Україна виграла Євробачення-2022


Підсумки грандіозного пісенного конкурсу

Україна виграла Євробачення-2022

Фото - Getty Images/Global Images Ukraine


В Італії, у місті Турин, відбувся гранд-фінал пісенного конкурсу Євробачення. За перемогу на вирішальному етапі змагалися 25 країн, тріумфатор визначався комбінацією суддівського вердикту та глядацького голосування.

Україна була представлена гуртом Kalush Orchestra. Хлопці заспівали пісню "Stefania".

За суддівськими оцінками стали четвертими, набравши 192 бали (по 12 балів (максимальна оцінка) отримали від Польщі, Молдови, Латвії, Румунії та Литви). Від глядачів Україна отримала 439 з 468-ми можливих. У сумі – це 631 бал.

І це - перше місце. Другою стала Велика Британія. Третє місце - Іспанія.

Наступний конкурс Євробачення пройде у вільній, незалежній, славній, квітучій Україні.

Для України - це вже третій тріумф на конкурсі. Раніше перемагали на Євробаченні Руслана (2005) та Джамала (2016).

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Лекарь (село Дарница)
Що ще хочу сказати. Ви знаєте, пісня Калуш мені подобається набагато більше, ніж пісня Джамали, з якою вона також виграла Євробачення:)
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 41
Лекарь (село Дарница)
Що ще хочу сказати. Ви знаєте, пісня Калуш мені подобається набагато більше, ніж пісня Джамали, з якою вона також виграла Євробачення:)
Відповісти
0
0
Лекарь (село Дарница)
Особисто мені завжди було байдуже на Євробачення, я, якось так сталось, більше рок-музику полюбляю. Але, самого цьогорічний конкурс показав величезну підтримку для України. Саме підтримку країни, а не виконавця від країни. Дякую усьому прогресивному людству за це!
Відповісти
1
0
avatar
Wreck (Киев)
Репом сейчас никого удивить, он не интересен. Припев разве что неплох. Итог: средняя песня. Я и не сомневался, что мы победим.
Відповісти
4
1
Igor Frankivsk (Івано-Франківськ)
російським ботам перед фіналом було дано дві вказівки: якщо переможе Калуш - просувати ідею про те, що Україну пожаліли, "палітіка" і т.д. Якщо ж не переможе, то писати про "зраду Європи", "вас кінулі, ви європє не нужни" і т.п. Все по методичках, ніхто ж не дивується, хіба це вперше
Відповісти
5
0
avatar
vismut (Запорожье)
Выиграли и хорошо. Но надо же смотреть на вещи внимательно и в полном формате. 1.После голосования национального жюри Украина оказалась на четвертом месте с общим количеством баллов 192. Как проголосовало национальное жюри Нидерланды - Украине 0 Сан-Марино - Украине 2, 12 - Испании Северная Македония - Украине 0, 12 - Испании Мальта - Украине 0, 12 - Испании Украина - 12 баллов - Великобритании Албания - Украине 7, 12 - Италии Естонія - УКраине 0, 12 - Швеции Азебрайджан - Украине 6, 12 - Великобритании Португалия - Украине 8, 12 - Испании Германия - Украине 10, 12 - Великобритании Бельгия - Украине 6, 12 - Великобритании Норвегия - Украине 3, 12 - Греции Израиль - Украине 7, 12 - Швеции Польша - Украине 12 Греция - 12 Азебрайджану Молдова - 12 Украине Болгария - 0 Украина, 12 - Греции Сербия - 0 Украине, 12 - Азербайджану Исландия - 10 Украине, 12 - Швеции Кипр - 7 Украине, 12 - Греции Латвия - 12 - Украине Испания - 0 Украине, 12 - Азербайджану Швейцария - 3 Украине, 12 - Греции Дания - 5 Украине, 12 - Греции Франция - 10 Украине, 12 - Великобритании Армения - 6 Украине, 12 - Испании Черногория - 6 Украине, 12 - Серибии Румыния - 12 Украине Ирландия - 3 Украине, 12 - Испании Словения - 8 Украине, 12 - Италии Грузия - 6 Украине, 12 - Великобритании Хорватия - 8 Украине, 12 - Сербии Литва - 12 Украине Австрия - Украине 0, 12 - Великобритании Финляндия - Украине 0, 12 - Швеции Великобритания - Украине 0, 23 - Швеции Швеция - Украине 0, 12 - Испании Австралия - Украине 7, 12 - Испании Чехия - Украине 4, 12 - Великобритании Италия - Украине 0, 12 - Нидерландам
Відповісти
0
5
avatar
vismut (Запорожье)
2.Слушатели оценили песню о маме Стефании группы Kalush Orchestra и поставили высокие оценки - Украина получила 439 голосов, и с приличным отрывом заняла первую позицию. Из каких стран могли голосовать украинцы нам всем известно. Только 4 млн. беженцев от войны! А там ещё море заробитчан.
Відповісти
0
8
Acsakal (Kharkiv)
Хіба це перший раз, коли думка жюрі не співпадає з думкою глядачів? Минулого року не було 4 млн. біженців, не було за що співчувати Україні, але глядачі абсолютної більшості країн віддали Го-А значно вищі місця, ніж судді, що їх представляють. І це ще не враховуючи, що з деякими суддями явно і систематично працюють росіянці з мордора. Я не у великому захваті від пісні Калуша, але в історії Євробаченні було дуже багато випадків, коли переможці мені подобалися ще менше, а перемоги віддавали, керуючись саме політичними мотивами. І це стосувалося зовсім не України. А росіянці отримали саме те, на що заслуговують: зневагу, ігнор та забуття.
 
