Притула: Питав у Зозулі хто дає в Дніпрі гроші на армію. Він казав: “Лаштувка. А наші тільки гімн гарно співають”


І це в той період, коли вони всі пристойно заробляли

Притула: Питав у Зозулі хто дає в Дніпрі гроші на армію. Він казав: “Лаштувка. А наші тільки гімн гарно співають”


Шоумен Сергій Притула відповів на питання, хто з українських спортсменів виділяв, або виділяє гроші на допомогу українській армії у війні проти російських загарбників:

“Я колись схоже запитання поставив Роману Зозулі, бо, коли я займався гумором, у нас була така усна домовленість, що з концертів, які ми давали у Дніпрі, ми одразу залишали 20 відсотків гонорару у Дніпрі. Ми віддавали їх хлопцям, які працювали у фонді Зозулі, і я знав, що він постійно ходить і просить гроші на армію. Спитав, хто з футболістів дає. А він каже: "Ніхто", Лаштувка давав, до речі. Але я запитав, хто з наших. "Ніхто, але вони гімн гарно співають". Там у кожного були свої відмовки, причини.

Причому це були ще ті часи, коли українські футболісти заробляли дофіга бабла. Маючи мільйон доларів на рік, коли в тебе просять, накинь "троячку" на машину швидкої - це не бабки. А купувати і розбивати дорогі автомобілі, гусарити на закордонних віллах, купувати дорогі прикраси... Але не знайти кілька тисяч доларів... Щоб твоє сумління було чисте. Слава Богу, їх час від часу брали за шкірки, що вони приходили до лікарень до наших військових. За це я знімаю шапку перед кожним футболістом та спортовцем.

А так, зі світу спорту – це Стаховський. Стаховський - це Людина”, - відповів Притула.

Відзначимо, що Зозуля грав у “Дніпрі” у 2011-2016 рр., власне під час усього його періоду у складі дніпрян перебував і Лаштувка (2009-2016 рр.).

