Федецький: Хочеться вірити в Зеленського, що він боротиметься за Україну до кінця


Як ми пам'ятаємо, Артем взяв участь у виборах від Зе-команди

Федецький: Хочеться вірити в Зеленського, що він боротиметься за Україну до кінця

facebook.com/FanprojectVolyn


Екс-захисник збірної України Артем Федецький висловився про президента України Володимира Зеленського та вибори, на яких колишній футболіст брав участь від "Зе-команди".

- Ви особисто знайомі з Володимиром Зеленським, як оціните його президентство?

- Так, знайомий. Йому непросто зараз. Я Володю знаю майже десять років і, як не крути, він намагається щось змінювати, але не так воно змінюється, як цього хочеться. Людина прагне, щоб ми жили краще, ніж у попередні роки. Я знаю його амбіції, ставлення, знаю його, як порядну, чесну і відкриту людину.

На мою думку, йому просто не вистачає кваліфікованих кадрів, які зроблять все, щоб країна почала розвиватися у правильному напрямку. Так, звичайно, дуже хочеться, щоб завершилася війна, яка триває на Сході України. Я розумію, як йому важко і що в нього коїться. Хочеться в нього вірити, що він боротиметься за Україну до кінця.

Я з ним знайомий особисто і знаю його, як людину з великої літери, тому впевнений, що вона буде битися до кінця однозначно.

– Розкажіть найкрутішу історію про Зеленського?

– Кожен концерт по-особливому запам'ятовувався. Володя часто приїжджав і до Дніпра на корпоративи, ми з ним зустрічалися та розмовляли. Колись вони приїхали з концертом до Луцька, а ми саме тоді грали проти Чорногорії, мені ще вдалося того "шаленого дурня" забити з нульового кута.

Ми разом з дружиною разом пішли на концерт у рідному місті. Кварталівці мали їхати одразу після завершення виступу до Ужгорода, на наступний концерт. Але я їх уламав піти повечеряти у добрий заклад у Луцьку. Домовилися посидіти близько години, а у результаті вийшло майже чотири. Одне – коли вони виступають на концерті, а зовсім інше, коли ти з ними сидиш у компанії з ними всіма, де панує щира та відкрита атмосфера.

- Ще раз пішли б від "Слуги народу" на вибори?

- Усі думали, що Федя пішов у "Зе-команду", бо хоче багато грошей і до корита дістатися. Повірте – ні. Я знаю, як заробляються гроші, і всі свої гроші заробив потом і кров'ю на футбольному полі. Я ніколи не був голодним до грошей.

Але коли у тебе з'являється шанс щось змінити, ти ним користуєшся. Якщо мені ще раз запропонують щось змінити в цій країні на краще, то розглядатимемо, але повинні бути умови, де я маю своє бачення. Піти просто – рахуватися для галочки та танцювати під чиюсь дудку, це не моє. Краще з дітками в Луцьку займатимуся.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
fanday
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Михаил Булгаков (Тегусигальпа)
Федя - зелёный упоротыш
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 43
Михаил Булгаков (Тегусигальпа)
Федя - зелёный упоротыш
Відповісти
0
0
avatar
Виктор 2209 (Мехико)
Автору статьи больше писать не о чем?
Відповісти
0
1
Alle Garage (Харьков)
Проблема в том, что некоторые "патриоты" говорят абстракциями. "Бороться за Украину..." А что такое Украина? Украина - это люди, это украинцы. Ведь государство не существует без людей. Поэтому правильно говорить - "бороться за украинцев". И только в таком случае на людей будут обращать внимание и заботится о них в рамках действующено законодательства.
Відповісти
1
2
Алекс1955 (Донецк)
"...На мой взгляд, ему просто не хватает квалифицированных кадров, которые сделают все, чтобы страна начала развиваться в правильном направлении..." Не знаю чему сейчас учат на уроках истории, но нас учили, что при царизме народ думал, что царь - хороший, а плохие - бояре, которые обманывают царя, искажают его волю. Оказывается, что и в независимой Украине таких людей полно.
Відповісти
5
0
белорус (Киев)
дело ещё не только в том, что плохие, есть и нормальные, здесь больше речь о профессионализме, но так всегда бывает, когда человек не из политики попал в неё, очень трудно быстро собрать эффективную команду, поэтому и хватает случайных попутчиков, которые делают ляпы, не без этого
Відповісти
0
0
Алекс1955 (Донецк)
Мое личное мнение. Имея "100% своего генерального прокурора" и монобольшинство в ВР, можно было взять ЛЮБОГО профессионала, даже не со своей команды, и он бы организовал работу на высшем уровне. Проблемы: желание президента жить без откатов, желание генпрокурора работать честно.
 
0
0
MaximSK (Киев)
Я за Зеленского, и буду в него верить и за него голосовать до конца, он отличный президент и человек, который поднимет Украину, он делает все возможное в нынешней ситуации. Или вы хотите чтобы пришел президент вроде Бойко или Медведчука и сделал ее колонией России?
Відповісти
2
12
Алекс1955 (Донецк)
А что, у нас кроме Бойко и Медведчука больше политиков нету? Или все остальные, кроме Зе сделают Украину колонией России?
Відповісти
9
0
MaximSK (Киев)
У тебя есть кандидатуры лучше Зеленского? Я боюсь что придет кандидат, который не выдержит и пойдет на уступки Путину и Западу и наша страна развалится окончательно.
 