4
0
avatar
vismut (Запорожье)
Харьков! Зрители и слушатели. Это как бой Кличко - Льюис судили бы зрители. И я же не против наших.))) Просто формат этого конкурса очень специфический. Кто нам больше всех дал из жюри? Польша, Молдова, Литва, Латвия, Румыния.... А теперь глянем на НУЛИ. Италия! Швеция, Финляндия, Великобритания, Австрия, Нидерланды, Мальта!, Эстония!!! и т.д.....
 
0
3
Acsakal (Kharkiv)
В Естонії, Італії, Австрії, Фінляндії, Швеції, Нідерландах зараз теж до хріна українців. За вашою логікою вони мали би давати не менше, ніж Німеччина. Але ж дали 0! Може тому, що наявність українських біженців - далеко не єдиний та не найвпливовіший фактор, що визначав оцінки?
 
4
0
avatar
vismut (Запорожье)
Нехай буде гречка (за 16 грн.) . Украина 1:0.)
 
0
4
avatar
2.dc (Николаев)
Отличная, яркая, целиком заслуженная Победа. Злые языки, конечно же, не откажут себе в удовольствии поскулить, дескать это Победа прежде всего Украины, а уж потом исполнителей. И что из этого ... да ничего ... Слава Украине, героям слава!
Відповісти
7
1
Fancules (Дрогобич)
Для тих, хто думає, що це була несправедлива перемога, хочу звернути увагу на те, що друге місце після України в голосуванні глядачів зайняла Молдова! І чим їхній виступ краще українського?! Хоча оцінка можливо і була завищена, але Європі дійсно подобається це)
Відповісти
7
1
avatar
vismut (Запорожье)
Скажу прямо. Надо понимать что это политическое решение ради поддержки Украины. Но не дотягивает гуцульский рэп с люли люли до лучших номеров. Я хоть и не всех смотрел, но Испания и Германия гораздо лучше представили свои выступления.ИМХО, конечно...
Відповісти
4
9
KadimXa (Харьков)
Ахаха-ахаха у тебя странный вкус. Германия на последнем мест
Відповісти
7
1
avatar
vismut (Запорожье)
Что из этого следует? Я до сих пор слушаю The Cure и U2. Сомневаюсь что кто то из 20-ти летних знает про эти лучшие группы 90-х.) А антивоенный альбом Pink Floyd -83? Да любая песня из него тут бы заняла место в топ-3.
 
2
6
avatar
vismut (Запорожье)
Ну а представитель Германии наполовину американец. Но вот что он сказал накануне: - Я очень надеюсь, что в финале "Евровидения" войне в Украине будет уделено много внимания. Это важно. На "Евровидении" лежит ответственность, можно сказать, почти политическая, так как это - масштабное мероприятие. Оно объединяет всю Европу. Я буду очень рад, если в финале эта тема найдет свое место. На мой взгляд, важно показать содидарность с Украиной.
 
5
1
krakow (Херсон)
Фраернулся ты ватанчик с пинками.Их лучший антивоенный хит-"Ой у лузi".Но,ты же его не слушал и о нем даже не слышал.Мели дальше.
 
4
2
Magistr (Запорожье)
Я з тобою не погоджуюсь. Давно слідкую за Євробаченням. Вони і до війни вважались одними з фаворитів за прогнозами букмекерів. І номер реально був одним з кращих і виконання і постановка. І сама пісня вдало поєднана, заходить відразу.
Відповісти
7
2
avatar
vismut (Запорожье)
Так я и не настаиваю. Потому и указал ИМХО, а не всё Запорожье так думает)
 
3
4
Olegyurchak (Хмельницький )
А високі оцінки від людей Молдові чи Сербії це теж політика? Не сплітай дурниці. Ці байки по "палітічєскоє рєшєніє" і "вас кінулі" кремль написав давно. Придумай щось своє.
Відповісти
3
0
avatar
vismut (Запорожье)
Придумал. Почему у Германии 6 баллов? И ещё одно. Сколько сейчас заробитчан и беженцев из Украины могли голосовать с иностранных номеров?
 
