Усик - Джошуа: головний бій року. Детальний аналіз та прогноз


Нове відео від UA-Футбол

Усик - Джошуа: головний бій року. Детальний аналіз та прогноз

Фото: UA-Футбол


Вже цієї неділі в Лондоні зійдуться Олександр Усик та Ентоні Джошуа. Немає сумнівів, що цей боксерський поєдинок - головний бій року. Принаймні, для українського глядача.

Читайте такожОлександр Усик провів відкрите тренування напередодні бою з Джошуа

UA-Футбол підготував спеціальний випуск, присвячений даному поєдинку. Ми розібрали останній бій Усика, його майбутнього опонента, а також дали свій прогноз. Приємного перегляду.

Експерти: Андрій Хижняк, Георгій Грошев

Режисер: Олександр Риженко

Тайм-коди:

  • 00:00 - Привітання
  • 01:01 - Усик та Джошуа боксують в Лондоні, де у 2012 виграли ОІ
  • 03:17 - Згадуємо бої Усика в суперважкій категорії
  • 08:33 - Як сильно на Усику позначиться набір ваги
  • 13:30 - Розбираємо бої Джошуа проти Руїса і Пулєва
  • 19:37 - Як буде розвиватися поєдинок Усик - Джошуа
  • 23:09 - Чи потрібна комусь перемога Усика в боксерському світі?
  • 25:32 - Прогноз на бій Усик - Джошуа
  • 30:12 - Де дивитися головний бій року

Бій між Олександром Усиком і Ентоні Джошуа пройде в найближчу суботу, в Лондоні. Трансляція почнеться в суботу о 22:00 за київським часом. Джошуа і Усик вийдуть на ринг орієнтовно о 00:00 за київським часом.

Читайте такожБій року: де дивитися битву Джошуа та Усика в Лондоні?
Слідкуйте за нами:


