Артем Мілевський оголосив про завершення кар'єри футболіста


Футбольна кар'єра Артема підійшла до кінця

Артем Мілевський оголосив про завершення кар'єри футболіста

фото - Getty Images/Global Images Ukraine


36-річний колишній форвард "Динамо" та збірної України Артем Мілевський офіційно завершує кар'єру футболіста.

Останнім клубом Артема був "Минай", за який він виступав у минулому сезоні. Також форвард відомий за виступами за "Газіантепспор", "Хайдук", "Спліт", "Конкордія", "Тосно", "Динамо" Брест і "Кишварда".

Відзначимо, що Мілевський 3-кратний чемпіон України, 4-разовий володар Кубка України, 3-кратний переможець Суперкубка України.

У складі збірної України провів 50 матчів і забив 8 голів, грав на ЧС-2006 і Євро-2012. Ставав найкращим бомбардиром УПЛ сезону 2009/10.

Слідкуйте за нами:


Оцініть цей матеріал:
Поділитися з друзями:
Джерело:
YouTube

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Коментарі (31)
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
IvaneZZZ (Київ)
в политику
Ответить
0
-1
androma (Вересневе)
P. S. И почаще забивай крашеной из ролика.
Ответить
+1
0
axellience (Malaga)
36 лет, а выглядит на 50. Живой пример, каким не надо быть футболистом
Ответить
+1
-3
avatar
Wreck (Киев)
ему 38, он мазанный или вмазанный как там правильно)
Ответить
0
-3
DesnaUA (Чернигов)
Миля молодец!Игрок не плохой был.А то что его обсираете алкаш и тд.то ему вообще пох.на это . Сами все святые?Вспоминается сразу как они с Алиевым мясных рвали на выезде и дома потом...Такое не забудешь... Удачи, Тёма!
Ответить
+3
-3
аr_UPL (Киев)
М'ясних порвав раз і назавжди Вітьок, коли ще кєпку експерта не вдягав + Ребров. Після того м'ясо це було вже не м'ясо
Ответить
+2
-2
Чернышев (Tegusi)
Не так треба закінчувати кар'єру. Як гравець? - мабудь непоганий, не більше. Вдачі.
Ответить
+3
-1
Ol-g (Одесса)
Тема футбола раскрыта частично. Удачи!
Ответить
+1
-3
Ramses_ua (Запоріжжя)
Свою кар'єру він закінчив після переходу в наросію ,,тосно" 2016-17 роках .Некролог свій обісрав,довбень.
Ответить
+3
-8
chino1961 (Сумская обл.)
Уважуха--игрок хороший...весельчак...давай в тренеры--научишь нынешних молодых "мегазвезд" как надо играть , чтоб выходить и не "обкакиваться " уже на первых минутах
Ответить
0
-7
Djibouti (Djibouti)
Очень душевно
Ответить
+2
-2
аr_UPL (Киев)
Якби Мілю зробили головним тренером Динамо і в помічники він взяв би Алієва, це б була б неперевершена мотивація для гравців Динамо. Уявляю, Міля завжди в халатіку, а Саньок з ножичком мотивує гравців у роздягальні у перервах матчів
Ответить
+1
-1
avatar
hardcorepwnz (Украина)
И Саленко тренером по физподготовке
Ответить
+2
-2
аr_UPL (Киев)
Є більш кращий варіант - Тунець.
+3
0
аr_UPL (Киев)
Тріо тренерів - Мілевський-Алієв-Селезньов - це ідеальний склад, у кожного своя роль, але спільна філософія, кожен із них доповнює один одного, і всі ці якості передаються гравцям. Ухх, я вже мрію про це тріо))
+1
-1
ArchiArchi
Карьеру он давно завершил. А так, яркий пример как угробить свою карьеру.
Ответить
+8
-1
Alex.696 (Немирів)
Людина пожила в своє задоволення. Мав і талант, і відпочити вмів))) Молодець.
Ответить
+7
-3
avatar
Wreck (Киев)
Хоть чемпионом Беларуси и лучшим игроком там стал. На этом можно было и завершать.
Ответить
+6
-3
Tom Valentine (Bolintci)
Яркий пример вреда алкоголя.
Ответить
+11
-3
avatar
hardcorepwnz (Украина)
Скорее вреда больших денег в юном возрасте. И рядом не было человека, который это все бы прошел и подсказал. Прям как сейчас он в своем "письме" размышляет.
Ответить
+2
-2
Консєрв Елєктрік (Дніпро)
а шо , він досі грав? Я гадав що років 5 як не грає
Ответить
+3
-4
Чернышев (Tegusi)
Так само як і твій Дніпро.
Ответить
+2
-4
avatar
hardcorepwnz (Украина)
Аж слезу пустил во время ролика. Удачи, Миля, в дальнейших начинаниях. Лучший нападающий независимой Украины после Шевы. А задатки были, чтобы побороться и с Шевой.
Ответить
+9
-5
avatar
Zapp Brannigan (Київ)
Мабуть все-таки після Шеви і Реброва...
Ответить
+8
-3
avatar
hardcorepwnz (Украина)
Ну да. Как то Шеву и Реброва тандемом воспринимаю)
0
-2
Dimka26 (Чернигов)
А как же Воронин?
Ответить
+1
-2
Caballero (Dream country)
Будет детей в Динамо тренировать. А пока ПЬЯНКА!!!
Ответить
+1
-7
avatar
Zapp Brannigan (Київ)
От не треба! Ще поспоює..
Ответить
+4
-2
Caballero (Dream country)
Сук.и будут не против.
0
-7
avatar
victor1306 (Мадрид)
будь здоров, Міля!
Ответить
+6
-1
avatar
Водитель трамвая (Бухарест)
Давай тренером! Как раз, пока ШеШо тупит, курсы нужные закончишь!
Ответить