Адміни Youtube-каналу Великий футбол видаляють негативні коментарі про Ріната Ахметова


Свобода слова, кажете?

Адміни Youtube-каналу Великий футбол видаляють негативні коментарі про Ріната Ахметова


Сьогодні у програмі "Великий футбол" вийшло ексклюзивне інтерв'ю з президентом "Шахтаря" Рінатом Ахметовим. Нагадаємо, що зараз програму показують не лише на каналі "Футбол 1", а й у відкритому доступі на однойменному Youtube-каналі з відкритим чатом. Саме цей чат привернув сьогодні більше уваги, ніж саме інтерв'ю.

Протягом усієї програми адміни Youtube-каналу регулярно видаляли негативні коментарі про Ріната Леонідовича. Потрібно визнати, що багато з них дійсно були різкими і гострими. Але політика медіа-холдингу викликає питання.

Ось кілька прикладів.

Користувач Джек Рамірез засмутився, що весь випуск присвячений одній людині. Мабуть, цей комент особливо образив власників каналу, тому що його коментар вони підчистили.

Адміни Youtube-каналу Великий футбол видаляють негативні коментарі про Ріната Ахметова - изображение 1 Адміни Youtube-каналу Великий футбол видаляють негативні коментарі про Ріната Ахметова - изображение 2

Той же скрін, але два інші коментарі. Як бачимо, їх також вважали марними.

Адміни Youtube-каналу Великий футбол видаляють негативні коментарі про Ріната Ахметова - изображение 3

Дімон вважає, що Ахметов – це ворог України. У медіа-групі з ним, мабуть, не згодні.

Адміни Youtube-каналу Великий футбол видаляють негативні коментарі про Ріната Ахметова - изображение 4 Адміни Youtube-каналу Великий футбол видаляють негативні коментарі про Ріната Ахметова - изображение 5

Це лише мала частина, яка була зафіксована вже після закінчення інтерв'ю, але все розпочалося ще під час ефіру програми. Але багато користувачів скаржилися в чаті, що коментарі чистили кожні 10-15 секунд.

Адміни Youtube-каналу Великий футбол видаляють негативні коментарі про Ріната Ахметова - изображение 6 Адміни Youtube-каналу Великий футбол видаляють негативні коментарі про Ріната Ахметова - изображение 7

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
белорус (Киев)
Вот уроды, а на ахметовских ток шоу трк Украина подлиз Савика Шустера волают, что идёт агрессия на свободу слова. Двойные стандарты какие-то, значит Зелю можно дерьмом обливать, а когда об их хозяине в чатах правду пишут, так тут же это удаляют. Привык, понимаете ли, их хозяин надурняк государством пользоваться, договаривался при всех президентах, а при ЗЕ не прокатило.
Відповісти
1
2
Повернутись до новин
Коментарі 46
белорус (Киев)
Вот уроды, а на ахметовских ток шоу трк Украина подлиз Савика Шустера волают, что идёт агрессия на свободу слова. Двойные стандарты какие-то, значит Зелю можно дерьмом обливать, а когда об их хозяине в чатах правду пишут, так тут же это удаляют. Привык, понимаете ли, их хозяин надурняк государством пользоваться, договаривался при всех президентах, а при ЗЕ не прокатило.
Відповісти
1
2
avatar
Виктор 2209 (Мехико)
И так везде,все должно быть в интересах таких воров и убийц.....Власть,деньги ,медиа ....Остальное лирика
Відповісти
0
0
avatar
Кююмалайнен (Київ)
Вот гады! Ограничили свободу слова...
Відповісти
0
0
sokolovskiy-golitsyn (Utrecht)
Все правильно зробили. Особисто я не вірю в те, що коментарі, котрі були видалені, містили в собі щось дійсно змістовне
Відповісти
1
5
avatar
Drovko (Lviv)
А ти їх читав? Судячи з твого коментаря, ні, тоді звідки ти знаєш змістовні вони чи ні?
Відповісти
0
0
Golfik25 (Киев)
Тоже мне новость, везде неугодные комменты удаляют. Пора уже было привыкнуть.
Відповісти
3
1
ещё не специалист (Кривой Рог)
на этом сайте редко удаляют комменты с матами, оскорблениями т.п. почему?
Відповісти
2
1
Golfik25 (Киев)
Модераторов нет, раньше чистили активно.
 
2
0
мы за динамо (киев)
зараз стоять фільтри. теж досить стрьомна штука. але в основному свобода слова і повна свобода дурості для кротофермівського бомжатника ну й ще тут є.
 
