Денисов: Не очікував, що отримаю стільки позитивних відгуків, коли почав вести ефіри українською


Відмінний приклад для інших

Денисов: Не очікував, що отримаю стільки позитивних відгуків, коли почав вести ефіри українською

Скриншот: ТК Футбол


Директор ТК Футбол і ведучий каналів Олександр Денисов повідомив про те, що з недавніх пір він став вести ефіри українською мовою.

"Деякий час тому я почав вести ефіри виключно українською. Навіть близько не очікував, що отримаю таку кількість позитивних відгуків з боку глядачів та підписників.

Можливо ще не все виходить в мене ідеально, але мені самому дуже приємно від того, що я нарешті зробив те, що дуже хотів, а саме перейти повністю на спілкування в ефірі рідною мовою.

Для тих хто ще вагається, або боїться починати, скажу що, для того щоб почати розмовляти українською потрібно лише одне - це бажання.

Отже починайте, починайте зі складнощами, починайте з помилками, але починайте, з часом з‘явиться впевненість. Це дуже круті відчуття.

Ще раз дякую всім за підтримку", - написав Денисов.

Слідкуйте за нами:


Оцініть цей матеріал:
Поділитися з друзями:
Джерело:
Фейсбук

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Коментарі (44)
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Romanik2806 (Киев)
Що ти брешиш малорос. Ти не захотів, а тебе заставили квоти. Видно, як так і хочеться мову за поребрека сказати, а він ні я українець. Турист ти, а не українець
Ответить
0
-4
avatar
Просто Квашин (Харьков)
Теперь он лобызает большую задницу шахтьор на украинском.... все счастливы ????
Ответить
+1
-3
avatar
Il Gatto
Щелепи погоріли шось, прямо як в Одесі колись))
Ответить
+1
-1
avatar
SeventyFour (Phoenix)
Молодец, хоть в 50 начал… Моя повага
Ответить
+6
-4
avatar
kotіgorok (Чернiгiв)
"начал" Недоукраїнцю, почав, правiльно казати - почав!
Ответить
+2
-7
ZXCVBNM (Місто на Дніпрі)
Дебіл, його пост написаний двома мовами. Де ти там, з твоїм інтелектом, "працюєш з ірландцями"? Десь на фермі, свиням хвоста крутиш?
+2
-2
avatar
alex.belogubko (одесса)
учи еврейский -их больше чем украинцев
Ответить
+3
-6
avatar
kotіgorok (Чернiгiв)
Нi, нас поки що бiльше.
Ответить
+1
-3
avatar
Просто Квашин (Харьков)
Мы вас мокшей уменьшаем каждый день на Донбассе....
0
0
avatar
Динамист (Киев)
Да красавчик,первый положительный отзыв о нем.Человек на гос.канале и на русском это нонсенс.Кому,что не нравится, граница сравнительно недалеко.Первый раз услышал,дар речи потерял, думал вискарь паленный))))Вербуй Леона, вот это ржака будет,рейтинги точно взлетят)))
Ответить
+6
-2
avatar
okolegko (Київ)
Навіть вата іноді прокидається. Тупоголове лайно. Вірніше, йому насрати, якою мовою розмовляти, аби був хайп і платили. Як це огидно...
Ответить
+4
-4
Astor Astor (Одесса)
Те, кто пишут о "добром пиаре", не понимают одной простой вещи. Рагули все равно не станут любить Денисова, даже если он каждую передачу будет гимн петь. А те, кто смотрел его по привычке, теперь станут относиться к нему в среднем только хуже. Мне проще, я этого урода давно не смотрю.
Ответить
+5
-19
ZXCVBNM (Місто на Дніпрі)
Урода ти кожного дня в дзеркалі дивишся, ватне чмо.
Ответить
+16
-2
Algrab (Костопiль)
+4
-2
vadikk (Odessa)
Ватан,если ты его не смотрел,то какое твое собачье дело что и как он говорит. Смотри килю азирова и радуйся жизни.
Ответить
+5
-3
Astor Astor (Одесса)
Всегда считал Денисова подонком, но он походу еще и кретин.
Ответить
+6
-15
Algrab (Костопiль)
ти ще гірший, підх.йловнику...
Ответить
+6
-2
avatar
Red_Cat (Салоники)
Если человек живет в стране и не знает языка этой страны, он либо раб, либо турист, либо оккупант.
Ответить
+16
-4
avatar
kotіgorok (Чернiгiв)
Валiйцi срати хтiли на свою мiсцеву мову i розмовляють англiйською, так само, як i iрландцi. I швейцарцi.
Ответить
+3
-16
ZXCVBNM (Місто на Дніпрі)
Ти мало того, що ватна істота, так ще й тупа, як курка. Ірландська мова Gaeilge не тільки державна в самій Ірландії, а також одна з офіційних мов Євросоюзу.
+12
-2
avatar
kotіgorok (Чернiгiв)
Я працюю з iрландцями, усi як один розмовляють англiйською like natives.
+3
-5
androma (Вересневе)
Аще срати хотіли на свою мову в Бурятії, Калмикії, Мордовії, Комі, Якутії, Татарстані, Півн. Осетії, і тд,
+6
-2
avatar
kotіgorok (Чернiгiв)
Саме так я срати хтiв на їхнi мiстечковi мови. Свiт змiнюється i нема жодного сенсу iзолюватися вiд цього.
+2
-6
Acsakal (Kharkov)
