Кополовець: Геї - це хворі люди. Тут я притримуюся позиції Лукашенка


Одкровення від Михайла Кополовця

Кополовець: Геї - це хворі люди. Тут я притримуюся позиції Лукашенка

скриншот youtube


Колишній спортивний директор "Минаю" Михайло Кополовець висловив свою думку про геїв.

"Про що зазвичай говорять чоловіки? Про жінок. А про що вони повинні говорити? Ну, дивлячись які. Тому що в Німеччині мужики говорили про мужиків, коли я був. У команді ("Айнхайт" з 5-го дивізіону - прим.) - не знаю, я підозрював там парочку, посміхалися один одному, туди-сюди, вони надто ніжні були.

Це важко для мене. Я йду в магазин, така брошурочка з акціями - і на фотці два мужика йдуть, написано: "Щаслива родина". Ну я не проти. Але на мій погляд, це хворі люди. Тому що я притримуюся позиції Лукашенка. Ці їхнє, але коли йде пропаганда, дітей з маленького віку до цього привчають - вважаю, це неправильно.

Мені вже писали геї: "Чому ти нас так не любиш?" Кажу: "Пацани, ви що?" Була ж така ситуація, що я дав тут коментар щодо геїв. Якийсь пес шолудивий, переклав текст і кинув на сайт моєї команди там. І мене викликав президент з цього питання: "Ти не повинен так говорити".

Я ж в нашій країні дав це. Я ж не кажу, що там в Німеччині. Він на мене трохи образився за це, уявляєш?"- сказав Кополовець.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ОТДУШИВДУШУ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
androma (Вересневе)
На футбольному сайті висловлювання якогось дурня набрало більше коментарів ніж висловлювання футбольних зірок , президентів клубів і чиновників ФІФА/УЕФА.
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 119
androma (Вересневе)
На футбольному сайті висловлювання якогось дурня набрало більше коментарів ніж висловлювання футбольних зірок , президентів клубів і чиновників ФІФА/УЕФА.
Відповісти
1
0
Pianist (Киев)
Все правильно сказал. Так и есть. Можно сколько угодно это отрицать, пытаться называть негров «афроамериканцами», педиков - нормальными людьми, но факт есть факт. Против природы не попрешь.
Відповісти
1
1
Цап-царап (Харків)
Мужики, прекращайте уже грубо отзываться о геях, вас же читают корреспонденты сайта...
Відповісти
2
0
TIRAN (Донецк (Украина!))
редакция, сделайте ещё в укр., рус, и англ. версиях сайта подпункты ориентации, чтобы в разговоры натуралов не влезали всякие алграбы и прочие многониковые бабы
Відповісти
5
4
Algrab (Костопiль)
тобі, підтіран з барсодрочіусом треба взагалі в окрему палату, де обидва будете под.очувати: ти, пітарок, на шахтьор, інший- на барсілону...
Відповісти
0
2
avatar
Pacifist (Chiang Mai)
Дивуватися тому, що на цьому світі є такі тупі спортсмени, як Місько Кополовець, було б наївно. На жаль, на цьому світі є навіть такі кровожерливі диктатори, як Лукашенко, на совісті яких життя невинних людей. Але є й позитив -- навіть на цьому сайті, навіть у цій країні, навіть серед абсолютно дикунського, бидланського цькування, -- серед коментаторів все одно є масса порядних людей, які не бояться висловлювати свою огиду та несприйняття цих неандертальських поглядів. І нас не декілька відсотків, як от геїв, а насправді аж ніяк не менше, ніж гомофобних валянків. Нас більше, тих, хто вважає, що не моя і не ваша справа вирішувати, як жити іншим людям, і хто не хоче миритися з довбнями, які своїм варварством ганьблять нашу країну.
Відповісти
8
9
TIRAN (Донецк (Украина!))
ты реально не понимаешь, для чего эта пропаганда???
Відповісти
6
6
avatar
Pacifist (Chiang Mai)
Ты реально не понимаешь, что нельзя никого распропагандировать, ни в ту сторону, ни в эту? В человеке или есть это, или нет. И это вообще не главное из того, что есть в человеке, понимаешь?
 
