Гармаш – про замовлення Зеленського на День народження дружини: Захотілося послухати жарти


Міг виступати хоч цілу ніч

Гармаш – про замовлення Зеленського на День народження дружини: Захотілося послухати жарти


Гравець київського “Динамо” Денис Гармаш пригадав, як запросив на День народження дружини теперішнього президента України Володимира Зеленського:

– Мало хто із футболістів може на День народження дружини запросити ведучим вечора – майбутнього президента України.

– Згадали, так? Була справа, захотілося послухати жарти.

– Дорого обійшовся?

– Добре так.

– Але відпрацював усе до останньої копійки?

– Так, ми не довго тоді, до 12 посиділи, бо в нас режим був. Навіть сам президент здивувався: “Ого, перший раз у мене таке, що з 8 до 12 і все. Та я цілу ніч готовий був”.

– А гумор у нього футбольний був?

– Про нас, про сім'ю. Було й про футбол. Нормально було, посміялися.

– Ви якось підтримували зв'язок із Зеленським?

– Ми не спілкувалися. Більше з Юзиком, Кошовим. А так зараз ні, звичайно.

– Може, після завершення кар'єри станеш міністром спорту?

– Депутатом? Ну не знаю, подивимося”, - сказав Гармаш.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
BurBuzz
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
velbag (Полтава)
ЗЕлупу на гілляку!
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 45
velbag (Полтава)
ЗЕлупу на гілляку!
Відповісти
1
0
ElvisSuperStar007 (Хуст)
ботов понабежало
Відповісти
0
3
Консул (Новоград-Волинський)
До сьогодні бридко, що Це обрали Президентом Украіни.
Відповісти
8
0
A.l.e.x. (Київ)
Раніше він запрошував до себе смішного клоуна виступати на ДР, а тепер цей наркоман став преЗЕдентом... Це ганьба.
Відповісти
7
0
UA-Футбол-PRО (Ужгород)
Пуйло за допомогою підлеглих Мертверчука запустив качку для дискредитування президента УКРАЇНА, а голубі боти підмахують. Фу, мля
Відповісти
7
10
avatar
Pacifist (Chiang Mai)
Господи, як іще можна дискредитувати *цього* президента? Та навіть якщо хтось зараз опублікує відео, де він, бридко плямкаючи, обслуговує Коломойського ротом, що це вже змінить? Для таких, як ви, він все одно буде прекрасний президент Зеленський, а для тих, хто здатний думати, досить реальних речей, які вже сталися — грошей, отриманих з пограбованого Привата і виведених в офшори, економіки, відданої спонсорам-олігархам, обезголовленої армії, зрадженої країни і зруйнованої міжнародної позиції. Ну і для когось, може, ще й обдурених виборців, але ось вони, як на мене, таки заслужили.
Відповісти
8
1
UA-Футбол-PRО (Ужгород)
Гарна методичка. Скільки зараз платять за пост?)
 
1
10
avatar
Pacifist (Chiang Mai)
Ну от не ботам з шаблонними відповідями мені дорікати методичкою. Я розумію, що для людей з такими інтелектуальними здібностями скільки платять і гроші взагалі — питання, напевне, дуже болюче, але, на щастя, я ще якось можу не продаватися за копійки, як от ви.
 
10
0
avatar
Pacifist (Chiang Mai)
Що цікаво, до речі — коли попередній президент таки пробував щось зробити для цієї країни, то його дискредитували єдиним фронтом всі, і підлеглі Медведчука, і спецслужби Путіна, і такі любителі Зеленського, як от ви. І дуже успішно ви все зробили, бо нікого так наш мудрий народ не ненавидить, як Порошенка. Люди, яких він обмежував в розкраданні України, заставили маси повірити, що розкрадав саме він. А тепер ви на піну сходите, бо хтось згадав, що ваш огидний чмoшник колись обслуговував вечірки за гроші. Смішно. Хай би краще й продовжував, їй богу...
Відповісти
7
1
UA-Футбол-PRО (Ужгород)
Україну розкрадали до Порошенка, під час Порошенка і розкрадають після, але тобі за правду не платять, вірно?) Твоя задача створити напруження в суспільстві і який у нас поганий лідер. Інша справа ви. І лідер чудовий, і економіка тільки росте, і найкраща вакцина. Тільки щось вашою вакциною ніхто колотись не хоче
 
0
9
avatar
Pacifist (Chiang Mai)
Ви — це хто, росіяни, якщо про вакцину? Дyрник, з мене такий росіянин, як з тебе розумна людина. І напруження в суспільстві створюють саме такі, як ти. І так, вибач, але у вас поганий лідер. Господи, як ти його назвав? Лідер? Ось це нещастя? Ну, який ти, такий в тебе і лідер.
 