Англійською розмовляють like natives багато шведів, швейцарців, данців, бельгійців (хоча акцент можна відчути). І що з того? Для нормальних європейців вільне володіння двома-трьома мовами - це нормально! І лише росіянські совки, приїжжаючи до Рима чи Барселони, обурюються, що хтось там не розуміє їхнього "вялікага і магучага", хоча самі не знають навіть трьох слів англійською.
+5
-4
avatar
kotіgorok (Чернiгiв)
Вони користуютьcя англiйською на побутовому рiвнi i срати хтiли на свою iрландську. До речi у всiх готелях Європи є росiйськомовнi на ресепшенi. I лише в Польщi я зустрiчав україномовних. Прибиральниць.
+3
-5
Acsakal (Kharkov)
Російськомовні на ресепшині є лише в тих готелях, які не гидують пускати до себе ординців.
+4
-4
avatar
kotіgorok (Чернiгiв)
Хоч один є у Європi, хто не пускає ординцiв?
+1
-4
sokolovskiy-golitsyn (Utrecht)
евреи, живущие поколениями в нью-йоркском Бруклине, и не знающие ни слова на английском - это согласно Вашей классификации кто?
Ответить
+4
-5
avatar
kotіgorok (Чернiгiв)
Хасиди. Я не хочу вподоблятись їм.
+3
-2
ZXCVBNM (Місто на Дніпрі)
Згідно нашої класифікації - це ледачі тупі совки, що за декілька десятиліть не вивчили хоча б на побутовому рівні мову країни, в яку самі ж добровільно поперлися. Чомусь інші євреї, ті що не засіли в заповіднику совка Брукліні, англійською розмовляють вільно.
+4
-1
avatar
Red_Cat (Салоники)
это не моя классификация, а одного великого человека. но согласно это классификации - это рабы, зотя они таковыми себя не считают.
+5
-1
avatar
kotіgorok (Чернiгiв)
Алоїзича великим вважаєш?
+1
-5
avatar
Red_Cat (Салоники)
ты придурок. это слова не Алоизыча
Ответить
+4
-1
avatar
kotіgorok (Чернiгiв)
Використовування української вiдсiкає величезний пласт глядачiв - США, Iзраiль, Канада, Польща, Румунiя, Болгарiя, Прибалтика, Бiлорусiя, Молдова, Казахстан, та навiть роicя - усi цi країни перестануть цiкавитись передачею. Варто воно того?
Ответить
+2
-15
avatar
Red_Cat (Салоники)
бред
Ответить
+9
-5
avatar
kotіgorok (Чернiгiв)
According to Ethnologue, there are around 258 million Russian speakers in the world. Russian is the official language of Russia, Belarus, Kyrgyzstan and Kazakhstan, and it’s considered an unofficial lingua franca in Ukraine and many former Soviet countries. There’s also a notable contingent of Russian-speakers in Cyprus, Finland, Hungary, Mongolia, Poland, China, the United States and Israel. Around 40 million (estimated) speakers use Ukrainian. До речi, росiйська є однiєю з шести офiцiйних мов ООН.
+1
-12
Acsakal (Kharkov)
Ви пишете відверту муйню і пересмикуєте. По-перше, немає ніякого "величезного пласту глядачів" української програми "Великий футбол" в Румунії, Болгарії, Молдові чи Казахстані. От прям нічим більше казахи не займаються, як тільки в інтернеті дивляться цю програму цілими сім'ями. До речі, і до переходу Денісова на українську в цій програмі завжди хтось говорив українською, наприклад, той же Вацко. Просто з переходом Денісова української стало 50 на 50, а було 30 на 70. Тож ті, кого влаштовувало 30% української наврядчи відмовляться від програми, якщо української стало 50%. По-друге, якщо "Великий футбол" і дивляться заробітчани в країнах Балтії (а не вашій прибацаній "прибалтиці"), Канаді чи Польщі, то її дивляться саме УКРАЇНОМОВНІ, а не малороси. І саме вони в першу чергу привітали перехід Денісова на державну мову. По-третє, ваша статистика про поширеність московітського діалекта болгарської мови (так званого "руССкага язика") - до дупи, бо ви же не будете на підставі малого розповсюдження змушувати переходити на московітський діалект чехів, словаків, словенців, македонців, боснійців, хоча їх всього лише кілька мільйонів? Чи таки будете???
+6
-2
avatar
kotіgorok (Чернiгiв)
Переходити тра на англiйську. А не загравати з рагулями.
0
-7
Acsakal (Kharkov)
Рагулі - це ті, хто живе в країні по 40-50 років, слухає місцеве радіо, дивиться місцеві новини і стверджує, що не розуміє мови країни, в якій прожив все життя. А стосовно англійської - хто проти? В Грузії старі ще памятають росіянську, а молодь вся говорить грузинською (державною) та англійською (міжнародною) плюс часто ще й своєю (сванською, менгрельскою, лазською...). - От так і нам треба.
+5
-2
sasha_lv (Львів)
+ .....Тепер ще стати більш об'ективним
Ответить
+6
-2
Nyva_vn_ua (Vinnytsia)
+
Ответить
+3
-3
royalstas (Вінниця)
Не дуже люблю цю ахметовську підстилку але РЕСПЕКТ!
Ответить
+4
-4
avatar
Харьковчанин (Харків)
Молодець. Мабуть розумів, що це добрий PR і нормальний шлях, враховуючи ситуацію в країні.
Ответить
+6
-5
sokolovskiy-golitsyn (Utrecht)
а що?
Ответить