4
7
TIRAN (Донецк (Украина!))
тыдыыыыщщщь! природный союз мужчин и женщин не нуждается в пропаганде, т.к. он естественный! а про эту похабщину скоро будут в школах на уроках биологии преподавать больше, чем про зачатие, вынашивание и воспитание детей!
 
10
5
Cerega15 (Kherson)
TIRAN, ты опять не понял, Pacifist хотел сказать, что, если ты гетеро - никакая пропаганда не сделает тебя гомо, как и гомо не станут гетеро, даже если каждый день будут слушать лекции о преимуществах традиционных ценностей.
 
2
5
TIRAN (Донецк (Украина!))
цуко, сайт - ***о! комменты не пропускает
 
4
3
Algrab (Костопiль)
Як же ж вас багато, п.дарів...
Відповісти
5
8
avatar
Барселиниус (землянин)
Крепись Алграб, крепись...
Відповісти
2
4
Algrab (Костопiль)
Це ти тримайся...барсоочко не залізне ...
 
5
3
TIRAN (Донецк (Украина!))
...и о футболе...
Відповісти
2
2
avatar
Барселиниус (землянин)
Лукашенко нормальный адекватный мужик. И Беларусь в целом пока такая же. Пока...
Відповісти
6
13
Dimka26 (Чернигов)
адекватных людей в политике нет. а нормальный мужик ради своих бабских прихотей остаться у руля - никогда не сделает. адекватно понимая. что он себя изжил.
Відповісти
6
5
avatar
Барселиниус (землянин)
У него за Беларусь душа болит, потому и не уходит. Уйдёт, Беларуси пздц. Это однозначно. Беларусь единственный островок нормальности остался среди всеобщего мирового маразма.
 
5
9
avatar
Барселиниус (землянин)
И Исландия ещё.
 
2
5
avatar
Барселиниус (землянин)
Всё правильно. Геи - это больные на голову люди. Их надо лечить электрическим током. Многие, оставаясь нормальными, изображают геев. Этих лечить не надо, этим надо давать срок и на урановые рудники.
Відповісти
5
8
TIRAN (Донецк (Украина!))
больные точно на голову??))))
Відповісти
2
1
avatar
Барселиниус (землянин)
Разве нормальный мужик полезет в трусы к другому мужику?
 
8
3
TIRAN (Донецк (Украина!))
не, ну есть же врачи... а кто они по ориентации - хз...
 
3
3
avatar
Барселиниус (землянин)
Обычно урологи женщины.. притом уже старые..
 
2
3
TIRAN (Донецк (Украина!))
это маскерано!)))
 
3
2
avatar
ascent (Луксор)
...Обычно урологи женщины..., откуд инфа?
 
0
1
avatar
meffi (Захід)
Місько косить під дурника. Тут що, люди інакші? Не такі, як ті німці? Всюди люди як люди. Генетиці не накажеш. І ніяка "пропаганда" не зробить з гетеро гомо і навпаки. Лукашенко - чорт, який має сидіти в тюрмі.
Відповісти
5
5
Il Gatto
Знову гей-пропаганда, лол. Міша, якщо тобі після якогось кіна, де є геї, чи ти побачив їх десь, і тобі захотілось полюбитись в срк з кимось з них, то це не пропоганда, а ти просто райдужний, мій друг. Гетеро в геї не перейде через «пропоганду», так і навпаки. Думав би ти головою, Міша, також, вона не для того існує, шоб в неї їсти і пити, ну і ради балачки. А от згадувати Лукашенко, ще й бути чимось з ним згідний — це взагалі зашквар повний.
Відповісти
4
6
Igor Frankivsk (Івано-Франківськ)
Не знаю стосовно геїв, але Лукашенко хворий точно
Відповісти
9
6
Footballers (Умань)
Гей Люссак математик.Всііншіпідараси мінусують.
Відповісти
0
7
TIRAN (Донецк (Украина!))
клоун, гей-люссак - физик и химик! учись в школе!
Відповісти
4
2
Footballers (Умань)
Так я зрозумів що ти підарас і без мінуса не напрягайся.
 
