Кополовець - Леоненку: Візьми будь-яку команду, і покажи нам, лохам, результат


Перепалка триває

Кополовець - Леоненку: Візьми будь-яку команду, і покажи нам, лохам, результат

скриншот youtube


Екс-футболіст ряду українських клубів Михайло Кополовець розповів про свій конфлікт з експертом "Великого футболу" Віктором Леоненком.

"За що на мене наїхав Леоненко? Коли людина в прямому ефірі називає моє прізвище і каже, що "такого, як Мишу, не можна підпускати до стадіону", я тоді, звичайно, відповім.

Ти там говориш, всіх хаїш, кричиш, що там "чайники" і "деревяні"... То у мене до тебе одне тільки питання - якщо ти такий сильний експерт, а ми лохи тут, то візьми команду: "Минай", "Зорю" , "Інгулець", "Динамо"... Будь-яку візьми. І покажи нам, лохам, результат. П****ти з боку дуже легко.

Я - людина, яка прийшла в "Минай" в якості футболіста. Потім став спортивним директором. Я за п'ять років допоміг команді вийти в Прем'єр-лігу. Це реальний результат. І коли мені телефонують люди, мовляв, він тебе там раз, другий, третій... Я навіть не дивився це відео. Не вважаю його експертом. Десять років сидіти і одне і те ж говорити, ображати людей... Ну, звичайно, можна", - розповів Кополовець.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ОТДУШИВДУШУ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
djeff2015 (Запорожье)
когда нибудь ответка будет сиять на его экспертной физиономии. и думаю не одна.нарвется на ответчика.
Відповісти
6
3
Повернутись до новин
Коментарі 11
avatar
djeff2015 (Запорожье)
когда нибудь ответка будет сиять на его экспертной физиономии. и думаю не одна.нарвется на ответчика.
Відповісти
6
3
Соколов (Никополь)
Леоненкр только языком может трепаться
Відповісти
5
5
oleg.m.3972 (Харьков)
Ничего, что он одним из лучших нападающих в Динамо был ? А ты кто такой ? Что ты можешь, кроме как языком трепаться ?
Відповісти
2
6
Соколов (Никополь)
Если ты тупой ещё раз повторю для умственно отсталого. Если он так хорошо разбирается , пусть возьмёт команда первой лиги и выведит ее в премьер лигу
 
2
0
Zapp Brannigan (Київ)
А що всі круті нападаючі стали класними топовими тренерами? Пеле? Роналдіньо? Дель П'єро? З супер-крутим Ван Бастеном голандці відбір на мундіаль не проходили!
 
0
0
avatar
2.dc (Николаев)
Та-ак, хорошо от Копо, хорошо но не смертельно … Витя, теперь ты, давай, твой ход, не тяни, не рви интригу … Копо приготовиться, готовь ответку … давай-давай …
Відповісти
3
2
alex.belogubko (одесса)
а Леону и так хорошо --зачем ему эти Гаити и так хорошо кормят
Відповісти
10
1
avatar
Динамiт (Василькiв)
А чому ви здивованІ ??? Типічний ка цап ! Ці тварини не тільки не поважають сусідів, але й готові на моральні злочини ! Тільки в них розвинуте СНОХАЧЕСТВО та ІНЦЕСТ ! Ка ца пи - це основні збоченці нашого часу !!!
Відповісти
15
5
Zapp Brannigan (Київ)
А Леон візьме і почне тренувати команду! Наприклад, команду друзів Мілевського, він ж прощальний матч анонсував! Вангую, в команді Мілі будуть Алієв, Адлєйба, Селезньов, Шевчук, Рикун, Воронін... Леон може навіть дуетом з Саленком тренувати!
Відповісти
16
4
sergei2020 (Черновцы)
Лео-алкаш и балабол. На передачи у него роль КЛОУНА а не експерта!
Відповісти
15
4
ukatan (Харьковская обл.)
А вот это правильно. Покажи как надо, раз ты такой супер-пуппер специалист! А то способен Витя только фекалии лить.
Відповісти