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Пряма червона
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Memorandum (Харьков)
Беседин у Суркиса официально получает 270 евро в месяц, реально через кипрский офшор Сурок платит 75 000 евро в месяц. Это дерьмо всплыло, как Беседин получил серьёзную травму на ЧЕ. УЕФА запросило зарплату, чтобы выплатить солидную страховку. Сурок, естессно от страховки отказался, чтобы в УЕФА не смеялись...А вы говорите пожертвование, военный сбор...та Беседину самому надо пожертвовать! Ось така х малята! СУГС
Відповісти
5
2
Повернутись до новин
Коментарі 24
Memorandum (Харьков)
Беседин у Суркиса официально получает 270 евро в месяц, реально через кипрский офшор Сурок платит 75 000 евро в месяц. Это дерьмо всплыло, как Беседин получил серьёзную травму на ЧЕ. УЕФА запросило зарплату, чтобы выплатить солидную страховку. Сурок, естессно от страховки отказался, чтобы в УЕФА не смеялись...А вы говорите пожертвование, военный сбор...та Беседину самому надо пожертвовать! Ось така х малята! СУГС
Відповісти
5
2
Memorandum (Харьков)
Абсолютно, абсолютно не удивляет! Если бы армия была бы стране нужна, на неё выделяли бы деньги! А наше ворьё надеялось Будапештским меморандумом от снарядов прикрыться! Футболистам за их убогую игру олигархи платят незаслуженные деньги, которые по скудоумию прожигаются на хотелки, тачки и пр. Мы чемпионы мира по пению гимна на поле!
Відповісти
4
2
Запорізьке Торпедо (zp)
во время недавних событий поменял мнение о Притуле в худшую сторону, но тут он 100проц прав. С лямом - да даже с полляма - баксов в кармане украинскому игроку не дать хотя бы косарь на армию - это дно. С другой стороны, кто тогда в Днепре играл - ну Петухов, ну "патриот" Конопа, Ротань. Так что Зозик - это явление, доказывающее что наши футболеры не до конца безнадежны
Відповісти
4
0
Il Gatto
Не дивно, в наших футболістів завжди «хата з краю». Цікаво, скільки, наприклад, Циганков підтримав людей от там? Ще забавно, як вони кажуть, що «багато не афішують, шо помагають», ага так всі і купились))
Відповісти
7
0
Ivanamoff (Киев)
Это все личное. И те, кто дает деньги, и те, кто трынькет на развлечения...У каждого свои приоритеты в жизни. И народ должен делать свои выводы выбирая на выборах!Один во время Иловайска офшоры открывает копеечные... Другой концерты перед оккупантами устраивает. Украинцы, выбирайте настоящих украинцев!
Відповісти
4
4
avatar
Spokoyno (Київ)
Як завжди... "Я маленька людина... Від мене нічого не залежить!" Тобто тварь-безмовна А потім дивуються, чому з ними влада веде, як зі скотиняками! Почитайте "Інтернат" Жадана може зрозумієте до чого призводить гасло "Я людина маленька" нехай інші розбираються!
Відповісти
4
1
Caballero (DC)
"Я маленька людина" це брехня. "Я кцап" чи "Я боюсь кцапів" це правда.
Відповісти
2
1
avatar
Kolibri (Киев. Новая Англия.)
При продаже недвижимости, есть военный сбор, а почему нет такого с зарплат у наших высших чинов???
Відповісти
4
3
Acsakal (Kharkiv)
А з хабарів скільки можна для армії назбирати?!
Відповісти
5
0
Zapp Brannigan (Київ)
Його взагалі-то платять із УСІХ офіційних зарплат... Ти з-за порєбріка пишеш, чи що??
Відповісти
3
0
avatar
zloyded (Киев)
Притула? А це хто? Щось багато його останнім часом! Під прикриттям спорту і під патріотичними гаслами політичну кар'єру собі вибудовує
Відповісти
10
19
Acsakal (Kharkiv)
А проти його слів щось можеш заперечити, чи лише тільки обтявкати здатний?
Відповісти
16
6
kapkan (Луганск)
Это сейчас модно!!! Все прикрываются патриотизмом!!! А people хавает!
Відповісти
3
8
Запорізьке Торпедо (zp)
тож пральна
Відповісти
1
1
kapkan (Луганск)
А где логика??? Почему страна, которая платит миллионные зарплаты сама не может выделять на армию?
Відповісти
6
13
Acsakal (Kharkiv)
Тому, що при владі зараз агенти кремля, яких українці не обирали, але які були призначені на ключові посади янелохом, і тепер вони штучно організують недофінансування української армії, створюючи заборгованості із зарплат, не закуповуючи пальне, не виконуючи державне оборонне замовлення і руйнуючи Укроборонпром.
Відповісти
13
4
kapkan (Луганск)
Ты пойми одно:не может кремль быть всегда виноват, там сейчас, по-моему, москва не в авторитете уже лет 7!!!
 
1
9
Caballero (DC)
Кцапе, мова тут не про податки державі. Мова тут про мораль чоловіків призовного віку з надвисоким доходом. Кцапу мораль недоступна.
Відповісти
6
1
Саня Лиман (Днепр)
У дармоедов в ВР урезать зарплату, льготы и привелегии. И перераспределить всё в армию, медицину, полицию, образования. Это было бы достойно, а ходить попрошайничать в фонды детей подземелья позорно.
Відповісти
8
2
Acsakal (Kharkiv)
Депутати з монобільшості мали би віддавати на армію вміст тих конвертів, якими олігархи купують їхню лояльність.
Відповісти
6
0
KadimXa (Харьков)
Почему только монобольшинства? Что депутаты с других партий не любят деньги?
 
2
0
Acsakal (Kharkiv)
А тому, що тільки депутатам з монобільшості так нахабно і майже відкрито роздавали гроші в конвертах, поки їхній колишній "соратник" Поляков не написав заяву в ДБР з приводу підкупу депутатів, за що йому і організували "серцевий напад" навпіл з "отруєнням". ...А результат цього підкупу ми бачимо очима: якщо в перший рік депутатства у фракції ще були якісь дискусії та розбіжності поглядів, то зараз всі голосують, як ті комуняки - покірно та безропотно, бо вони не лише хочуть ще більше грошей в конвертах, а й через те, що на них всіх тепер є компромат, від якого їм не відмитися.
 
3
0
Olegyurchak (Хмельницький )
Кто даёт деньги на армию? У каждого были свои отговорки...
Відповісти
0
0
Nyva_vn_ua (Vinnytsia)
В тому той проблема...сов'єтосапіанси...треба відчувати себе українцем, чого, нажаль, немає...
Відповісти