3
7
TIRAN (Донецк (Украина!))
безграмотный пиарас мне только что ответил!)))
 
4
5
Algrab (Костопiль)
Підтіран ще той пі.ар...
 
3
3
TIRAN (Донецк (Украина!))
рабыня, ты уже от$о$ала километры уёв? давно тебя - вафельницы - не было!
 
2
5
Algrab (Костопiль)
п н х, підтіран...
 
2
3
avatar
Kolibri (Киев. Новая Англия.)
Зачем так про динамовцев?
Відповісти
7
7
TIRAN (Донецк (Украина!))
видимо, сайт нашёл кликабельную тему для комментов! морозючка уже не в фаворе...
Відповісти
6
3
avatar
Барселиниус (землянин)
Ты против геев или куда? Да или нет?
Відповісти
2
4
TIRAN (Донецк (Украина!))
геев гэть! шо, сразу нипанятна было?))))
 
6
3
avatar
Барселиниус (землянин)
Всё правильно, геев гэть! А ты Тиран мне нравишься всё больше и больше.
 
4
2
TIRAN (Донецк (Украина!))
уйди, противный!)))
 
2
3
Algrab (Костопiль)
Зійшлися два п.д.ра...
 
2
5
avatar
Барселиниус (землянин)
О, привет Алграб. Ты против геев или за? Подумай хорошенько, не спеши.
 
2
2
Algrab (Костопiль)
п н х, барселонський п.дор...
 
0
5
Algrab (Костопiль)
 
0
4
avatar
Барселиниус (землянин)
Понятно Алграб, ты самый обыкновенный толераст. И вашим и нашим...
 
2
2
Сеш (Дніпро)
Люди остро реагирующие на что либо, имеют с этим психологическую проблему, и склонность. Это психология.
Відповісти
7
3
TIRAN (Донецк (Украина!))
у тебя есть сын? если есть, ты хотел бы, чтобы он был геем? два ответа: да или нет!
Відповісти
7
6
Dimka26 (Чернигов)
Это из разряда - а хотел бы ты миллион, а хотел бы ты себе дорогую виллу? Конечно, многие ответят - да. И если ты гетеро - тоже ответишь - да. Но только не всегда все зависит от наших желаний и часто приходится адаптироваться к сюрпризам. которые преподносит нам жизнь.
 
4
1
TIRAN (Донецк (Украина!))
на такие предложения должен возникнуть резонный вопрос: а что взамен? если не возникает, то...
 
3
0
ZXCVBNM (Місто на Дніпрі)
Ти в курсі, що ці "два ответа: да или нет!" дає природа, причому суто випадково, незалежно від твого бажання? Скільки існує людство і скільки воно ще буде існувати, певний відсоток людей народжується саме з такою орієнтацією. Причому всі до єдиного геї народилися у гетеросексуальних батьків. Геєм неможливо "стати", як вегетаріанцем, анархістом, панком, хіппі або комсомольцем.
 
4
4
TIRAN (Донецк (Украина!))
а воспитание? не, не слышал! плюс вот такая пропаганда через все сми, соцсети, что это, блд, нормально! (??????)
 
7
4
Cerega15 (Kherson)
TIRAN (Донецк (Украина!)) воспитание в мусульманских обществах в этом отношении - строже некуда. Значит ли, что у них нет гомосексуалистов? Нет.
 
5
3
TIRAN (Донецк (Украина!))
каков процент? способы втягивания?
 
3
1
Cerega15 (Kherson)
Сложно понять, что ты имеешь ввиду под способами втягивания, я говорю о том, что в обществе, где пропаганда ЛГБТ отсутствует точно есть гомосексуализм, а ты о чём? Процент ты как предлагаешь посчитать? Можешь поехать и поспрашивать у каких-либо талибов и других упоротых.
 
1
1
TIRAN (Донецк (Украина!))
способы втягивания: сми, интернет, соцсети, круг общения, наркота, ... - всё это многократно увеличивает вероятность "обалграбивания" пацанов!
 
