Помер колишній тренер та футбольний експерт Сергій Морозов


Співчуття близьким і рідним

Помер колишній тренер та футбольний експерт Сергій Морозов

Фото: Footballua.tv


На 71-му році пішов з життя чемпіон СРСР 1972 року, заслужений тренер України Сергій Морозов. Про це повідомив Директор телеканалів "Футбол 1/2/3" Олександр Денисов.

Причиною смерті Сергія Юрійовича стали наслідки коронавірусу.

Сергій Морозов розпочинав кар'єру в молодіжній команді "Динамо". Також виступав за вінницький "Локомотив", "Десну", ворошиловградську "Зорю", "Шахтар" Кадиївка, московський "ЦСКА" і Команду ГСВГ.

У складі "Зорі" в 1972 став чемпіоном СРСР.

Морозов мав досвід роботи тренером ЦСКА Москва, Команди ГСВГ, "Іскри" зі Смоленська, "Динамо-Газовика", "Шоуган", "Шеньян Дунбей Люяо", вінницької "Ниви", "Ніси", київського "ЦСКА", "Борисфена", "Прикарпаття", "Ворскли" і черкаського "Дніпра".

Останнім часом працював експертом на телеканалах "Футбол 1/2/3".

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Facebook
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
Maldini (Киев)
Мороз был прекрасным экспертом!Ярмо заслужил своё"быдлячество!"На поле так себя не ведут,не давая извиниться!Какие-то обиды перед Рональдо,за то, что ему не поставили воду!Куда тебе до Рональду?Как до Киева рачкы?! Морозу, Царство Небесное и вечная память!
Відповісти
1
1
Повернутись до новин
Коментарі 47
avatar
Maldini (Киев)
Мороз был прекрасным экспертом!Ярмо заслужил своё"быдлячество!"На поле так себя не ведут,не давая извиниться!Какие-то обиды перед Рональдо,за то, что ему не поставили воду!Куда тебе до Рональду?Как до Киева рачкы?! Морозу, Царство Небесное и вечная память!
Відповісти
1
1
Romb_DK (Київ)
А Морозов вибачився перед Ярмоленком за бидлофутболіста? велика втрата для кАнальної бидложурналістики втратити такого провокатора
Відповісти
1
2
Сергей М.Стороженко (Украина)
Співчуття близьким і вічна та добра пам'ять...
Відповісти
4
1
Gerd Muller (Житомир)
А заголовок нормальний дати не можуть. По-перше він був відомий як футболіст, та ще й до того чемпіон СРСР, а потім вже як тренер та експерт.
Відповісти
2
1
krakow (Херсон)
Вроде,что тут тулиться с комментариями? Но, е.нутым нет покоя. Пнуть у гроба,в "необьективности" сраного футбола(биатлона,тенниса и т.п.),о существовании которого не догадываются,миллионов двадцать.Шо с людьми творится...
Відповісти
1
4
avatar
walcom (Киев)
Жаль человека. Царство небесное. Пожалуйста прививайтесь.
Відповісти
8
2
Siren05 (Мариуполь)
Очень неожиданно... Ещё и тем коварен Ковид 19, что провоцирует сгущение крови. А это скоропостижная смерть от тромбоза, т.е. инфаркт, инсульт, ТЭЛА... Сергею Юрьевичу светлая память, родственникам искренне соболезную
Відповісти
6
2
avatar
Сommandor_Death_Star (dn.ua)
Светлая память!Но интересно, прививался ли он?
Відповісти
2
2
Hanter44 (Baburka)
Сколько дерьма вонючего в черепных коробках этих недоносков.
Відповісти
4
10
Запорізьке Торпедо (zp)
светлая память чемпиону-72
Відповісти
10
1
Соколов (Никополь)
В данных новостях принято отключать коментарии
Відповісти
5
9
Віктор Бокасса (Betwmount)
Це лише у касапестаніі за коментар можуть 3 роки тюрми впаяти...
Відповісти
9
9
Соколов (Никополь)
Причём тут Россия ?
 
5
11
Віктор Бокасса (Betwmount)
А ти типа не здогадуєшся...
 
7
6
5ata4ok (Харьков)
в Украине 5 дают.
 
3
12
Соколов (Никополь)
Для меня россияне не враги
 
1
14
Acsakal (Kharkov)
С.калов: росіянці анексували Крим, захопили пів Донбаса, кожень день убивають чи ранять наших воїнів, привозять своїх снайперів та артилерістів на Донбас здавати заліки на обстрілі наших позицій, а їхні депутати на ток-шоу вже не ховаючись прямо заявляють: "Ми Україну знищемо, а тих українців, хто нам не підкориться, - повбиваємо!" ...То які ж тобі росіянці вороги? - Вони тобі роботодавці.
 
