"Прихильник радянського способу життя" - український бізнес просить Зеленського звільнити Гетьманцева


Лист підписали керівники багатьох великих українських компаній

"Прихильник радянського способу життя" - український бізнес просить Зеленського звільнити Гетьманцева

фото из свободных источников


Представники великого, малого та середнього українського бізнесу звернулися до президента Володимира Зеленського з проханням усунути з посади голови парламентського комітету Данила Гетьманцева, якого нещодавно було призначено секретарем Національної ради відновлення.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на лист, який підписали керівники підприємств, серед яких - "Нова пошта", "Смарт Холдинг", "Укртранс", та низка бізнес-союзів.

"Данило Гетьманцев є уособленням регресивного, популістського соціалістичного підходу, послідовним противником економічної свободи, прихильником більш жорсткого державного регулювання та придушення підприємницької ініціативи, що унеможливлює нашу діяльність", - заявили підприємці.

Вони нагадали: нещодавні заяви Гетьманцева про підвищення податків вже призвели до того, що багато підприємців відмовилися від інвестиційних проектів в Україні та переносять їх до європейських країн.

Читайте такожВ Україні запасів бензину залишилося на п'ять днів, дизеля – на три

"Пан Гетьманцева є активним прихильником марксистських, соціалістичних ідей та радянського способу життя, противником ринкової економіки та пов'язаних з нею прав і свобод. Дії пана Гетьманцева на посаді голови Комітету завдають нищівної шкоди як економіці України, так і її репутації", - наголосили підприємці.

Саме тому вони закликали Зеленського звільнити Гетьманцева з посади. Інакше, переконаний бізнес, Україна не зможе розпочати процес відродження економіки, яка зараз має бути сильною як ніколи.

"У країні панує економічна неволя. Об'єктивно, Україна посідає 130-те місце в рейтингу економічної свободи - що є ілюстрацією непривабливості країни для ведення бізнесу. (...) Вас намагаються переконати в необхідності піднімати податки, або збільшувати частку держави в економіці. Але це або свідома брехня, або фатальна помилка! Системне (а не тимчасове) зниження податків, дерегуляція, швидка приватизація (крім стратегічних підприємств), зменшення державного апарату - саме це прискорить економічне зростання, а держава отримуватиме більше податків і бюджет буде достатнім для збільшення соціальних стандартів", - резюмували підприємці.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
vismut (Запорожье)
А я думал что профессор Гетьманцев это друг Порошенко.
Відповісти
0
4
Повернутись до новин
Коментарі 16
avatar
vismut (Запорожье)
А я думал что профессор Гетьманцев это друг Порошенко.
Відповісти
0
4
Acsakal (Kharkiv)
Цікаво, а скільки зараз зеленські платять за тупе жбурляння лайна вбік політичних конкурентів зеленої плісняви під час війни? Я цікавлюся не з метою скласти конкуренцію, а просто для оцінки: за скільки люди продаються?
Відповісти
3
0
krakow (Херсон)
Господам долб...бам, "захисникам" из буковельской теробороны и кремлёвским лекарям го.ноботам напоминаю,что в стране военное положение и государство работает сейчас на себя,а не на мародеров ахметовых и сраных новых почт.
Відповісти
2
2
Acsakal (Kharkiv)
А ти не плутай військові потреби держави Україна зі шкурними інтересами зелених розкрадачів державного майна. Ти ж напевно з окупації за зелених "мазу тягнеш" типу "великий патріот"? А як Херсон опинився в окупації, нагадати? Говоряща зелена голова Абдристович частково зізнався, чому війска параші безперешкодно зайшли до Херсонської область з Криму через 4 (!) мости: "Про#бали!" Це все, на що здатна зелена влада - про#обувати, а потім звинувачувати у власних про#банах всіх, окрім себе, коханої. Їх попереджували ЦРУ та МІ-6 за 4 місяці про затвердження в кремлі плану нападу, а вони розповідали про шашлики на травневі свята. Роман Безсмертний ще рік (!!!) тому в одному високому владному кабінеті пояснював зеленцям, чому велика війна з мордором є неминучою, а вони кивали головами і продовжували відмивати бабло на будівництві доріг до останнього моменту. Лише за тиждень до нападу московії це гетманцеве розпатякувало, що воно "категорично проти збільшення витрат на оборону, бо тоді не вистачить грошей на дороги..." Та йому місце - на лаві підсудних, разом з єрмаком, демченком, татаровим, арахамією, каломойським та іншими шахраями і зрадниками. Якщо Україну не приймуть до ЄС, то через грубе порушення свобод (незаконне відключення Прямого, 5-го та Еспресо - яскравий приклад). Якщо Україна не отримує план Маршала на відновлення, то через величезну корумпованість зеленої плісняви.
Відповісти
2
1
avatar
vismut (Запорожье)
Ещё с Порошенко не разобрались по антрациту. И дело в столе у Венедиктовой. Потом будет дело по выборам 2014... Потому что из-них не ввели вовремя военное положение и не начали борьбу за Крым.
 
0
3
Acsakal (Kharkiv)
А хто з Порошенком буде "розбиратися" - такі, як ти? Тобто ті, яким перемога Калуша на Євробаченні - це "милостиня страждальцям через війну"? Та ти спочатку доведи, що ти не кремлівський троль, а потім тут про українські проблеми розпатякуй. Бо твої розпатякування від рашистських нічим не відрізняються від слова "зовсім". Утім - не треба нічого доводити. Чим більше зелену владу будуть відбілювати прихильники "росіянського миру", тим швидше наївні українці розберуться, що до чого.
 
2
0
football_soccer (Украина)
Гетьманцевым были недовольны все ,не только новая почта,и не только большой бизнес ,но и малый ,ещё задолго до войны. Про его отставку бизнес просит уже давно. Военное положение к его отставке не при чем
Відповісти
3
0
EasyRider (Dnipro)
+1
Відповісти
1
1
football_soccer (Украина)
+++ Гетьманцев это что-то не от мира сего.Абсолютно негативный персонаж
Відповісти
5
1
Ramses_ua (Запоріжжя)
Гетьманцев - їди вже нах нарешті,за*бав
Відповісти
4
1
Лекарь (село Дарница)
Все просто. Піде Зеленський - піде Єрмак, Татаров, Арахамія, Гетьманцев, та інші. Там тіки міністр оборони адекватна людина
Відповісти