1
1
Cerega15 (Kherson)
Ты не совсем понимаешь, о чём речь, это максимально закрытые, жестко регламентированные религиозными догмами общества, крайне гомофобного толка. Там нет никакой агитации за ЛГБТ, только против. И, несмотря на это гомосексуализм имеет место быть. Т.е. это не зависит от пропаганды. В пользу этого мнения говорит наличие гомосексуальных связей у всех известных млекопитающих, до 2% в каждой популяции. Животных кто по-твоему втягивает?)))
 
1
1
Соколов (Никополь)
Вот пожелаю тебе сына гея чтобы не умничал тут
Відповісти
1
8
TIRAN (Донецк (Украина!))
пусть сначала ответит на мой вопрос
 
2
2
avatar
Prach13 (Дрогобич)
Ти собі пожелай розуму, а то сидиш в лайні і про геів пишеш!в тебе з тим проблеми?
 
0
0
football_soccer (Украина)
у нормального натурала никогда не будет бомбить от геев, ибо чем больше геев, тем меньше конкурентов на свободных девушек останется для нас, натуральных натуралов. Глуп тот, кто этого не понимает )) Кополовец наверное латентный ))
Відповісти
12
6
FC Energy (Новая Каховка)
Судя по количеству комментов - любят наши люди темы про геев, лесбиянок и Лукашенко. Как бабки у подъезда.
Відповісти
6
1
Соколов (Никополь)
Вот сейчас мы и узнаем сколько тут геев на сайте. Кто высказывается против с ним все понятно
Відповісти
6
6
Соколов (Никополь)
Есть же ещё адекватные люди Молодец Кополовец красавчик. Правильно говоришь. Я лично своего сына воспитываю правильно. Но не приведи господь , он гомоятиной станет. Откажусь от него, навсегда и выгоню из дома
Відповісти
5
15
Русланбай (Рівне)
Живу в Варшаві більше 4-х років. Знаю двох геїв і одну лезбійку. Дуже виховані і освідчені люди. І взагалі ніразу не бачив щоб геї їхали пяні в транспорті, чи хуліганили, на відміну від так званих - НОРМАЛЬНИХ.
Відповісти
16
11
Соколов (Никополь)
Значит ты с радостью воспримешь , не приведи господь что в один прекрасный день тебе сын если он у тебя есть скажет папа я гей . Ты его обнимаешь и расцелуешь ? А как же внуки ?
Відповісти
6
6
Igor Frankivsk (Івано-Франківськ)
По твоїй совковій логіці він свого сина після цих слів повинен вбити?) Взагалі в кожної людини є вибір як поступати в своєму особистому житті. А якщо син закохається у дівчину, яка по якихось причинах не може мати дітей? А як же внуки? То може повернемось у те століття коли батьки самі шукали партію для своєї дитини, тоді норм буде?
 
4
6
TIRAN (Донецк (Украина!))
1. осві(!)чені! 2. они потому и тихарятся, что боятся
Відповісти
3
5
Footballers (Умань)
Про підарасівзгідний.Про Лукашенка-Кополовець то таке...як не обісреться то не він.
Відповісти
0
12
krakow (Херсон)
" ...Я придерживаюсь позиции Лукашенко". В каких еще вопросах,у вас консенсус?...Полная и абсолютно дегенеративная мразь.
Відповісти
12
7
Dimka26 (Чернигов)
Как говорил один знакомый психиатр, полностью здоровых людей нет. всех можно подвести под какое-то определенное психическое заболевание.
Відповісти
4
1
krakow (Херсон)
Есть,недообследованные.Так,точнее.
Відповісти
6
0
avatar
Red_Cat (Салоники)
странно, что в теме до сих не появился пассивынй питарас простоквашин
Відповісти
9
3
Соколов (Никополь)
Его сейчас кто то активно питарасит
Відповісти
5
1
avatar
Prach13 (Дрогобич)
Такі як ти гнівно засуджують геів але в кожній тепі пишуть про пі......в!
 
