"Зроблю все, щоб авторитаризму та цензури в Україні не було" - Ахметов відповів Зеленському


Зеленський заявив про можливу участь Ахметова у державному перевороті

"Зроблю все, щоб авторитаризму та цензури в Україні не було" - Ахметов відповів Зеленському

ФК "Шахтер"


Президент "Шахтаря" Рінат Ахметов відповів на слова Президента України Володимира Зеленського, який заявив про його можливу участь у державному перевороті.

"Інформація, оприлюднена Володимиром Зеленським про нібито втягування мене в якийсь держпереворот, є суцільною брехнею. Мене обурює поширення цієї брехні незалежно від того, якими мотивами керується президент.

Моя позиція була і буде однозначною – незалежна демократична та цілісна Україна з Кримом та моїм рідним Донбасом. Мої дії це підтверджують.

Як громадянин України, найбільший інвестор, платник податків і роботодавець країни, і надалі захищатиму вільну Україну, вільну економіку, демократію та свободу слова. І зроблю все від себе залежне, щоб авторитаризму та цензури в Україні не було", – сказав Ахметов.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
WuTang (Київ)
Скільки ахмєтолізів повилазило
Відповісти
1
1
Повернутись до новин
Коментарі 46
avatar
WuTang (Київ)
Скільки ахмєтолізів повилазило
Відповісти
1
1
MaximSK (Киев)
Если он посмел пойти на госпереворот Украины в такой трудный момент, когда мы на грани войны с Россией, это госизмена. Ему надо доказать свою невиновность, либо сесть в тюрьму с конфискацией имущества.
Відповісти
2
3
avatar
Tolyn77 (Донецк )
Не сунетесь на Донбасс, кому вы всра ли сь!
Відповісти
0
4
MaximSK (Киев)
Ты сепаратист?
 
4
1
donkrot (Донецк)
Есть такое понятие как презумпция невиновности. И доказывать свою невиновность никто не должен, должны доказать твою виновность. Так что учи матчасть, а потом пиши. А то на дурочка похож.
Відповісти
4
1
avatar
WuTang (Київ)
Для вас - ахмєтов завжди буде святий Так само, як і для більшості рассіян пуйло.
 
1
1
Acsakal (Kharkiv)
Та який там держпереворот? "Держпереворот" у хворій уявій позелененського - це хода патріотів України 1 грудня на честь річниці розгону студентів на Майдані та проти реальної, а не вигаданої державної зради дєрмаком, демченком та іншими агентами кремля з найближчого оточення янелоха. Якщо вже ти такий патріот України, то маєш сам прийняти участь в цьому "держперевороті". І "в такий важкий момент, коли ми на грані війни з парашею" (війна йде вже восьмий рік, якщо ти цього ще не помітив) верховний головнокомандувач не катається на гвинтокрилах ДСНС через всю країну на дачу в Карпати, щоби 4 дні відмічати день народження свого фаворита.
Відповісти
3
1
Запорізьке Торпедо (zp)
при Порохе один тихо сидел, второй в 95 квохтале ногами дрыгал, а теперь оба разворовывают страну и выясняют кто из них больший патриот. дожили блд
Відповісти
6
1
oda1979 (Запорожье)
Было бы интересно посмотреть на Украину без Ахметова..походу, в стране появилсясвой Ходорковский..
Відповісти
0
0
Бокерон (Івано-Фр/Malaga)
Зєля,та не очкуй ти так.Визивай Ахмета на Олімпійський,там і поговорите...
Відповісти
8
1
Alex-696 (Немирів)
На стадіон - стрьомно. Ахатя Брагін вже був на стадіоні...А зє сцикло ще те)))
Відповісти
6
1
ТолькоДНЕПР (Днепр)
И видок такой невинный- невинный)) самим не смешно? А уа-футбол?
Відповісти
4
4
avatar
HavanaClub (Днепр)
святая невинность... дайте ему сахарный петушок пососать...
Відповісти
5
4
MaximSK (Киев)
Ему стоит теперь на коленях просить прощение у Зеленского, если он пошел на сговор с Россией ради госпереворота, ему надо сесть в тюрьму
Відповісти
2
3
aleks68
скорее зеленскому придётся у него отсоссать.и тюрьма для зеленского стала намного ближе.
Відповісти
8
4
oda1979 (Запорожье)
А вот не факт.
 