6
1
avatar
usovvictor (Kharkov)
...жаль, просто не верится-земля пухом....
Відповісти
8
3
avatar
2.dc (Николаев)
Весьма прискорбная новость… Всегда бодрячком, подтянут, про "за 70" никогда бы и не подумалось. Очень жаль … и как человека, и как эксперта, которого не грех было и посмотреть, и послушать … (
Відповісти
10
4
FCZK-1922 (Кировоград)
Ему и не дашь 72, бодрый такой дед был, правда туповатый и необъективным. Но все равно земля пухом, смерть человека каким бы он не был всегда трагедия для близких, коллег, друзей..так что царствия небеснго "эксперту".
Відповісти
11
5
Віктор Бокасса (Betwmount)
Хоч за життя й не поважав його за необ'єктивність, хай упокоїться з миром!
Відповісти
6
2
недалековідКиева (Біла Церква)
помер то з-за чого?
Відповісти
3
0
Alex-696 (Немирів)
Наслідки коронавірусу. Скоріш ща все, серце не витримало або легенева недостатність. Одне з двох.
Відповісти
5
0
Бандеровець) (Одесса)
Безобидный дед,земля пухом(((
Відповісти
8
9
A.l.e.x. (Київ)
Прожив життя, але совок з нього так і не вийшов.
Відповісти
17
11
TIRAN (Донецк (Украина!))
вот такие дела... соболезнования близким...
Відповісти
12
3
avatar
serhi2011 (Барселона)
1927.)
Відповісти
1
0
енгельс гассанович (Тернопіль)
Несподівано, бодрячок був такий.. а чемпіоном став не в 1927 а в 1972..
Відповісти
12
1
Acsakal (Kharkov)
Ковіда ніхто не чекає. Особливо ті, хто в нього не вірить.
Відповісти
11
0
Dr. House (Поділля)
Земля пухом. Не вакцинировался...
Відповісти
8
3
Рівнянин (Рівне)
Якраз-то він був вакцинований,але вакцина-це не панацея.Он Нагельсман,тренер Баварії,якому 34 роки і який також був вакцинований,знову захворів коронапсихозом...Люди ніяк не можуть зрозуміти,що нічого випадково в світі не відбувається.
Відповісти
5
7
Tenma7 (Чернигов)
Люди не могут понять, что вакцина уменьшает шансы заболеть или тяжело перенести болезнь, но не дает 100% гарантий
 
14
1
avatar
walcom (Киев)
як раз то і не вакцинований
 
6
0
Golfik25 (Киев)
Большая потеря для Шахтера, терпеть некому будет восхвалят Шахетр и поливать дерьмом соперников.
Відповісти
12
35
avatar
ascent (Луксор)
У тебя совсем отсутствуют моральные принципы?
Відповісти
26
10
Golfik25 (Киев)
а как нужно относится к человеку, который желчью постоянно рыгает? сам себя этим и съел. Вряд-ли ты Гитлера и Сталина оплакиваешь.
 
11
27
ts0y (Чернигов)
Ну у Морозова они же отсуствывали, с чего бы по отношению к нему им присуствывать?
 
8
15
avatar
ascent (Луксор)
Тебе без толку что-либо отвечать - всё равно не поймешь...
 
20
10
TIRAN (Донецк (Украина!))
отсуствывали... присуствывать... (с) диагноз!
 
8
7
A.l.e.x. (Київ)
Смішно чути це від безпринципової наволочі, яка сама ж учора поливала брудом Степана Андрійовича))
 
8
5
TIRAN (Донецк (Украина!))
ты - чмо! и это ещё раз подтвердил!
Відповісти
7
11
TIRAN (Донецк (Украина!))
ущербное, где ты было, когда здесь было опубликовано: Умер первый чемпион СССР в составе киевского Динамо Анатолий СучковОбщие новости 11 октября 2021, понедельник. 15:09
Відповісти
6
6
дЫркофан
чем лучше дырявые ..... и их тупые фанаты вроде тебя?ущербный прикрой хлебало
Відповісти
6
11
Acsakal (Kharkov)
Так, він топив за Шахтар, переважно не надто обєктивно. Але це не привід, щоби радіти його смерті. Ти топиш за Динамо ще менш обєктивно, бо Морозова обмежував хоча б офіційний статус експерта, а тебе не обмежує взагалі нічого. То що тепер бажати смерті тобі і подібнім на тебе неадекватам лише через те, що ви плюєте на обєктивність та моральні норми?
Відповісти
15
2
avatar
Сommandor_Death_Star (dn.ua)
Что ещё чмо напишет?
Відповісти
0
3
wist15 (Киев)
ты идиот.В десятой степени.
Відповісти
1
2
download1 (huyersk)
Земля пухом, шкода, буде не вистачати його на ефірах .
Відповісти