0
0
Харьковчанин (Харків)
Дуже цікаво почути думку кваліфікаційного у цьому питанні чолов'яги)))
Відповісти
1
1
Zapp Brannigan (Київ)
Емм, ну взагалі-то до 1992 чи 93 року гомосексуалізм входив до переліку психічних розладів, складеному ВООЗ і ООН... Але потім його звідти виключили, причому не після якихось грунтовних досліджень, а просто голосуванням на конгресі ВООЗ. Тобто це вважалося хворобою (і так, хвороба - не значить, що їх треба примусово лікувати!).
Відповісти
5
4
Dimka26 (Чернигов)
Как говорил один знакомый психиатр, полностью здоровых людей нет. всех можно подвести под какое-то определенное психическое заболевание.
Відповісти
3
1
Zapp Brannigan (Київ)
Я не сперечаюся, але ж не всі психічні розлади, захворювання чи неврози треба лікувати... Просто убиває сам факт того, що хворобу перестали вважати хворобою після ГОЛОСУВАННЯ! А шо, так можна було?
 
6
2
Dimka26 (Чернигов)
ну потому что называть человека больным типо не толерантно. Это унижение его личности.
 
3
2
Zapp Brannigan (Київ)
Ну аутизм і хвороба Дауна - це все ще хвороби ж. І ДЦП - хвороба.
 
1
2
Cerega15 (Kherson)
Вообще-то не просто голосованием, обсуждения шли, медицинская литература не особо интересна простому обывателю. Опросы среди психиатров Великобритании уже в конце 80гг показывали, что абсолютное большинство не считало гомосексуализм заболеванием уже тогда
Відповісти
3
2
Zapp Brannigan (Київ)
А не треба опитування, треба дослідження... І так, якщо геніальний Фройд вважав гомосексуалізм перверзією, то по логіці той, хто це спростував у своїх працях, має бути якщо не таким ж знаменитим, як Фройд, то хоч трошки відомим. Де прізвища тих світил, які спростували праці великого Фройда? Ну хоч одне відоме прізвище - у студію! Хоч одну відому книгу! P.S. Фройд, якщо що, не закликав лікувати геїв, але все ж перверзія - це є відхилення на сексуальному грунті.
 
3
2
Cerega15 (Kherson)
Zapp Brannigan,"Гомосексуализм несомненно не преимущество, но в нем нет и ничего постыдного, он не порок и не унижение; невозможно его рассматривать и как болезнь; мы его считаем разновидностью сексуальной функции, вызванною известной приостановкой сексуального развития. Многие лица древних и новых времен, достойные высокого уважения, были гомосексуалами, среди них — ряд величайших людей (Платон, Микеланджело, Леонардо да Винчи и т.д.). Преследование гомосексуализма как преступления — большая несправедливость и, к тому же, жестокость." З.Фрейд, Письмо о гомосексуализме (09.04.1935)
 
2
3
Zapp Brannigan (Київ)
Cerega15 (Kherson) Ну так відхилення чи розлад далеко не завжди є саме хворобою... Я писав, що Фройд вважав гомосексуалізм не хворобою, а перверзією. Перверзія - це не хвороба, це форма сексуальної поведінки, яка є відхиленням від норми.
 
1
0
Cerega15 (Kherson)
Zapp Brannigan, а кто тогда проводил исследование и доказал, что это болезнь? Высшие саны католической церкви? Ведь до них эллины не считали это постыдным, затем эллинский мир рухнул и церковные догмы сказали всем - это грех и ненормально. На этих принципах и существовала цивилизация до недавних пор. Самый сок - духовники были еще те шалуны)))
 
1
1
TIRAN (Донецк (Украина!))
Zapp Brannigan (Київ) 14.10.2021 в 19:51 "...то по логіці той" (с) - не ожидал..! "за логiки" и выделить зпт, не? или "за тiєї логiки"?
 
1
0
Zapp Brannigan (Київ)
Cerega15 (Kherson) Ну спиратися на думку окремих народів - так собі аргумент... Бо у деяких народів нормою є канібалізм чи там інцест. А відхилення це з дуже простої причини - ключовою функцією статевого акту у тварин (а людина - це тварина, примат) є репродуктивна. Гомосексуалізм - це збій репродуктивної функції. Тут Фройд правий, що це саме відхилення. Я не закликаю боротися з геями чи лікувати їх, але й робити із гомосексуалізму норму теж не вважаю правильним. Хай живуть своїм життям, але без шлюбів і усиновлень. Якось так. Ну і просте питання: чому за права мають боротися лише геї, а не, приміром, ексгібіціоністи з нудистами??. Ексгібіціонізм - така ж перверзія, але геїв, що цілуються, у нас копи не пов'яжуть, а ексгібіціоніста чи нудиста - аж бігом!
 
