Петраков ігнорує Маліновського, Металіст вперше оступається. Головні новини за 17 вересня


Перемога "Десни", ймовірний тренер Туреччини, спалах коронавіруса в клубі Першої ліги - все це в головних новинах за п'ятницю, 17-е вересня

Петраков ігнорує Маліновського, Металіст вперше оступається. Головні новини за 17 вересня

фото - Олександр Приходько


UA-Футбол зібрав для вас найважливіші новини за п'ятницю, 17-е вересня.

Петраков оголосив склад збірної. Маліновському місця не знайшлося

Українська збірна розпочала етап підготовки до осінніх матчів відбору на чемпіонат світу-2022. Перший пункт програми - формування списку футболістів, яких в.о. головного тренера, Олександр Петраков, хоче бачити на зборах. Туди потрапило 25 футболістів. Ще вісім гравців увійшли до резервного списку і можуть бути довикликані пізніше. Головна новина - відсутність Руслана Маліновського, у якого зараз непорозуміння з Петраковим. Варто зазначити, що до основного списку потрапило десять гравців "Динамо" та шість - "Шахтаря".

"Десна" обіграла львівський "Рух"

Стартував восьмий тур української першості. На полях чернігівського стадіону "Десна" приймала "Рух", який в підсумку зуміла мінімально обіграти, здобувши першу перемогу за чотири тури. Єдиним голом на 90-й хвилині відзначився Андрій Тотовицький після пасу Завійського. Варто відзначити, що гра в цілому вийшла не надто видовищною - "Рух" багато захищався, "Десна" не надто успішно намагалася створювати моменти. Завдяки трьом очкам, колектив Рябоконя наздогнав в таблиці донецький "Шахтар".

"Металіст" втрачає перші очки в сезоні

Це сталося вперше. Харківський "Металіст" перервав переможну серію в рамках Першої ліги, не обігравши на своєму полі "Полісся". Житомирський клуб, який серйозно підсилився влітку, більшу частину матчу вів у рахунку, однак у другому таймі залишився в меншості після вилучення Огірі. Харківський колектив таки знайшов свій момент, який реалізував Демченко. Підсумок - нічия 1:1. "Металіст" залишився на першому місці, "Полісся" Калітвінцева йде третім.

Турецька збірна не призначатиме Андрія Шевченка

Минулого четверга з'явилася інформація, що федерація футболу Туреччини цікавиться Андрієм Шевченком в якості тренера національної збірної. Однак цей варіант малоймовірний. Головний претендент на вакантну посаду - тренер молодіжної збірної Німеччини Штефан Кунц. Німецька федерація повідомила, що з фахівцем був розірваний контракт за обопільною згодою. Ймовірно, що він підпише договір найближчим часом.

Анатолій Трубін знову працює в загальній групі

Голкіпер донецького "Шахтаря" і збірної України Анатолій Трубін відновився після пошкодження. Не так давно він переніс операцію з видалення меніска, через яку не грав з середини серпня. Цієї п'ятниці кіпер працював без обмежень, проте поки невідомо, коли саме буде готовий повернутися в гру. Його участь в суботньому матчі з "Маріуполем" малоймовірна.

