дальше носа смотреть надо. Зеленский не фокусник на голубом вертолете.
 
1
8
Zapp Brannigan (Київ)
FC Energy (Новая Каховка)Я вмикаю мізки (червоний диплом КНУ як-не-як), а ще дивлюся статистику... Те, що треба борги (до речі, ми дося ще віддаємо борги Яника), впливає на курс валют, передусім. Але причому тут ціна на олію? Україна - СВІТОВИЙ ЛІДЕР з виробництва соняшникової олії, у нас її надлишок і ми її активно ЕКСПОРТУЄМО! І так, якби ви дивилися офіційну статистику від Держстату, то знали б, що економіка пішла в піке ДО ПОЧАТКУ ЕПІДЕМІЇ! У нас ВВП почав падати восени 2019 і пішов у мінус в січні 2020! Літо 2019 - +4,6% росту ВВП, січень 2020 - ВВП - в мінусі! За півроку угробили економіку!
 
8
0
FC Energy (Новая Каховка)
Ну так и подумай, как можно убить экономику за пару месяцев? До нового года даже реформы невозможно было ввести, не хватило бы времени, крутое пике - это наследие Порошенко. К слову, экономика на фоне ковида не плохо себя чувствует.
 
0
9
Zapp Brannigan (Київ)
FC Energy (Новая Каховка) Емм, економіка потроху росла весь 2018 рік і більшу частину 2019 року (це легко перевірити за даними держстату). Другий квартал 2019 - це уже президент Зе, у 2 кварталі - ще ріст ВВП 4,6%, ознак падіння немає. Далі: третій квартал 2019 - ріст ВВП 4,2%, тобто економіка - ще норм. А у 4 кварталі 2019 - ріст ВВП ВСЬОГО 1,5%. Далі - початок 2020, карантину ще нема, а ВВП уже в мінусі. Тобто угрохали економіку в другій половині 2019 року - якраз, коли Гончарук очолив уряд! І з того часу у нас росту ВВП НЕМА!
 
5
0
Mick Mars (Київ)
FC Energy Хтось з логікою не дружить... Дивіться: десь з 2017 по осінь 2019 ВВП ріс і поступово нарощував темпи, а потім в кінці 2019 почав падать і це вина Пороха? Так якщо Порох винен в піке, то чому при ньому і навіть одразу після нього ВВП ріс тоді?
 
6
0
Acsakal (Kharkov)
FC Energy (Новая Каховка): Дуже важко впарювати зелений дурман людям, які хоча би на елементарному рівні здатні аналізувати цифри, правда?
 
6
0
avatar
Динамiт (Василькiв)
От такі справи ! Посадять якогось дебіла Водітєля Трамвая країною керувати, а воно крім красти та гадить, нічого не вміє ! Правда ж олексін !
Відповісти
4
0
avatar
Динамiт (Василькiв)
Отож ! Посадять якогось де біла Водітєля Трамвая країною керувати, а воно тільки красти вміє та гадити ! Правда Олексін ?
Відповісти