1
1
oda1979 (Запорожье)
Хочу подать предложение, что бы узаконили футбольный сбор на команду Шахтер! Каждый украинец будет с радостью отдать часть своих денег на развитие этого прекрасного клуба!!! Победа в чемпионате не за горами!! Прогу поддержать. Искренне ваши хантер и лоадер.
Відповісти
4
0
Hanter44 (Baburka)
Ну вот не надо ничего лишнего говорить .Человек сам подтверждает свою сущность.Он ,вроде из народа ,но.....Дальше идет старый текст.
Відповісти
1
5
timofey (донецк/украина)
поплакался?полегчало?смени пластинку и не ной
Відповісти
1
3
Hanter44 (Baburka)
Удаляют,говорите? И это кого то удивляет?А больше нигде не удаляют негативные комментарии?Удаляют,удаляют ...и не только комментарии,но и не угодных комментаторов.
Відповісти
1
6
Одіссей (Донецьк)
Тю невидаль какая ...я выразился в ФБ на странице ua-football так на меня пожаловались, а акк забанили на 7 дней! Норма жизни ... у кого ружье тот и прав)
Відповісти
1
3
Pianist (Киев)
У нас не Украина. Это страна СКМ. У нас вся страна стоит на коленях ради забав этого человека…..
Відповісти
5
1
perogiv52 (.)
Главное борьба с алегархами началась , теперь Киев стоять на коленях не будет , только чтоб Украина в дельме не стояла, а то у нас только Ахметов крайний.
Відповісти
2
4
timofey (донецк/украина)
и ты веришь в "борьбу с олигархами".зеленский такая же шестёрка только от КАЛОмойского
 
4
2
timofey (донецк/украина)
не хватает ....бокассы с комментарием.этот .....любит лить помои на шахтёр
Відповісти
1
6
avatar
WuTang (Київ)
Самі себе в таку помийну яму занурили, що ніякі "бокассы" нічого не змінять Але у вас розуму вистачає винних шукати десь на форумах, замість того почати з себе.
Відповісти
4
2
timofey (донецк/украина)
начни лучше с себя убогое дырявое ЧМО.у вас рыло в пуху не меньше.не корчите из себя святош
 
1
5
avatar
WuTang (Київ)
timofey: на своє тупе рило подивись, лайно диряве
 
0
0
Hanter44 (Baburka)
Бокассы нет.Зато есть MuTant
Відповісти
1
4
timofey (донецк/украина)
такое же е.....е чучело как и ......бокасса.есть ещё один only dk-тоже ....на голову.этим .....главное облить помоями шахтёр и вылизать .....динамо и суркису.из-за таких .....юа футбол превратился в помойку
 
1
4
avatar
WuTang (Київ)
Всєм ахмєтолізам посвящаєтся!
Відповісти
8
1
timofey (донецк/украина)
всем дырявым тоже
Відповісти
1
6
avatar
WuTang (Київ)
Вам дирявим ахмєтолізам краще не стане
 
6
1
timofey (донецк/украина)
утонните в дерьме дырявые долб...ы.лижите суркису.
 
0
4
avatar
WuTang (Київ)
Мені (на відміну від вас, тупої вати) суркіс взагалі по-барабану. Я вболіваю за команду Динамо Київ. Вам ахмєтолізам цього НІКОЛИ (від слова ніколи) не збагнути.
 
0
0
avatar
Drovko (Lviv)
Правда очі коле
Відповісти
8
1
dimonxman again (London)
И все это на фоне того, что ютуб начал скрывать количество дизлайков. Рыжий все купил?
Відповісти
5
1
Acsakal (Kharkiv)
Скільки памятаю, Ютьюб ніколи кількість дізлайків не показував.
Відповісти
0
12
dimonxman again (London)
Значит проблемы с памятью :). Они перестали дизы показывать 10 ноября 2021 (менее месяца назад)
 
8
0
FC Energy (Новая Каховка)
Мда.. и что у нас с 14-го изменилось? Как рулили страной царьки-олигархи, с карманными СМИ, так и рулят.
Відповісти
8
5
Olegyurchak (Хмельницький )
А ты, наивный, думал что у нас от президента что-то зависит?
Відповісти
2
2
Alex (Kiev) (Kyiv)
змінилось те, що зрадники прийшли у владу.
Відповісти
0
0
Zapp Brannigan (Київ)
Тю, теж мені новина! На 1+1 очевидно так про Бєню чистять, а на ICTV про Пінчука...
Відповісти
8
1
avatar
Red_Cat (Салоники)
банановая республика
Відповісти
5
9
Acsakal (Kharkiv)
Греція?
Відповісти
6
1
avatar
Red_Cat (Салоники)
на данном этапе - тоже в какой-то мере, но зато Греция в ЕС. и по крайней мере, доить главных спонсоров ЕС у греков получается весьма успешно, причем уже продолжительное время. но в данном случае речь не о Греции, а об Украине, которая особенно последние пару лет представляет собой для всего цивилизованного мира громкое наглядное пособие на тему "как не должно выглядеть нормальное государство". поэтому "банановая республика" - это еще мягко сказано.
 
0
0
Impressed (Украина)
Цікаво, це для того, щоб рудий не образився, читаючи коменти?
Відповісти
9
3
Olegyurchak (Хмельницький )
Ще б з України видалили того ахмєтова, було би на краще.
Відповісти
13
4
Acsakal (Kharkiv)
Він і так давно мешкає в Лондоні. А Фірташ - в Австрії. Нащо їм жити в Україні? Виключно, щоб заробляти. Але проблема не у фізичній присутності, а в тому, що передвиборче гасло зеленої пошесті ("Закон - один для всіх") ні хріна не виконується і по відношенню до олігархів, і по відношенню до самої зеленої влади, яка теж собі, коханій, дозволяє все!
Відповісти
8
3
avatar
Drovko (Lviv)
Можна подумати при інших президентах він виконувався.
 
4
1
FC Energy (Новая Каховка)
Слушай, "проповедник", хватит засирать сайт своей бредятиной.
 
1
7
timofey (донецк/украина)
не надорвись
Відповісти