2
2
TIRAN (Донецк (Украина!))
Cerega15 (Kherson) арамис тока тёлок шпилил))))
 
1
1
Dimka26 (Чернигов)
Zapp Brannigan (Київ), знаете, если копнуть про отклонения в сексуальном плане - то таких большинство. БДСМ - отклонения, заниматься сексом со старшими на 15-20 лет - тоже. инцест. анальный контакт с женщиной. фетишизм и т.д. И даже вуайеризм (подглядывание за теми кто занимается сексом) . А через это уж точно все проходили, все смотрели порнушку и подглядывали за голыми девками в юности.
 
1
1
Zapp Brannigan (Київ)
Dimka26 (Чернигов) Ну стосовно сексу зі старшими я посперечався б, бо у тваринному світі таке постійно і нічого дивного в цьому немає. А щодо іншого наведеного - то ці форми сексуальної поведінки ж ніхто не називає нормою, а гомосексуалізм хочуть зробити нормою. Та й про боротьбу за права БДСМ-щиків чи фетишистів правозахисники і ЗМІ ж теж не говорять! Ото хай би і гомосексуалізм залишався у такому ж статусі в суспільстві, як БДСМ чи фетишизм! Фетишисти ж не роблять паради чи камінг-аути, це їх особиста справа...
 
3
1
Dimka26 (Чернигов)
Но БДСМ в последнее время очень хорошо раскурчивают и популяризируют. В кино, музыке, твочрестве.. Да даже аксессуары можно их найти в любом городе. У БДСМ пропаганда еще похлеще, чем у геев, как по мне. И многие считают, что это нормально.
 
0
0
Cerega15 (Kherson)
Zapp Brannigan, аргумент, т.к. это не мнение отдельных народов, это доминирующие в конкретный момент времени нормы общественной морали, а они со временем меняются. Под пуританскую модель никто не подводил научное основание - только молчаливое согласие общества и женщина уже не может показывать признаки возбуждения даже наедине с мужем - ибо извращение, точно так же никто и не доказывал, что это бред - просто это стало нормой, что девушка может получить удовольствие и все. Исходя из этого следует простой ответ на твой простой вопрос - нормы эксгибициониста идут вразрез с мнением большинства. Насчет нудистов не соглашусь, во всяком случае в Одессе топлес загорают барышни даже на общественных пляжах, но вообще, нудисты предпочитают свою закрытую тусовку и таких мест в стране немало.
 
1
0
Cerega15 (Kherson)
Zapp Brannigan, решил отдельно насчет усыновления написать. Тоже раньше был противником таких семей, пока не начал заезжать в детдом и обжаться с детьми - им реально тяжело там, очень, я бы сказал по-другому, но сайт не пропустит, там бесконечная безнадега. И вот сейчас - я не уверен, что детдом лучше.
 
0
1
Zapp Brannigan (Київ)
Cerega15 (Kherson) Я говорю про ексгібіціоністів чи нудистів у громадських місцях, а не на пляжах... У геїв теж свої гей-бари ж є,але ж вони не хочуть ними обмежуватися. Норми геїв також наразі ідуть у розріз з нормами більшості українців.Але голого громадянина не на пляжі поліція зразу ж загребе, а пару геїв ніхто не чіпатиме! Так чим геї кращі за ексгібіціоністів і нудистів? Це вже якась дискримінація виходить...
 
1
0
Cerega15 (Kherson)
Zapp Brannigan нудиста полиция не повяжет, никак, потому что нудист, который вышел показывать людям свои телеса против их воли - это уже эксгибиционист. Ключевое различие тут - демонстрация против воли зрителей. Полиция должна реагировать на нарушение чужой воли. Именно поэтому им нет резона трогать гея, пока он не начнет целовать граждан против их воли.
 
