Маркевич: Про яке братання з росіянами може йтися, якщо це країна-агресор, яка вбиває твоїх братів і сестер


Українським олімпійцям заборонили фотографуватися та брататися з росіянами

Маркевич: Про яке братання з росіянами може йтися, якщо це країна-агресор, яка вбиває твоїх братів і сестер


Заслужений тренер України, колишній голова Комітету збірних УАФ Mирон Mаркевич висловив свою думку щодо рекомендацій Міністерства у справах молоді та спорту українським спортсменам не робити спільних фотознімків, відеозаписів із представниками Росії на Олімпіаді в Пекіні.

"Тут і коментувати особливо нічого і, за великим рахунком, не було потреби в таких вказівках. Кожен має бути патріотом своєї країни і чітко знати, де друг, а хто ворог.

Тож про які спільні фото, братання з росіянами може йтися, якщо це країна-агресор, яка вбиває твоїх братів і сестер, що захопила твої землі. Таке не можна прощати.

А найкращою відповіддю українських спортсменів на підступи ворога були б їхні перемоги на змаганнях найвищого рівня", - сказав Маркевич.

Читайте такожГутцайт: Будемо тиснути на Магучіх – вона поїде

Нагадаємо, що раніше Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт розповів, що українським олімпійцям не рекомандували стояти поруч з російськими спортсменами, коли ті тримають у руках прапор.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Meta Ratings
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
krakow (Херсон)
Дрожит ветка,от патриотических понтов Через месяц, правда,эти же "патриоты" начнут брататься с местными смотрящими путина ( двухсотпроцентными врагами ) братками и ринатиком,когда те им включат в мозг(вернее в голову), УПЛ.
Відповісти
1
7
Повернутись до новин
Коментарі 24
krakow (Херсон)
Дрожит ветка,от патриотических понтов Через месяц, правда,эти же "патриоты" начнут брататься с местными смотрящими путина ( двухсотпроцентными врагами ) братками и ринатиком,когда те им включат в мозг(вернее в голову), УПЛ.
Відповісти
1
7
Olegyurchak (Хмельницький )
А кто с мокшанским болотом брататься собрался? Они же неадекватные.
Відповісти
10
1
Azovfan Mariupol (Мариуполь)
СЛАВА УКРАИНЕ !!!
Відповісти
16
1
Caballero (DC)
Смерть росії! Смерть Путіну!
Відповісти
19
3
Dr. House (Поділля)
Бабуины, ату!!! Вперёд!!!
Відповісти
3
6
Запорізьке Торпедо (zp)
когда-нибудь журнализды по третьему кругу опросят всех живых людей в Украине на тему "а вы согласны с тем что рашка не нужна?", и этот простой факт перестанет вызывать эти постоянные срачи в ынтернетах
Відповісти
3
4
Гаринча (Киев)
Нажаль слова це все, що Мирон може... а після його співпраці з Курченко цим словам грош ціна...
Відповісти
4
15
Acsakal (Kharkiv)
Тупішого коментаря годі й пошукати... Маркевич тренував Металіст 7 років ДО його купівлі Курченком, потім 1,5 роки, коли Курченко став власником... Просто звичайним власником, а не агентом путлера, що підтримує тероризм кремля. З цих 1,5 років останні півроку МБ доплачував футболістам власні кошти, бо Курченко подався в біга ще літом 2013 року, за 5 місяців до Майдану, і в клубі одразу пішли борги... Отака собі "співпраця"... ...До речі, а як щодо співпраці з кумом путлера ведмедчуком? Не просто бізнесменом, яким був Курченко, коли купив Металіст, а головним агентом країни-агресора в країні - жертві агресії!? За вашим же визначенням, слова всіх, хто це виправдовує, не вартують і ламаної копійки.
Відповісти
6
1
Thiirane2 (Днепр)
Богданыч, не переживай. Как только начнется активная фаза войны мразота из опзж, тк "наш", шарикоголовые, зермаки и прочая шелупонь в лучшем случае окажется в лагерях. А в худшем (для них), деревьев и столбов у нас хватит.
Відповісти
22
8
avatar
ascent (Луксор)
Дровами топить станете?
Відповісти
2
31
Algrab (Костопiль)
Ти також будеш висіти...
 
25
6
avatar
walcom (Киев)
та уже с 14го кизяками топим и ничего
 
22
0
Benzil (Львів)
таких як ти, топити будемо))
 
22
2
MaximSK (Киев)
Ты перейдешь в сторону врага в случае войны сразу?
 
14
0
avatar
vr250278 (Цвіткове.Черкаська)
Ох , смерека за тобою плаче ...
 
14
2
Запорізьке Торпедо (zp)
ну, по дровам - это твоя рашка больше, газификация - почти как в северной корее)) и при чем тут про "топить", кстати?
 
8
1
Chuzman
ватой топить будем.
 
12
2
Dr. House (Поділля)
Мумиями
 
7
1
Olegyurchak (Хмельницький )
А россияне не дровами топят? Почитай их социальные программы "Собери дрова бабушке". Это с такими то запасами газа?!... Да еще и за хворост заставляют платить.
 
8
1
Djоn (Киев)
Розкажи це Суркісам які навіть в їх партію вступили
Відповісти
17
5
Algrab (Костопiль)
Все вірно сказано. росія- ворог і крапка.
Відповісти
44
8
Thiirane2 (Днепр)
Смотрю козломордые уже минусов налепили.
Відповісти