Мілевський: Пляшку вина в день - нормально себе почуваю


Артем відноситься до алкоголю розмірено

Мілевський: Пляшку вина в день - нормально себе почуваю

Фото: ФК Минай/Автор неизвестен


Екс-форвард київського "Динамо" Артем Мілевський поділився думками щодо вживання алкоголю.

- Зараз тебе нічого не обмежує. Скільки ти можеш випити вина, щоб відчувати себе нормально?

- Пляшку вина в день - нормально себе почуваю. Міцніше нічого не п'ю, тільки червоне вино. Літо закінчилося - апероль можна було випити. Багато хто п'є, це взагалі легкий напій. Я люблю випити, я цього не приховував і не приховую, але я ж не веду себе, як не знаю хто - не змінюється свідомість, поведінка. Навіщо пити? Настрій піднімається. Зараз кожен день не п'ю.

- Було, що кожен день випивав?

- По келиху вина в день можна ж. Таке бувало періодами.

- Бувало, що сам п'єш?

- Ні, такого не бувало. Під фільм або серіал можна - нарізочку за вінішко. Мені здається, не один я такий. Що тут такого?

- Ні страху з приводу залежності?

- Ні, - сказав Мілевський.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Tom Valentine (Bolintci)
А чего эту зависимость бояться, если она уже есть?
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 17
Tom Valentine (Bolintci)
А чего эту зависимость бояться, если она уже есть?
Відповісти
0
0
Dimka26 (Чернигов)
Если пить по 0,7 л каждый день - почки станут. Уверен, что многие даже чистой воды 0,7 л в день не выпивают,а тут вино.
Відповісти
1
0
Shilov 2020 (Кировоград )
Респект старому алкоголику)))
Відповісти
4
0
Litb@rski (Кёльн)
Алкаш ни когда не признается - что он алкаш
Відповісти
6
4
avatar
scorpius (Ck)
Тёма, береги печень))
Відповісти
4
1
Соколов (Никополь)
Для меня тоже норма посмотреть два матча лиги чемпионов в ресторане и выпить 7-8 бокалов пива, под мясо
Відповісти
4
5
Hanter44 (Baburka)
Не стоит свои фантазии выносить на люди!Тебе родители дают только на мороженное.
Відповісти
3
0
Соколов (Никополь)
Поц, это ты о себе ?
 
0
2
avatar
Serega1111 (Киев)
Ша, москали, не подеритесь
 
3
0
avatar
Динамiт (Василькiв)
Мрії школяра олексіна....
Відповісти
0
0
haymov18 (Днепр )
Такие ребята не унывают...
Відповісти
3
4
ВасяКулебяка (Козливка)
Алкашура чтоты несешь что бы было в стране еслиб каждый день каждый выпивал бутылку вина,
Відповісти
6
9
Соколов (Никополь)
Ты мля......трезвенник одичавший
Відповісти
7
4
avatar
Динамiт (Василькiв)
олесін, ти як представник самої древньої професії в світі, мабуть знаєш, що все повинно бути в міру ! Тебе ж не раз били дальнебої, які перепили !
 
0
0
avatar
El_Matador_73 (Одесса)
У Французов, Испанцев, Португальцев спроси. Французы в 11.00 за ленчем уже по бокальчику-два пропускают, и это в столовке крупной компании (личный опыт). Я когда стакан в 11.00 потянул, колени с непривычки подгибались. Но через 30 мин. был в норме) А потом привыкаешь. И настроение весь день прекрасное.)) Вино не водяра - в меру чистая польза.
Відповісти