0
0
Zapp Brannigan (Київ)
Cerega15 (Kherson)Не думаю, що до геїв в українському суспільстві сильно краще ставлення, ніж до ексгібіціоністів... Тому краще, щоб голі були на нудистських пляжах, геї - в гей-барах, БДСМ-щики - у своїх клубах. Кожному своє! Ну і плюс, їм всім так безпечніше буде, бо агресивного бидла у нас вистачає...
 
3
0
Cerega15 (Kherson)
Zapp Brannigan, БДСМщики-то тут каким боком? Это вот точно не извращение, никогда к нему не относилось, это субкультура.
 
1
0
Zapp Brannigan (Київ)
Чому? Садизм і мазохізм - дуже навіть перверзії... Ми навіть у школі вчили це все на біології, то гомосексуалізм, фетишизм, ексгібіціонізм, педофілія і садизм з мазохізмом разом були у розділі відхилень...
 
0
0
Cerega15 (Kherson)
Zapp Brannigan, не каждый БДСМщик садист (мазохист)
 
1
0
TIRAN (Донецк (Украина!))
БДСМ "був парубок моторний І хлопець хоть куди козак, Удавсь на всеє зле проворний, Завзятійший од всіх бурлак." (с)
 
1
0
rivnenskyi (Рівне)
"Про що зазвичай говорять чоловіки? Про жінок." - бугага)) Якщо про жінок, то вже "про кого", а не "про що"))) Думаю, цього персонажа можна посадити з Леоном - контенту буде хоч відбавляй)
Відповісти
6
3
avatar
Очманілий Заєць (Odessa)
А редакції обов'язково треба накинули лайна на вентилятор?Ну сказала дика і неосвічена людина дурню - навіщо її тиражувати?
Відповісти
14
6
rivnenskyi (Рівне)
Така робота в журналістів - тиражувати подібні речі. Он скільки вже коментів))
Відповісти
4
2
Scorpion-1970 (Кривой Рог)
.......а чтоб дурь каждого видна была!
Відповісти
3
1
Zapp Brannigan (Київ)
А чому прям дика і неосвічена? Ще 25-30 років тому гомосексуалізм вважали хворобою в ВООЗ і він був у переліку хвороб, але потім його мутним шляхом звідти виключили...
Відповісти
4
5
Thiirane2 (Днепр)
Интересно ж, да Миша? Кто, кому и куда засовывает. Жил бы не тужил себе, но нет. Свой нос нужно в каждые штаны вкинуть.
Відповісти
7
4
TIRAN (Донецк (Украина!))
так он потом в церковь сходит))
Відповісти
2
2
kalan-86 (Анкара)
Лучше бы не позорился такими комментариями, австралопитек.
Відповісти
6
6
Ramses_ua (Запоріжжя)
Від*біться вже від них. Неандертальці. .Здоровий мля
Відповісти
11
4
oda1979 (Запорожье)
А про лесбиянок чего промолчал??
Відповісти
7
0
Ramses_ua (Запоріжжя)
Бо то красиво!
Відповісти
10
0
Dimka26 (Чернигов)
а что в них красивого? когда мужеподобная девка долбит палкой другую?
 
1
3
Ramses_ua (Запоріжжя)
Ну а чё,зато потом женоподобная долбит другую,а ещё одновременно.Ну красотище же?!
 
3
0
ZXCVBNM (Місто на Дніпрі)
Бо він їх дивитися в інтернеті. В FullHD як правило. А то і в 4К.
Відповісти
6
0
Scorpion-1970 (Кривой Рог)
Та ладно, хворі........Нехай їб..ся, якби не бились.
Відповісти
6
3
Bandura (Klagenfurt)
а потім випадково народиться в нього син або онук і виявиться що він гей….цікаво що тоді буде звиздіти…а до сайту питання-вам що нема чим зайнятися і тем пов’язаних з футболом більше нема?
Відповісти
9
5
янковский ян (Запорожье)
Да сейчас быть выгодно черной женщиной лесбиянкой. Везде можно кричать что тебя ущемляют
Відповісти