8
0
avatar
rubizhansky (Восточная Слобожанщи)
100%
 
3
0
avatar
rubizhansky (Восточная Слобожанщи)
Тут и без пуйла видно шо оно, как валенок.
Відповісти
3
0
Zapp Brannigan (Київ)
Зе такий же совковий малорос, як і мертвечук! Як ти, українськомовний житель Західної України, можеш підтримувати людину, яка навіть не є українцем за національністю?
Відповісти
2
0
Primeval (Одесса)
Что за тупые вопросы?
Відповісти
1
0
Запорізьке Торпедо (zp)
говорят, для сауны у нарика был отдельный тариф
Відповісти
6
1
avatar
таврия19752009 (симферополь)
Зеленский и щас продается Соросу
Відповісти
3
10
avatar
Pacifist (Chiang Mai)
Дурной вкус Гармаша — личное дело Гармаша. А вот то, что сделали 73% украинцев, готовые поверить любым самым абсурдным обещаниям сладкой жизни и выбравшие нарисованную в телевизоре вульгарную марионетку, — увы, национальная трагедия. Ужасно жалко, такой был шанс у страны, многие жизни за это отдали...
Відповісти
17
3
rivnenskyi (Рівне)
100% Варто лиш уточнити - не 73% українців, а 73% з тих, хто прийшов на вибори. Це 13 541 528 голосів.
Відповісти
9
2
avatar
okolegko (Київ)
Тобто 44% виборців
 
1
2
СашаXM (Хмельницкий)
а что не так? если б не корона было бы еще лучше, а так хоть дороги по всей стране сделаны и ИТ прогресс на лицо .. а при По только и жили завтраками... и Томосом ..
Відповісти
1
0
Caballero (DC)
"міністром спорту?– Депутатом?" - яке воно ТУПЕ.
Відповісти
12
2
avatar
Michael-K (Івано-Франківськ)
Зеленський: "Ого, перший раз у мене таке, що з 8 до 12 і все. Та я цілу ніч готовий був”...Цікаво на що?
Відповісти
7
1
Віктор Бокасса (Betwmount)
Блазень назавжди залишиться блазнем.
Відповісти
13
2
Romb_DK (Київ)
А цікаво кого дорожче було "замовити" - Зеленського чи його жінку?
Відповісти
13
6
prostors (Вольногорск)
Или Палкина.
Відповісти
3
3
Romb_DK (Київ)
Палкін тількі Ахметова цікавить. В Гармаша є кращі варіанти
 
0
1
simply_the_best (Львов)
Твою маму "замовити" було значно дешевше. Навіть не за гроші...
Відповісти
2
11
Caballero (DC)
Обожнюєш жи...а, скотино?
 
5
3
Romb_DK (Київ)
не всі продажні. Але тобі - синку курви такого не зрозуміти
 
3
3
krakow (Херсон)
Оскорблять женщин,это да. Гнилая же ты, быдлятина. И те кто тебя поддержал,такие же.
Відповісти
5
4
Romb_DK (Київ)
Де ти тут знайшов "оскорблять женщин" хвора на голову бидлятина?
 
3
1
simply_the_best (Львов)
Romb, так скільки коштує замовити твою жінку? Це ж не образливо, правда?
 
0
1
Olegyurchak (Хмельницький )
Не путай шутки с собственной невоспитанностью.
Відповісти
1
4
Romb_DK (Київ)
уточню - Зеленский шутил и намного похуже. Или ПРЫЗИДЕНТу можно так шутить а про него это табу?
 
3
1
avatar
palmotron (Бровари)
Цікаво, скільки зараз коштує бубочку замовити?)
Відповісти
12
7
Alex-696 (Немирів)
Якось неоднозначно звучить: "замовити")))
Відповісти
10
1
rivnenskyi (Рівне)
Готовий скинутися.
 
3
1
Запорізьке Торпедо (zp)
я в деле
 
2
1
football_soccer (Украина)
Відповісти
1
0
Olegyurchak (Хмельницький )
Там и без Гармаша психованных депутатов хватает.
Відповісти
13
2
avatar
Kolibri (Киев. Новая Англия.)
Следующий президент - Гармаш!
Відповісти
4
8
Acsakal (Kharkiv)
Зек був, клоун був. Спортсменів ще не було. Гадаєте, зможе обійти Кличка?
Відповісти