1
9
Litb@rski (Кёльн)
А колония Европы чем то отличается? Только сильное и независимое не от кого государство Украина
Відповісти
3
8
MaximSK (Киев)
Я не хочу чтобы Украина была чей-то колонией, но надо понимать что между Россией и Европой большая разница
 
0
7
Volder (Ков)
Да есть кандидатуры лучше зеленского и это уже проверено на деле, когда ВВП вернулось до довоенного уровня и не было угрозы ввода войск на границе из РФ, но кто-то верит в сказки а не в реальность, вот и имеем
 
4
1
MaximSK (Киев)
Надеюсь ты не имеешь ввиду Януковича или кого-то еще из пророссийских, в нынешней ситуации это утопия. Россия руками таких людей, хочет развалить Украину на несколько частей, намного хуже чем Беларусь будет в итоге.
 
0
3
Алекс1955 (Донецк)
А в чем он лучше всех? Не он формулу Штайнмайера заставил подписать? Отвел войска на трех участках, отпустил Цемаха. Знаете, при Порохе (хотя у него большое количество недостатков), я был более спокоен насчет обороноспособности и целостности Украины.
Відповісти
1
0
Михаил Булгаков (Тегусигальпа)
Ипать ты даун
Відповісти
0
0
Михаил Булгаков (Тегусигальпа)
Зейобик, зачётный драп ты хапнул
Відповісти
0
0
Медведь с балалайкой (Харьков)
Зеленский будет бороться, ЗА МЕСТО У КОРМУШКИ И ПРАВО ВОРОВАТЬ!!! ПСИНА ПРЕДАТЕЛЬСКАЯ!!!
Відповісти
13
3
Volder (Ков)
И это говорит кремлебот!или под предательством бот имеет ввиду отказ от капитуляции? Ну тогда зелёный предал коц апов
Відповісти
1
2
Михаил Булгаков (Тегусигальпа)
Зейобик
 
0
0
satellite (Харьков)
Просто читать тошно.
Відповісти
10
4
Unselfish (Белая Церковь )
А что он сказал не так?
Відповісти
3
16
Volder (Ков)
Все как царь велел
Відповісти
5
0
tolina-ystas (Краматорск)
Команда в которой есть место таким Федецким ничего другого кроме того,что мы сейчас видим сделать не может.
Відповісти
11
3
Dr. House (Поділля)
Черговий Зефілітік
Відповісти
12
4
FC SD CLUB (Кривой Рог)
Зе свалит первым,в свою квартиру на Бейкерстрит.
Відповісти
11
3
pnp_74 (Харьков)
Ну вот, сразу видно кто входит в 27% - адекватно воспринимают чужое мнение и уважают его, интеллектуалы, не в пример Федецкому :)
Відповісти
1
9
avatar
stax2081 (Киев )
Сначала Попову дороги нравятся....., которые зеленый построил собсвеноручно за свой счет, теперь Федетский. А есть в нашем чемпионате футболисты с мозгами?
Відповісти
16
3
Алекс1955 (Донецк)
Кстати, про дороги. Читал, что есть решение какого-то суда (чуть ли не верховного), что в сообщениях про "будівництво" надо сообщать, что оно ведется за бюджетные, т.е. наши деньги.
Відповісти
5
0
Volder (Ков)
Если бы дороги начал строить Зеленский, тогда бы строительство таковых началось только в 2021году! А так он только продолжает дело начатое за несколько лет до него, вот только с присвоением себе всех заслуг и пиаром
Відповісти
2
0
velbag (Полтава)
ну й дебіл... хоча,ні. ЗЕЕЕЕбіл
Відповісти
14
4
Nyva_vn_ua (Vinnytsia)
Дурбелик, ти федя... Хоча вроді патріот..
Відповісти
17
5
Fishing 555 (Rivne)
Прапор тобі в руки Хведецкий. Що не досрав Порох... Злиденський просере. Хто вірив давно вже помер.
Відповісти
8
15
Dr. House (Поділля)
Фістінг, попок ефесбешний, а яке тобі діло до Пороха, і навіть до Зеленого? Сйобуй нах звідси за порєбрік до свого Пуйла із Кірілом, вилупок
Відповісти
7
6
kapost (Винница)
Був про Федецького кращої думки. А воно, виявляється, за патріотичними промовами криється звичайний інфантил, який через "абинепорошенко" привів до влади натуральне чмо і продовжує його вигороджувати.
Відповісти
23
9
Весела Дача (Кривий Ріг)
sticker
Відповісти
10
5
тутти-10 (Сумська область)
Федецький розуміє Владіміра Александравіча! Така людина, що розуміє цього малохольного існує!!!
Відповісти
18
8
Київський харків\\\\\\\'янин (Київ)
Ума нема - вважай каліка, це про Федецького!
Відповісти
19
10
Ramses_ua (Запоріжжя)
Один з 73 відсотків інфантілів.Незважаючи на його патріотізм.Ех Федя Федя
Відповісти
19
9
sergei2020 (Черновцы)
Кокс наверно нюхали 4 часа
Відповісти
14
9
avatar
таврия19752009 (симферополь)
Ну вот о чем и я писал .тупой Федецкий
Відповісти
12
14
Ramses_ua (Запоріжжя)
Вибачте,а чим для вас він тупий?В чому його тупість.
Відповісти
7
10
Thiirane2 (Днепр)
А какое дело ватному лаптю до наших зебилов? Мы с ними без скрепцов лишнехромосомных разберемсяю
Відповісти
4
3
avatar
Карикатурист (Білозерське)
"Краще з дітками в Луцьку займатимуся."Дійсно краще
Відповісти