0
5
Igor Frankivsk (Івано-Франківськ)
Всі країни дали мінімум 7 балів. Включно з Сербією та Вірменією. Тому відмазка про бєженцев тут не працює
 
1
0
royalstas (Вінниця)
Двояке відчуття, подяка за підтримку та співчуття від європи але хотілось би виграти по спортивному принципі. Як на мене не обовязково було тут давати нам перемогу в нашому випадку сказати те що сказали хлопці є набагато важливіше перемоги.
Відповісти
7
7
Igor Frankivsk (Івано-Франківськ)
Взагалі я пам'ятаю, ще до війни ця пісня у букмекерів була десь на п'ятому шостому місці. Тому казати, що вона точно не перемогла б не дуже коректно.А загалом, то краще б Європа проявила співчуття і прийняла Україну в Євросоюз. А за пісню, ну ми нікого не змушували голосувати за нас.
Відповісти
7
1
avatar
vismut (Запорожье)
И получается что вся украинская музыка для Европы это Руслана, Джамала, Го-А и Калуш. Лучше бы ВВ или ОЭ.
 
1
2
Igor Frankivsk (Івано-Франківськ)
З чого це получилось?) Де я таке написав, що ти вирішив на мій комент саме так відповісти?) Знають там і Океан Ельзи і Казку і Пікардійську терцію, ДахаБраха і багато інших. В різних країнах по різному, так само як і ми по різному знайомі з європейською музикою. Це нормально
 
2
0
Acsakal (Kharkiv)
А де ВС в тому списку? Її/його досі запрошують на різні заходи, хоча друге місце було 15 років тому. Теж через політику?
 
1
0
avatar
vismut (Запорожье)
+
Відповісти
1
1
Olegyurchak (Хмельницький )
Жюрі нам дало 4 місце а не перемогу. А прості люди перше. Так що ніякої політики.
Відповісти
2
0
axellience (Malaga)
Третье место Испания, а не Швеция. А за Украину голосовали из жалости, а песня посредственная, недостойна победы да и вообще страна в которой идёт война не должна была участвовать в развлекательный конкурсе
Відповісти
5
20
Igor Frankivsk (Івано-Франківськ)
Тебе спитати забули, що ми повинні, а що ні. А про пісню, то вже третій раз ми виграємо на євробаченні, і у всіх випадках русня розказувала приблизно те саме "посредственная, недостойная, із жалості"
Відповісти
10
3
Olegyurchak (Хмельницький )
Як нас тішить що москалям підгорає та розриває. Слава Україні!
Відповісти
9
2
aleks68
за паРАШУ обидно?воешь собака
Відповісти
9
2
Orest_ua (Kyiv)
Не тебе, псина, рассказывать, кто в чем не должен принимать участие, папу твоего тарабанил.
Відповісти
8
2
Romerik (YNWA)
Валєра, простому європейцю до п*зди хто там з ким воює, і він уж тим більше не буде розбиратися кого треба пожаліти і за кого проголосувати. Пісня сподобалась, голосую. НЕ СУДДІ дали нам перемогу, а саме глядачі. Тому свої методички русняві іди розказуй своїм "соплємєннікам"
Відповісти
7
1
Vovanatb(Lemberg-NY) (Нью-Йорк)
А какое место заняла россия? Аа я забыл, такой страны не найдено - выдает ошибку 404
Відповісти
9
1
dsub!n (Украина)
Йди свою барселону пожалій, придурок з Кривого Рогу.
Відповісти
2
3
Magistr (Запорожье)
Все правильно ты сказал. Страна виновная в войне не учавствует в конкурсе, выгнана с позором. Песня крутая, заходит еще до войны считалась фаворитом. И ты путаешь жалость с восхищением.
Відповісти
4
1
Acsakal (Kharkiv)
І Калуш переміг через солідарність з Україною, що потерпає від агресії параші, і Джамала перемогла через співчуття до трагедії її предків, яких московіти депортували з рідної землі, і Руслана перемогла завдяки симпатіям до Помаранчевої Революції. Виявляється, що ці "дивні" європейці мають звичайні людські емоції, не зрозумілі оркам з мордора... Висновок: не лізте до інших народів, не нав'язуйте їм своє дикунство, і політичні складові ніяк не впливатимуть на суто музикальні оцінки. Іншими словами: "росіянський корабель - іди на xy#".
Відповісти
3
1
efim423 (odessa)
из за жалости мамка твоя . твоеме папке дала
Відповісти
3
1
Olegyurchak (Хмельницький )
Нашим воїнам-героям присвячується ця перемога! Вітаємо!!!
Відповісти