"Коли запитують, за що спортсмени одержують такі гроші" - Шовковський показав свої травми


Наслідки травм досі переслідують кіпера

"Коли запитують, за що спортсмени одержують такі гроші" - Шовковський показав свої травми

uaf.ua


Екс-воротар "Динамо" та збірної України Олександр Шовковський розповів і показав про наслідки своєї ігрової кар'єри, заявивши, що досі заліковує травми.

"Коли мене запитують, за що професійні спортсмени отримують такі гроші, я, як правило, не продовжую розмову, хоча хочеться відповісти: я розумію, що вам нічим, але все ж таки ви спробуєте зрозуміти!..

За свою професійну кар'єру, яка тривала 24 роки, понад чотири роки я відновлювався після різних травм та пошкоджень. Вони наздоганяють мене після кар'єри.

Р.S. Знято власноруч. Жоден медичний працівник не постраждав", - написав Шовковський і додав відео.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Savage0059 (Kyiv)
Спасибо, Лажо, за Словению, Баварию, и вечные ляпы в решающих матчах...Относительно травм, почему не добавил, что на каждого из вас работает куча персональных врачей!И что ты конкретно выиграл?! ЧУ, КУ, СУ?!.. И как ус*ался в Ливер переходить вспомни, и как в женщину стрелял не забудь!
Відповісти
3
2
Повернутись до новин
Коментарі 10
Savage0059 (Kyiv)
Спасибо, Лажо, за Словению, Баварию, и вечные ляпы в решающих матчах...Относительно травм, почему не добавил, что на каждого из вас работает куча персональных врачей!И что ты конкретно выиграл?! ЧУ, КУ, СУ?!.. И как ус*ался в Ливер переходить вспомни, и как в женщину стрелял не забудь!
Відповісти
3
2
avatar
Печник (Бабаи Харьковская об)
Может свои показать от работы на станции и на заводе?!
Відповісти
5
0
simply_the_best (Львов)
Пусть лучше видео своих ляпов покажет. Там часа два и это только избранное будет
Відповісти
4
2
krakow (Херсон)
Ужасная профессия.Сейчас большинство мужественных парней(в отличие от неженок металлургов,шахтеров,строителей),зализывают раны на Мальдивах,Сейшелах и других горячих точках.Респект Сашо,за пост.
Відповісти
14
1
sergio07 (Запоріжжя)
Великі гроші отримують одиниці, лише найкращі. І платять все-таки не за травми, а за майстерність
Відповісти
8
0
legio5 (Николаев)
Никогда не понимал умственно отсталых, которые говорят - "за что им платят такие деньги?". В стране сколько проф футболистов? Пару тысячь? А сколько зашибают миллионы? Пару тройку десетков? То есть 20-30 лучших на всю страну получают миллионы. А сколько получают лучшие адвокаты, дизайнеры, врачи и т.д? Им можно?
 
1
1
krakow (Херсон)
Сравнивать труды врача и футболиста.И это о вопросе, об умственной отсталости.
 
2
0
avatar
Spokoyno (Київ)
За те що зазвичай із ста дітлахів, що йдуть до футбольних шкіл та міняють дитинство на перспективу, у великому професійному футболі реалізуються одиниці... А дев'яносто з гаком і нормальної освіти не отримують, і футбол для них "з пацанами побігати"! А травми... це ж контактний від спорту... Цім грішать всі з них, а бокс та боротьба і більш травмонебезпечні.
Відповісти
9
0
Nyva_vn_ua (Vinnytsia)
Запитайте у хлопців в окопах, які вони травми отримують (чи тільки травми..), і скільки їм за це платять..
Відповісти
13
0
avatar
Виктор 2209 (Мехико)
Проблема в том,что травмы бывают у всех и неважно какой у тебя доход и есть ли возможность вообще сделать операцию
Відповісти