У клубі Першої ліги серйозний спалах COVID-19

Осінь повернулася, а разом з нею і новини про набридлу багатьом болячку. Відразу 16 гравців ФК "Краматорськ" здали позитивні тести на коронавірус, після чого вирушили на самоізоляцію. Через цей випадок, керівництво ПФЛ вирішило перенести два найближчих матчі за участю "Краматорська" проти "Волині" і "Оболоні". Нова дата зустрічей поки не повідомляється. Відзначимо, що після восьми зіграних матчів, клуб зі східної України йшов на восьмому місці.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
VladKoval61 (Херсон)
полностью согласен с петраковим - следующий на очереди зина
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 21
VladKoval61 (Херсон)
полностью согласен с петраковим - следующий на очереди зина
Відповісти
0
0
myakovs (одесса)
вот правильно делает с малиной на очереди зина а то ходят по полю дерижерами очень и очень тьфу
Відповісти
0
0
avatar
Американец 2000
История с Петраковым напоминает мне историю с Маркевичем((((((Когда назначили Маркевича - у него была строчка в контракте , что он обязан выиграть чемпионат Европы (((((((((((((((((((
sticker
Відповісти
0
0
avatar
Американец 2000
Петраков - главный тренер ! Оставьте его в покое (((((( Дайте человеку сделать задуманное ! Почему все советуют кого брать , кого не брать ? Не все игроки подходят для сборной , даже если они в клубе лучшие ! Так все тренера говорят !В сборной нужны другие критерии !Ещё раз напомню - назовите хоть один матч сборной , где Малина выложился хоть на четверть своих возможностей ??? ? То понос , то нога болит , то грыжа , то месячные ((((((((((Толку от него - ноль в сборной ((((((((((
sticker
Відповісти
1
0
avatar
Prach13 (Дрогобич)
Після саги з Шевченком я був за Петракова!тому що вважаю що він на це заслужив!але зараз я бачу що він не бачить різниці між юнацькою і дорослою збірними.Як що Петраков провалиться то відповідальність на Павелко з його бригадою.
Відповісти
0
1
avatar
walcom (Киев)
детский тренер обиделся.На минувшем Евро, Малиновский был одним из лидеров всего чемпионата по нескольким показателям (среди всех игроков):- 2 место (после Де Брюйне) по xA (ожидаемые голевые);- 2 место (после Погба) по передачам вперёд между защитниками;- 9 место (в компании Погба, Стерлинга и Альбы) по SCA (созданным моментам для удара);- лидер сборной по ключевым передачам;- делит 1 место в сборной по количеству передач в штрафную соперника
Відповісти
4
5
avatar
ascent (Луксор)
На минувшем евро ему в актив можно занести только первую игру с Нидерландами (и то с натяжкой), а в остальных он либо не играл, либо выходил на замену...
Відповісти
3
1
avatar
walcom (Киев)
булеца наше все
 
0
1
avatar
ascent (Луксор)
Всё возможно, почему нет? На чемпионате мира 2019 он был удостоен «Серебряного Мяча» как второй лучший игрок этого чемпионата...
 
2
0
avatar
ascent (Луксор)
 
0
1
Fishing 555 (Rivne)
Петряков осел горбатый.
Відповісти
3
6
Болельщик39 (Харьков)
Хорошо бы проанализировать из истории футбола: сколько тренеров сборных, не умеющих находить общий язык со всеми "звёздами", либо не умеющих вписать звёзд в собственную схему, были успешными, а сколько из них были провальными.
Відповісти
1
0
ukatan (Харьковская обл.)
А "звездям" наглеть не надо. Возможно такое было при Лобановском? Да вылетел бы Малина из сборной навсегда! Тренер должен быть диктатором! Дай слабину с одним - все на голову сядут. Так как ты относишься сейчас к тренеру, так игроки будут и к тебе относиться, если начнешь тренерскую карьеру. А по поводу успешности... Лобановский великий тренер? А вот места в его сборных 80-х годов Феде Черенкову так и не нашлось. А игрок был, мягко говоря неплохой.
Відповісти
5
3
armik (Киев)
Что ты, клоун, знаешь о Лобановском?С точностью наоборот, Лобановский чрезмерно доверял звездам, даже, если те были не в форме.Яркий пример - 1976 год, когда Рулаков ловил бабочек с центра поля, а Онищенко по 10 раз за матч не реализовал выходы один на один.
 
2
5
armik (Киев)
Не дочитал до конца твой высер.Черенков в 24 года заболел острой шизофренией и постоянно требовал наблюдения психиатров.Какая сборная?Догадываюсь почему ты его выделяешь.
 
2
5
avatar
Prach13 (Дрогобич)
Ти ще таліна згадай,відкрий очі!світ змнився.
 
0
4
avatar
Kalina ua (Sumy)
armik (Киев) 18.09.2021 в 09:56 Рулаков не было таково игрока, а РУДАКОВ был
 
2
0
ukatan (Харьковская обл.)
armik (Киев) 18.09.2021 в 09:56 Уважаемый, я вроде не тебе писал. Что за натура без мыла лезть в одно место? А клоун у тебя между ног болтается.
 
0
0
kazimko. vasiliy (Київ)
Те що малиновського немає в складі збірної--це запізнілий вчинок.Давно цього нахрапистого (по відношенні до своїх партнерів)потрібно було гнати. обвести гравця не може,точного пасу не віддасть,замість передач партнеру який у вигідній позиції--"стріляє" в небо, "забирає" мяч в партнерів для пробиття пенальти і штрафного,а лупить в молоко,хотя є гравці. які набагато краще це роблять.На черзі повинен бути і зінченко.
Відповісти
5
6
avatar
Prach13 (Дрогобич)
Читаю і розумію,це діагноз,розламати і пізніше згадувати як тоді добре було!фу.
Відповісти