"До оборони столиці ми готові" - Алієв сфотографувався з арсеналом зброї в руках - ФОТО


Це він просто виставив, і все

"До оборони столиці ми готові" - Алієв сфотографувався з арсеналом зброї в руках - ФОТО

instagram.com/aliev_sasha8


Екс-гравець "Динамо" та збірної України Олександр Алієв опублікував у себе в соцмережах фото, де він зображений зі зброєю в руках та готовий до оборони України, після чого так пояснив свою громадянську позицію.

— Побачили Ваш бойовий пост в інстаграмі. Вирішили зателефонувати.

— Та ну закінчуйте хлопці, це я просто виставив, та й годі. А ви відразу починаєте телефонувати (сміється).

— Привід є. Ви бачите, що відбувається зараз?

— А ви вірите? Я в це не вірю, якщо чесно і не хочу вірити.

— Росіяни пишуть, що в "ДНР" почалася евакуація.

— Саме так, що просто пишуть.

— Росія нав'язує інформаційну війну, розганяючи фейки про вторгнення України до ОРДЛО.

— Ми можемо тільки дивитися по телевізору і читати, що пишуть, а самі ми не знаємо, що відбувається.

— Ну а раптом це інформаційне тло послужить для Росії причиною вторгнення в Україну.

— Навіть не хочу думати про це.

— Однак, якщо це станеться, Ваша зброя стане в нагоді.

— Ми завжди готові, зброя завжди при нас.

"До оборони столиці ми готові" - Алієв сфотографувався з арсеналом зброї в руках - ФОТО - изображение 1
Оцініть цей матеріал:
Джерело:
fanday
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
tolina-ystas (Краматорск)
Многие негодующие здесь не достойны и сумку за ним носить.Молодец правильно думаешь.
Відповісти
0
1
Повернутись до новин
Коментарі 21
tolina-ystas (Краматорск)
Многие негодующие здесь не достойны и сумку за ним носить.Молодец правильно думаешь.
Відповісти
0
1
fanat_football (Херсон)
Хоть и дурик, но свой.
Відповісти
1
0
MaximSK (Киев)
Он молодец, я всегда знал что Алиев любит Украину и он патриот, тут он это и показал.
Відповісти
2
2
Віктор Бокасса (Betwmount)
Втіче одним з перших
Відповісти
3
0
krakow (Херсон)
Я в магазине видел подобное. Бутылка -автомат с водкой и 4 стопки в упаковке.Так что,отделение уже сформировано.
Відповісти
1
1
Hanter44 (Baburka)
Обалдеть! Ну если так,то мы за наше будущее спокойны.Вот если бы еще рядом фото Несенюка с гранатой!
Відповісти
3
4
Savage0059 (Kyiv)
Лучше Франкова со снайперкой
Відповісти
2
0
Acsakal (Kharkiv)
От тільки невідомо, в кого саме вони стріляти будуть, якщо що.
 
2
0
ВасяКулебяка (Козливка)
видно готовится к приходу кадыровцев паскуда, шоб за своего сразу приняли и не пристрелили
Відповісти
8
2
avatar
Drovko (Lviv)
Як таким хворим на голову зброю в руки дають? Майже те саме, що мавпі гранату дати
Відповісти
5
5
Запорізьке Торпедо (zp)
кокосы себе не отстрели когда бухой с карабином будешь фотаться, гаденыш хайпующий
Відповісти
5
6
Savage0059 (Kyiv)
Скорее бы уже сезон: надоели высосанные из... посты об Алиеве, Милевском, Селезнёве...
Відповісти
7
2
avatar
Динамiт (Василькiв)
Про тебе ЧМО писати нічого !
Відповісти
2
11
Savage0059 (Kyiv)
С облегчением
 
4
1
sasha_lv (Львів)
Щось він на Ківу дурноватого,у цій папахі змахує....
Відповісти
18
2
Po4eson (Одесса)
На лице Алиева больше интеллекта
Відповісти
11
5
Запорізьке Торпедо (zp)
удивительно но факт
 
7
4
avatar
Карикатурист (Білозерське)
Не самозастрелись там, хабаровчанин.
Відповісти
12
3
Будєм разбіратся (Київ)
Саня вдягнув папаху і тепер схожий на окупанта , а не на захисника Києва
Відповісти
14
5
avatar
Динамiт (Василькiв)
Ні !!!!!!!!!! Це ж новий Батько Махно !!!
Відповісти
3
3
Acsakal (Kharkiv)
Він сказав, що готовий, але не сказав до чого саме. А в напад московітів він не вірить. От і робіть висновки, нащо йому та зброя.
Відповісти