Оцініть цей матеріал:
Поділитися з друзями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Коментарі (33)
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
satellite (Харьков)
Ох и трудно будет Александру. Но всё равно тебе только удачи!!!
Ответить
+1
0
kalan-86 (Анкара)
Давай Саня! Україна за тебе!
Ответить
+3
-1
Gafan777 (Каменка)
Идите нах*й типа патриоты и националисты. Украина свободная страна, кроме тех, кто за Путина, Усик вперед не обращай внимания на дебилов.
Ответить
+2
-1
Джан Мурадов (Придеснянськ)
Удачі Джошуа!
Ответить
+1
-4
MoriArti (Александрия)
Как говорил мой тренер:-качайся,качайся , челюсть не накачаешь. Чем больше шкаф ,тем громче падает...з.ы. Удаче Усику, а если маргарин пробьют, то может поймет ,что он украинец ...Все равно все мы будем за него болеть ..ДО БОЮ!
Ответить
+2
-1
avatar
Ардалион (землянин)
Реальные шансы у Усика это примерно 10/90, не больше.
Ответить
0
-3
avatar
МЕS QUE UN CLUB
шо ж ти на всіх гілках плачешся?зовсім сопля став
Ответить
+2
0
avatar
Ардалион (землянин)
Это адекватное оценивание ситуации, чё..
0
0
avatar
Ардалион (землянин)
Биться Усику с Джошуа это афёра. Саня сам прекрасно понимает, шо он ляжет на ринге. Просто чувак решил зарисоваться на весь мир, ну и бабла нехило срубить. Усик прагматичен. Был бы Усик, как Тайсон, тогда да, тогда шансы реальные. Одними ногами и частотой средних ударов Энтони не победить. В победу Усика над Джошуа не верю абсолютно.
Ответить
0
-4
avatar
МЕS QUE UN CLUB
ніяка не афера це. чмусик - ватан з неосяжним чсв, остання надія руськава міра в боксі. В цьому бою у нього шанси є і їх більше ніж 10 %. адже Джоршуа - мішкобой, чемпіон без яєць, в реванші з Руїзом став учєніком Владіміра - жалкоє зрєліще але я все ж таки сподіваюсь, що план чмусика не спрацює і він буде витирати собою ринг десь в 5-7раунді
Ответить
+1
-1
avatar
uа-football-2021 (Київ)
Щось патріоти нижче не виступають проти Медведчука і Суркіса. Диряві стандарти
Ответить
+4
-2
avatar
simargl (Чернигов)
Никто не знает в какой кондиции Усик по отношению к Антохе. Какой у него удар и лёгкость в ногах... в любом раскладе он украинец и выступает под нашим флагом и уже только по этой причине желаю ему не облажаться. А взгляды неустойчивые, русский мир и бардак в голове там от авторитета папыЛома... кстати цыган Фьюри считает , сто шансы есть и топит за Усика.
Ответить
+1
-1
krakow (Херсон)
И. Янукович украинец. И тоже,выступал под нашим флагом.Желал ему,не облажаться?
Ответить
+3
-2
avatar
simargl (Чернигов)
Очень ценю, что ты прочитал моё мнение. Но мне одинаково пох и на тебя и на витю овоща. Может на тебя даже сильнее пох , ты никто и не вызываешь эмоций.
0
0
avatar
Ардалион (землянин)
Та там от цыгана у Фьюри одни тапки.. Если Фьюри цыган, тогда мы все евреи. ))
Ответить
+1
-2
MoriArti (Александрия)
В Англии цыгане, это не то что у нас....посмотри старый фильм the snatch.
+1
0
Footballers (Умань)
ЗалупУсик постоїть на колінах ,а потім і поваляєтся в накауті.
Ответить
0
-4
avatar
Kolibri (Киев. Новая Англия.)
Шансов мало, хотя и есть! Ох и удивить Усик может весь Мир!!!
Ответить
+5
-1
avatar
Ардалион (землянин)
Фьюри тогда расстроится..
Ответить
0
-1
krakow (Херсон)
Помолимся же люди русские за саньку-удальца против супостата заморского! Святый усик,святый крепкий...
Ответить
+3
-5
avatar
simargl (Чернигов)
Тебе антискрепного чего-нибудь надо принять... может вискаря 100гр. ???
Ответить
+1
-1
velbag (Полтава)
Джошуа знасилує гнУсіка в прямому ефірі.рагулі з Кривого Рогу соснуть
Ответить
+3
-8
III (Lviv) (Львів)
Нігга проти ватана, курва, навіть нема за кого вболівати.
Ответить
+6
-6
avatar
simargl (Чернигов)
В данном варианте ватан по-любому ближе . Да и не такой уж он ватан, если разобраться... не сильно умён, да. НО за рашку же не стал выступать... а в остальном папа-Лом манипулирует пацанами под свои имперские С тараканами пожилые мозги.
Ответить
0
0
Spivakj (Кривой Рог)
Усик выиграет у Джошуа и полудурки рагули с пенопластом в башке закроют свои епалники. Ни один рагуль ни один рагульский спортсмен не сделал то для Украины шо сделал Усик. Назовите хоть одного рагуля который поднял флаг Украины на международных соревнованиях. Есть один рагуль дыркач который хаял Усика епаный "патриот" но когда он позорно проиграл и корчился на канвасе после удара в очко) и его в соц сетях те же рагули опустили он сказал ,шо рагули питарасы ! Рагуль полудурок с пенопластом в башке хуже для Украины чем ватник это братаны)
Ответить
+7
-13
avatar
walcom (Киев)
рогатый, поставь свою халупу на усика и поедешь бомжевать до богатой и вяликой рашки)
Ответить
+7
-2
Spivakj (Кривой Рог)
О три рагуля полудурка уже поймались не много и это радует)))
Ответить
+2
-7
Prach13 (Дрогобич)
Рагули в витязях ходят!а Усик біля Кличків навіть не стояв!але кому це я пишу?істоті яка піднімає своє его тим що обзиває людей рагулями?це діагноз який не лікуєть,таких упорутих зі свого доміка не витягнеш!
Ответить
+4
-2
avatar
mafan (Рівне)
Ватний Усик - хто б міг подумати, що на 7 році війни таке у...ще руськомировське-істінопраовславне буде представляти прапор України, під яким славу Боксерсьої нації приносили Клички.... Я проти Усика.
Ответить
+7
-12
avatar
walcom (Киев)
АТБ не согласен
Ответить
+3
-1
avatar
simargl (Чернигов)
Тебе послухати так краще було б йому за Московію виступати ???
Ответить
+2
-1
storm_ua (Николаев)
Никаких у рузькемирного ватанилы шансов нет, джошуа его просто задавит физой в первых раундах, тем более удары у него серьезные... Напрасно всрусик в тяжы подался, он по нормальному даже с никакущим чисорой справиться не мог.
Ответить
+6
-10
Bandura (Klagenfurt)
Ватан получить сказочних звіздюлєй від Джошуа
Ответить