1
2
ТолькоДНЕПР (Днепр)
А зачем портал уа-футбол выдаёт это интервью??? Или это тоже трк Украина? Или футбол 4??? Зачем портал участвует в политике, ещё и на стороне олигарха???
Відповісти
3
4
Dimoncho (Kharkiv)
Посадить бы тебя, дружок
Відповісти
3
4
aleks68
попробуй
Відповісти
2
4
oda1979 (Запорожье)
Ринат Леонидович, пепелогинтесь
 
2
2
Olegyurchak (Хмельницький )
Они друг друга стоят...
Відповісти
13
0
krakow (Херсон)
"Как почетный святой,почетный великомученик,почетный папа римский нашего королевства...".
Відповісти
9
1
Лекарь (село Дарница)
Это называется ипала жаба гадюку.
Відповісти
11
0
янковский ян (Запорожье)
Ух ты закусились. Дальше будет интересно. Продолжение будет однозначно
Відповісти
6
0
fanat_football (Херсон)
Наш президент - это вообще одна сплошная ложь.
Відповісти
12
5
ТолькоДНЕПР (Днепр)
Ты про ахметку?
Відповісти
1
5
Alex-696 (Немирів)
І цей теж.
 
2
2
aleks68
скрее про клоуна
 
7
1
fanat_football (Херсон)
Это только додуматься и заявить, что какие-то три бывших генерала, которые с 2014 года сидят в Крыму, готовят переворот. Приплести сюда Ахметова. Каким нужно быть стукнутым на голову!
Відповісти
3
1
KadimXa (Харьков)
Юа футбол вы там обкуренные что-ли? Как эта новость относится к футболу?
Відповісти
9
5
Бокерон (Івано-Фр/Malaga)
Ахмет президент фут.команди.Судимість Бензема теж до футболу ніякого відношення не мала,але писали...
Відповісти
4
0
Chuzman
А разве Бензема подозревали в госперевороте?
 
0
2
Acsakal (Kharkiv)
Швидше презедента однієї країни підозрюють в постійній брехні.
 
2
1
oda1979 (Запорожье)
Пипец шахтеру
Відповісти
4
7
Тренерую (Столица)
Пипец нам, тариф на электроэнергию снова возрастёт (
Відповісти
9
3
avatar
WuTаng (Київ)
Ну так ти же терпіла і заплатиш, можеш лише скиглити в інтернетику. Сцикло)
 
2
9
ТолькоДНЕПР (Днепр)
Сцыкло по-ходу ВуТанг)))
 
2
1
ТолькоДНЕПР (Днепр)
Шо делать? Целовать ахметку?
 
3
1
ДВ (Одесса)
Почему в частных руках ?
 
1
0
Acsakal (Kharkiv)
Ахмєтов володіє енергогенеруючими підприємствами, але ціни на різні види енергії встановлює НКРЕКП, а контролює їх антимонопольний комітет. Обидві структури підпорядковуються уряду та президенту. Тож якщо вас лякають тарифи, то жалітися ви маєте не на продавців (які завжди прагнуть продати дорожче), а на владу, яка ці тарифи встановлює.
 
5
1
oda1979 (Запорожье)
Аксакал, не гони. Ахметов играется электрогенерацией как хочет. Отсюда и минимальные запасы угля каждый год и прекрашение поставок из Белоруссии и России. Тут Зелю наи ..ли люди Ахметова.
 
2
3
Acsakal (Kharkiv)
А ти, як я розумію, - ода зеленій плісняві? То ти же тут і гониш! Якщо з електрогенерацією грається виключно Ахмєтов, то чому запаси вугілля цього року на початок опалювального періоду становили 20% від звичайної норми на ДЕРЖАВНИХ шахтах та ДЕРЖАВНИХ складах? І чому на ДЕРЖАВНІ підземні сховища газу було закачано лише 50% від звичайного зимового запасу? І перед тим, як далі гнати пургу, назови на якому тендері НКРЕКП та АМКУ, що встановлюють та контролюють ціни на енергоносії, були продані Ахмєтову. Відмазка "доброго зелю на!бали злі люди Ахмєтова" не проконає, бо так на!бати можуть тільки безнадійного ло#а, а безнадійний ло# на чолі воюючої держави - це смертельна небезпека для всієї країни.
 
3
0
oda1979 (Запорожье)
Аксакал, ты гонишь ещё раз. Государственные это соо лично Зеленского что ли?? На этих предприятиях наверное работает куча людей. И сам подумай, чьи эти люди. Ситуация один в один с Укрзализницкй, которая государственная, но тарифы на перевозку руды у компаний Ахметова ниже чем у в ее остальных:)) Аксакал, ты наивный вьюноша.
 
0
0
avatar
WuTang (Київ)
Сцикло - це те мурло та гнида, яка своїм робочим ротом добилася того, що їй, шмарі пустоголовій, дали доступ до чужих акаунтів
 
0
0
aleks68
не надорвись чмо
Відповісти
2
2
oldfan (Kyiv)
Думаю, піпець пісюаністу є більш ймовірним, і набагато вірогідності ))
Відповісти